nasiona marihuany

Kiedy ciąć ?

Wyszukiwarka Forumowa:

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Witam

Pozwolcie, ze zapoznam z sytuacja.
Moje panny maja dzis 33 dzien zycia. Przelaczone zostały 28.06 - w 21 dniu zycia. Mialem nadzieje, ze zakwitna w ciagu okolo tygodnia ale tak sie nie stało. Pierwsza zakwitla 6.06, kolejne 7,8, 9 czerwca a dwie nadal nie....I o co chodzi?? Chodzi o to, ze w sobote wyjezdzam na 2 tygodnie. A liczac na to, ze zakwitna wczesniej i teraz bylyby powiedzmy pod koniec 2 tygodnia FLO chcialem obciac odrosty, ktore mnie nie interesuja, a takze wyrzucic te, ktore ewentualnie by pohermily, co mozna zaobserwowac juz kilka dni po zakwitnieciu. No ale skoro rosliny sa w 1 tygodniu FLO, powiedzmy w piatek bedą mialy 4-7dzien to czy moge juz te odrosty poobcinac?? Czy lepiej juz nic nie robic.... W namiocie jest bardzo ciasno bo jak wspominalem mialem wyrzucic to co pohermi - a zawsze mi cos pohermi - wiec chcialbym jednak te odrosty uciac. Dwie fotki robione wczoraj bez wyciagania, bez kombinowania bo nie chcialem ich dodatkowo stresowac bo w zasadzie i tak nie ma co ogladac w tej chwili.





Moglayby ze dwie pohermic do piatku, to bym juz je wyrzucil, zrobiloby sie luzniej i tych odrostow nie musialbym na sile obcinac..... NO ale wiadomo lepiej by nic nie pohermilo :):) Doradzcie bo w fotorelacji nie uzyskalem odpowiedzi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół