nasiona marihuany

Własną strona do relacji

Wyszukiwarka Forumowa:

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Witam wszystkich, przychodzę do was z pytaniem czy stworzenie strony internetowej związanej z growbox i własnymi relacjami będzie dobrym pomysłem.
Wpadl mi ten pomysł dość niedawno i się dość mocno tym podjaralem, a że umiem sporo jeśli chodzi o tworzenie strony internetowej to chciałbym ten pomysł zrealizować.
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
Ja bym bardziej poszedł w jakąś aplikację mobilną i od razu globalnie na cały świat :tiphat:
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Chociaż spróbować można od jutra startuje z projektem.
 
J

Jake Sully

Guest
I na co to komu, komu to potrzebne. jeśli tobie, to rób ale szału nie oczekuj
 

marihuanista.

Member
Rejestracja
Mar 30, 2018
Postów
24
Buchów
0
Jak napisał Nunuhny, moim zdaniem bardziej bym szedł w stronę aplikacji dla growerów, chociaż niekoniecznie dla growerów. Branża konopna jest słabo zagospodarowana, jest wiele miejsca w tym biznesie i wiele okazji. Jeżeli masz głowę, to za 2 lata leżysz na Bali nie martwiąc się o pełni zautomatyzowany system. Jeżeli chcesz czerpać z tej strony korzyści to... musisz posiadać zaplecze finansowe, wiedzę z marketingu jak to wypromować, a przede wszystkim chęci i wytrwałość. Ponadto dochodzi do tego czas i cierpliwość. Nie jest, to takie proste jak Ci się wydaję. W dobie gdzie rządzi Facebook i Youtube nie musisz mieć strony, aby móc np. cokolwiek sprzedawać. Nawet gorzej jeżeli masz stronę, bo ludzie bardziej ufają dużym portalom. Jest, to spowodowane tym, że są tam wszyscy i mają z tym styczność każdego dnia. Są do tego przyzwyczajeni i z tym oswojeni.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół