nasiona marihuany

HPS250w|0,49m2|Living Organics cykl nr2|2xSuper Skunk, 2xTangie Kush OS Pestkomania.

Wyszukiwarka Forumowa:

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
czyli jednym słowem wychodzi na to że Ty nie karmisz roślin tylko robactwo :D
fajne planciki, coś mi się wydaje że będzie grubo na koniec :]
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Widać już konkretny niedobór azotu - szczególnie na tym w lewym dolnym rogu ;/ Żarłoki z nich.
Jestem ciekawy jak ta "prawdziwa organika" sobie poradzi, bo sam uprawiam tylko organicznie.
Mega projekt! Keep it up!
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Jak tam sytuacja ?
Puchną te organiczne wariatki? ;)
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Dzień 55 - 35 dzień 12/12 (aktualnie 11/13)

Jak tam sytuacja ?
Puchną te organiczne wariatki? ;)

Coś tam się rusza powoli do przodu. Ogólnie wysysa coraz bardziej, podaje z każdą ct hydrolizat, ale na ten moment to już jest "walka z wiatrakami" i tylko doraźna pomoc. Po tym grow dopiero będę robił "reamending" ziemi mączkami. Rośliny pewnie skończą całe żółte, ale to u mnie norma.





[MENTION=90749]Virandell[/MENTION] a propos grzybni. U mnie przy powierzchni są takie wykwity wszędzie. Ogólnie planuję zrobić z tego IMO1, bo de facto są tam gatunki które są dominującymi w mojej ziemi i są w związku z tym idealnie przystosowane pod uprawę konopi.


Pozdro
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Dzień 62 - 42 dzień 12/12





Skunki



Tangie



Dzisiaj bez rozpisywania się, bo w sumie robię cały czas to samo. CT-woda-SST itp :D

Pozdro
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,636
Odznaki
5
Ładne juz powoli koncówa.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
A co powiesz o zapachach, strukturach, ilości żywicy?
Ładnie to wygląda.

Pozdro!
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Ładne juz powoli koncówa.

Jeszcze z miesiąc pewnie, zresztą się zobaczy ja i tak zawsze tne krzaki jak mi trichomy odpowiadają :D

A co powiesz o zapachach, strukturach, ilości żywicy?
Ładnie to wygląda.

Pozdro!

Zapachy są bardzo fajne zwłaszcza na tangie, obie sztuki mają bardzo ostry zapach wręcz amoniakalny i w tle przebijają się nuty ziemiste i sosnowe. Skunki mają bardzo słodki i owocowy zapach, ale nie cytrynowy tylko bardziej w stronę bliżej nie określonych owoców egzotycznych.

Ilość żywicy jest ok, tzn nie ma szału i nie są obsypane w jakiś nadprzeciętny sposób, jest jej tyle ile można by się spodziewać na odmianie w okolicach 17-20% thc.

Co do struktury topów to musze poczekac jeszcze jak to trochę bardziej popuchnie.

Pewno koniczyną pachną :crazy:

Czterolistną znalazłeś? <lol>

Wiesz, że zgadłeś, teraz cały cover crop już przekwitł, ale jeszcze 2-3 tyg temu w momencie kiedy było najwięcej rozwiniętych kwiatów, jak otwierałem namiot to czułem tylko kwiatowy zapach koniczyny :D ten zapach jest bardzo mdły i jednak wole w boxie zapach zioła.

Czterolistnej nie znalazłem, ale też w sumie jakoś specjalnie jej nie szukałem więc może gdzieś tam jest/była.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Dzień 70/50

Powoli puchną, w międzyczasie zrobiłem top dressing z płatków owsianych, a tak poza tym to nic się nie dzieje. W zasadzie już teraz mogę powiedzieć, że living organics spełnia swoje zadanie. Rośliny rozwijają się bez problemów przez cały cykl swojego życia.



Pozdro
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Mega jestem ciekawy jak będzie smakowało ziółko z drugiego cyklu, bo dobrze karmisz tą glebę :)
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Shalom! Dawaj jakiegoś up'ka brotha from anotha motha!
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Dzień 77/57

Nadal powoli dochodzą. Aktualnie ok 75% mlecznych i jakieś pojedyncze bursztyny.Cały czas leci CT na przemian z wodą.







Wegują się kolejne 4 sztuki tangie. Miały iść do ziomka, ale finalnie zostają u mnie na kolejny cykl.


Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół