nasiona marihuany

Mały korzenie

Wyszukiwarka Forumowa:

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Witam. Dzisiaj przesadzalem moja roslinke poniewaz w doniczce dałem za malo ziemi i chcialem ja podniesc.
Jak wyciagnolem bryle okazalo sie ze korzenie roslinki sa bardzo male.. ogolnie jest ich bardzo malo, Roslina ma 6 dni od momentu wyjscia
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Z pustego to i Salomon nie naleje ;) 6 dni to bardzo wczesne stadium, ale mozesz podlac planta mikoryza, to przyspieszy budowe bryly korzeniowej.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
sezon czy auto? Jak auto to raczej darowac sobie powinien akcje ratowania. A zresztą nie ma foto i cieżko tu cos wiecej powiedzieć ;/
6 dni? i takie akcje odwalasz :) trzeba było opie****ić ranty tej doniczki i tyle w temacie.
A tak to dupa zbita.
A zreszta prowadzisz fotorelacje wiec tam powinna rozgrywac sie akcja i up tego co zes zmajstrował.
Pamiętaj że korzento najważniejsza czesc rosliny :)
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Auto. Wiem ze w fotorelacji powinienem pisac ale tam dluzej czeka sie na odp. A roslinka Auto czyli mowicie ze wszystko bedzie w normie ? Kurde to moja pierwsza roslinka troche chyba panikuje ;D Mam nadzieje ze nie dostanie jakiegos szoku po tym moim przesadzeniu ;/
no z obcieciem tej doniczki tez myslalem ale juz za pozno. Podsypałem podlalem i teraz czekam.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
łooo żesz kurła, to Ty nawet nie wiesz co znaczy auto :) No to grubo lecimy widze na spontanie :)
Poczytaj troche to forum i wiecej internetów też Ci co nieco podpowie co i jak z MJ bo może i owszem - to chwast ale bez przesady, poprostu daj mu rosnąć!!! Szczególnie na poczatku a Ty takie akcje walisz bo nic nie kumasz. I oto efekt.
Niestety słabo ten plant rokuje na przyszłość. Ale jak chcesz możesz walczyć dalej może jakimś fartem cos z tego wyjdzie.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
łooo żesz kurła, to Ty nawet nie wiesz co znaczy auto :) No to grubo lecimy widze na spontanie :)
Poczytaj troche to forum i wiecej internetów też Ci co nieco podpowie co i jak z MJ bo może i owszem - to chwast ale bez przesady, poprostu daj mu rosnąć!!! Szczególnie na poczatku a Ty takie akcje walisz bo nic nie kumasz. I oto efekt.
Niestety słabo ten plant rokuje na przyszłość. Ale jak chcesz możesz walczyć dalej może jakimś fartem cos z tego wyjdzie.

No to może mi trochę wyjaśnij i pomoż a nie krytykujesz. To jest moj pierwszy w życiu krzak ktory sadze. Z tego co sie oreintuje to człowiek uczy sie na własnych bledach a nie od czytania. Czytałem sporo i dlatego tez wybrałem auto. Co masz na mysli ze nie wiem co to znaczy? Czego dokladnie nie wiem ? Nie odslanialem korzeni i nie zagladałem tam.. widzialem tylko ze bryla gdzie byly korzenie byla mała. Podsypałem zrobilem dziure wsadzilem podlalem troszke i teraz mam nadzieje ze wsystko bedzie ok. Kolejne nasionko juz bardziej ogarne bo wiem na co zwrocic uwage.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
A roslinka Auto czyli mowicie ze wszystko bedzie w normie ?.
To brzmi jakbys myslal ze auto znaczy ze wszystko samo sie zrobi

---------- Post Zaktualizowany 21:58 ---------- Data pierwszego postu 21:55 ----------

Jak spie****isz vega w auto to polnu slabo w h. bedzie i tyle.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
To brzmi jakbys myslal ze auto znaczy ze wszystko samo sie zrobi

---------- Post Zaktualizowany 21:58 ---------- Data pierwszego postu 21:55 ----------

Jak spie****isz vega w auto to polnu slabo w h. bedzie i tyle.


tam chodzilo ze odpowiadałem ze to auto. I dalej kolejna mysl ze bedzie dobrze czyli ze jest za malo czasu zeby korzenie byly na cała doniczke.
Dzieki za odpowiedz! :D

Nie licze na bog wie co zbieram wiedze na tej roslince. Mam nadzieje ze wytrzyma ;)

Jak cos masz miejsce w pierwszym rzedzie hehe pozdro! :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół