nasiona marihuany

HPS250w|0,49m2|Living Organics cykl nr2|2xSuper Skunk, 2xTangie Kush OS Pestkomania.

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pozytyw

Guest
ładnie. bardzo duża moc tego na fotkach. to nie jest syntetyk/chemik aka mineral. yo
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Dzień 86/66

Rośliny ścięte dzisiaj po 56 dniach tj 8 tygodniach kwitnienia. Tangie mogłaby jeszcze postać z tydzień, ale nie chciałem robić kosy na raty i ogólnie miałem ciśnienie żeby przesadzić sadzonki z 200ml kubeczków w których stały trzy tygodnie :sunny:
Grzybki w większości mleczne z gdzieniegdzie przebijającymi się bursztynkami.







Podsumowanie grow jak mi to wyschnie i dobrze potestuje topki. Tymczasem zapraszam na cykl 3ci z 4 x tangie.

Pozdro
 

rafwis7317

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2019
Postów
111
Buchów
0
ok ok, ja to zrozumiałem tylko że tutaj symbioza nie zachodzi, symbioza następuje wtedy gdy jedno nie może żyć bez drugiego czyli oboje na sobie pasożytują. tutaj jest współpraca bo jedno drugiemu pomaga ale w przypadku usunięcia nagłego koniczyny konopii nic się nie stanie chociaż nie przeczę że nie wiedziałem że głównie chodzi o ten jeden gatunek w jednej donicy i że dopiero wtedy to stwarza problem
kurde, człowiek myśli że już tyle wie a tu nagle pojawia się [MENTION=27768]judaista[/MENTION].. :)
dzięki panowie za lekcje, jako że od początków swojego growingu staram się jechać jak najbardziej naturalną metodą uprawy to muszę jeszcze sporo o tym poczytać :)
przepraszam Juda za offtop, jak coś to zgłoś modowi i niech posprząta :)
pozdrawiam
Na queenseeds mozesz kupic rozne takoe rośliny nazywaja sie one guardiany chronia przed pasozytami ale w wiekszosci korzenie z ziola lepiej rosna nawet mozna posadzic sloneczniki
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Ładnie poleciales. Gratki
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Ostatni up.

Po 6 dniach suszenia wynik to 61g ze skunków i 76g z tangie. Łącznie 137g(byłoby ze 140, ale coś tam potestowałem wczoraj i przedwczoraj) co daje 0,548g/w.

Najważniejsza konkluzja jaka się nasuwa, to jak ważne jest dobre zagospodarowanie przestrzeni. Tym razem postawiłem na więcej luzu i krótszego wega i jednak wynik końcowy odbiega od mojej średniej z tego boxa.

Co do suszu. Skunki to takie typowe średniaki. Mają słodki owocowy zapach podczas uprawy i słodkawy i mdły po wysuszeniu. Moc na dzień dzisiejszy oceniłbym na 7/10
Tangie z kolei mocne 8,5/10, jak trochę się podkisi to będzie 9. Jest moc








Pozdro
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Gratki i smacznego, ja osobiscie lubie skunki
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie myslales o tym, zeby jednak pozbyc sie lodyg, zwazyc sam susz i podac prawdziwy wynik :)? 1/4 wagi topow ze zdjec to lodygi ;)

... no ale sam susz ladny ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół