nasiona marihuany

Nawóz "RSM" na wzrost?

Wyszukiwarka Forumowa:

Bizmesmen

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
40
Buchów
0
Witam. dostałem butelkę nawozu RSM w najmocniejszym stężeniu. Ktoś ma już z nim doświadczenia? Z góry dzięki za odpowiedzi :p
 

marihuanista.

Member
Rejestracja
Mar 30, 2018
Postów
24
Buchów
0
Już Ci mówię Paniczu :) 6-7 piętro liści w roślinie pełnosezonowej: 30 ml na 1 litr wody. Tylko teraz tak... Zakładam, że masz RSM w dawce 32 i tak... RSM jest cięższy niż woda. Dlatego musisz go dobrze wstrząsnąć i nie lać do końca butelki, bo część rsm'u zostanie na dnie. On tak szybko się nie rozpuści. Są na to metody, ale podam Ci jutro, bo nie mam dzisiaj na to czasu. Długi temat i bardzo rozległy. Na hektar daje się średnio 200-250 litrów czystego w pogodzie deszczowej. Dlaczego? Bo jak w upały polejesz po liściach, to spali Ci liście. Generalnie dobry, ale silny środek. Dobry... heh. Świetny, tylko to chemia. Z drugiej strony... W fazie weg to i tak nie ma znaczenia, bo później to wypłuczesz i tak samą wodą. Nie mniej jednak z doświadczenia wiem, że im mniej, a częściej tym lepiej. Powiem Ci jak ja to stosuję, 3 razy maksymalnie w fazie wega, jeden raz po 2 tygodniach flow, później leci fosfor i potas wiadomo dlaczego. Po dobrej i regularnej dawce RSM będziesz miał liście niesamowicie zielone, a ich wzrost będzie o wiele lepszy i o wiele bardziej widoczny niż w przypadku naturalnych środków. Jak coś jest nie jasne i chcesz dopytać, to śmiało pisz, chętnie odpowiem, bo bardzo mało osób stosuję ten roztwór. Chętnie się wypowiem i chętnie podyskutuję z innymi growerami na ten temat. Pozdrawiam serdecznie.
 

Bizmesmen

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
40
Buchów
0
Takiej wypowiedzi się nie spodziewałem. Wielkie dzięki za informację. Pomidorki mają dopiero 5 dni, więc jeszcze za małe, ale gdy będą gotowe, to będę relacjonował;p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół