nasiona marihuany

Czy jest możliwe zgnicie korzeni przez dużą ilość deszczu?

Wyszukiwarka Forumowa:

Razorv17

Active member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
35
Buchów
0
Witam, mam early skunk i problem jest taki, że w mojej miejscowosci od paru dni pada ciągle deszcz, średnio 2 razy na dzien i prognozy pogody mowia o tym, ze ma padac jeszcze około tydzień. Czy mojej MJ grozi coś poważnego jeśli jest na outdoor i ma juz około 1m70? Plus dodam, że jest już w fazie flo.

---------- Post Zaktualizowany 16:10 ---------- Data pierwszego postu 15:42 ----------

tutaj zdjecia
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Trzy wyjscia z sytuacji:
1. chemia (miedzian, cupran, topsin itp)
2. Te niby naturalne ( wyciag z pestke, gnojówki itp)
3. Zostaw krzaka i sam sobie poradzi..

Mi najbardziej odpowiada 3 :)
 

Razorv17

Active member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
35
Buchów
0
Trzy wyjscia z sytuacji:
1. chemia (miedzian, cupran, topsin itp)
2. Te niby naturalne ( wyciag z pestke, gnojówki itp)
3. Zostaw krzaka i sam sobie poradzi..

Mi najbardziej odpowiada 3 :)

no tez mi w sumie odpowiada opcja 3, ale wtedy nawóz wchłania się dużo wolniej, prawda?
 

SaiyanGod

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2015
Postów
271
Buchów
147
Biohumus super forte

Mordko biohumus jest na weg lej coś na kwitnienie np. burze kwiatów od substrala. Zapobiegawczo kup coś na pleśń i opryskaj sowicie całą roślinę od góry do dołu. Poradzi sobie na pewno z deszczami nie takie ulewy przeżywały te piękne rośliny. Poczekaj na ładną pogodę zobaczysz jak odbije <peace>
 
L

Lord of Old School

Guest
Mordko biohumus jest na weg lej coś na kwitnienie np. burze kwiatów od substrala. Zapobiegawczo kup coś na pleśń i opryskaj sowicie całą roślinę od góry do dołu. Poradzi sobie na pewno z deszczami nie takie ulewy przeżywały te piękne rośliny. Poczekaj na ładną pogodę zobaczysz jak odbije <peace>

[MENTION=91561]Razorv17[/MENTION]Ps, od siebie polecam zestaw canna , a na pleśń topsin. Pzdr!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół