nasiona marihuany

Walnięta CFL 85W FLOWER, czy jak dam Elektrox CFL 200W GROW to będzie git?

Wyszukiwarka Forumowa:

Michok

Member
Rejestracja
Lis 25, 2018
Postów
14
Buchów
0
Sprawa trochę bardziej złożona.
Dziś patrze a moja CFL 85W FLOW nie świeci, przepaliła się suka. Na gwałt potrzebuję oświetlenia, od znajomego mam możliwość CFL 200W GROW. Czy ma to jakieś specjalne znaczenie, że wcześniej była żarówka na flow a teraz będzie na grow? Wspomnę tylko, że panie są w 51dniu/18dzieńFLOW.
Inna sprawa, że z***ałem ilość lumenów bo na boź 40x60x100 dałem tą CFL 85W + 2xGTV 12W (1100lum). Ogólnie nie wiem jak to policzyłem, że z CFL 85W będzie 8000 lumenów.

Na razie to chcę dociągnąć ten grow do końca a na następne będę wymieniał oświetle. Doradźcie coś co mogę dać. Lepszy HPS czy jakiś panel led? Bo te CFL to ja już pie***le.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
taka lipa z tymi cfl ? MI strzelila po 2 dniach.. na szczescie wymienili. Teraz chyba zainwestuje w hps.
 

Michok

Member
Rejestracja
Lis 25, 2018
Postów
14
Buchów
0
Prze***ane strasznie. Na początku jeszcze zanim wystartowałem okazało się, że gniazdo się wyrobiło i musiałem nowe dokupować. Tera żarówa się wy***ała. Pitole tą robotę. Też bym reklamował ale nie wiem gdzie mam paragon czy cokolwiek więc lipa.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Kiedy dziewczyny kwitna to potrzebuja swiatla na flow, to chyba jasne. Clfy sa dobre tylko na faze wegetatywna, a i tu niektorzy sie nie zgodza i powiedza ze na wega to tylko MH. Teraz w 18 dniu, flow nie mozesz sobie pozwolic na taki blad jak olanie oswietlenia. Ja bym tam zawiesil hpsa 250W i trzymal dziewczyny nisko, bo jednak boxa masz cokolwiek niskiego. Ale jak sie boisz temp., albo boxa trzymasz gdzies na poddaszu. To zakup sobie jakiegos mars hydro (ja w malym namiocie swiece mars hydro 2 400W, o realnym poborze mocy 157W), i tez bedziesz zadowolony z wynikow.
 

Michok

Member
Rejestracja
Lis 25, 2018
Postów
14
Buchów
0
Kiedy dziewczyny kwitna to potrzebuja swiatla na flow, to chyba jasne.

To się domyślam. Bardziej chodzi mi czy jeśli będzie oświetlenie ten CFL z zakresu "GROW" to czy dociągną na tym do końca flow i czy coś z tego będzie. Nie chce inwestować kupe hajsu w hps-a (spojrzałem na ceny i że potrzeba zasilacza itd.) na te ostatnie tygodnie ponieważ znajomy pomoże mi ogarnąć panel z ledami na następny raz.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Ten twoj clf ma barwe swiatla 6400k, ta barwa swiatla nie nadaje sie na faze kwitnienia. Zbierzesz duzo mniej jak np. z pod hpsa.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół