nasiona marihuany

Dobór wentylatora i filtra powierzchnia 0,36m2.

Wyszukiwarka Forumowa:

Ronaldinho10

Member
Rejestracja
Lip 3, 2019
Postów
12
Buchów
0
Witam składam sobie powoli boxa 60/60/160 . W boxie będzie świecić 4x048clu . Box będzie staw w pomieszczeniu gdZie jest Ok 25 stopni cały czas. :dance:

Czy taki setup da radę?
TD Silent 160/100
filtr Prima Klima 160-240m3???
za odpowiedz z góry dziękuje:tiphat:
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
tak da rade, mam nawet chyba ten sam filtr :p silenta juz kupiles? Bo sa tez td fabrycznie tlumione i kosztuje 400zł.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Całkiem ciche są Axial-quiet duo. Na niższym biegu 145m3/h na wyższym 215m3/h i nie kosztuje tyle co TD możesz za to dorzucić tłumik po obu stronach wentyla i będzie naprawdę cicho.
 

Ronaldinho10

Member
Rejestracja
Lip 3, 2019
Postów
12
Buchów
0
Całkiem ciche są Axial-quiet duo. Na niższym biegu 145m3/h na wyższym 215m3/h i nie kosztuje tyle co TD możesz za to dorzucić tłumik po obu stronach wentyla i będzie naprawdę cicho.

Kurczę nie mogę odszukać tego modelu którego podajesz jest tylko 145 , 197m3.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Nie można wrzucać linków ale poszukaj w Grower.sc ja tam kupowałem i tam je mają-mowa o srednicy 125. Mają tez tłumiki. Teraz spojrzałem faktycznie mają na drugim biegu 197m3 w każdym bądź razie to te. Jakbys kupował to musisz dokupić jeszcze przewód 2 żyłowy z wtyczką.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jezeli chcesz miec cicha i wydajna wentylacje to najlepszym wyjsciem jest wrzucenie wentylatora w wyciszona skrzynie i dodanie tlumikow przed i za wentylatorem. Jezeli cena nie gra roli to lepiej wziac wiekszy went i skrecic jego moc regulatorem. Dobrze tez skrecic wszystko w jedna tube, zeby bylo jak najmniej zakretow w spiro. Powierzchnie masz dosc mala i calego zestawu (went, dwa tlumiki, filtr weglowy) nie upchniesz w namiocie, masz mozliwosc postawienia calosci obok boxa?
 

Ronaldinho10

Member
Rejestracja
Lip 3, 2019
Postów
12
Buchów
0
Jezeli chcesz miec cicha i wydajna wentylacje to najlepszym wyjsciem jest wrzucenie wentylatora w wyciszona skrzynie i dodanie tlumikow przed i za wentylatorem. Jezeli cena nie gra roli to lepiej wziac wiekszy went i skrecic jego moc regulatorem. Dobrze tez skrecic wszystko w jedna tube, zeby bylo jak najmniej zakretow w spiro. Powierzchnie masz dosc mala i calego zestawu (went, dwa tlumiki, filtr weglowy) nie upchniesz w namiocie, masz mozliwosc postawienia calosci obok boxa?


Moze stać obok albo nawet na boxie. Tak właśnie się zastanawiam jak to najlorzystniej rozwiązać. Box 60/60 bo niestety większy nie wejdzie w to miejsce.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Trzymaj sie tego co podales w pierwszym poscie, to dobry zestaw. TD Silent jest fabrycznie wyciszony, uzywam takiego i jest naprawde cichutki a mocny.
 

Ronaldinho10

Member
Rejestracja
Lip 3, 2019
Postów
12
Buchów
0
Trzymaj sie tego co podales w pierwszym poscie, to dobry zestaw. TD Silent jest fabrycznie wyciszony, uzywam takiego i jest naprawde cichutki a mocny.


Lepsze rozwiązanie ? Jest duzo cichszy ? Nie będę musiał stosować tłumików ?
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Ja spie w pokoju w ktorym postawilem namiot, te wszystkie primy klimy itp. to doslownie odkurzacze w porownaniu z td S.
 

Ronaldinho10

Member
Rejestracja
Lip 3, 2019
Postów
12
Buchów
0
Ja spie w pokoju w ktorym postawilem namiot, te wszystkie primy klimy itp. to doslownie odkurzacze w porownaniu z td S.
No to nie będę oszczędzał i wezme właśnie tego. Możesz mi wysłać link na PW którego dokładnie Wzieles ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół