nasiona marihuany

GGS Króluje !!!

  • Autor wątku Elprofesor
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
E

Elprofesor

Guest
Wraz z pięknym latem tej wiosny zaczynam outa 2019 (KTO DA BUCHA TO I JA MOŻE DAM BUCHA HEHEH )



pestki​
Automaty :
1 Mexican Airlines x Amnesia
2 West Coast x Amnesia
3 Cheese x Amnesia

4 White Widow x Amnesia
5 Northern Light x Amnesia



GGS Półautomaty :
Hindu Kush x Amnesia
GG3 x Amnesia x G13

Purple Maroc x Amnesia x G13
Purple Maroc x ciasteczko i coś jeszcze




A więc :)

przygotowania:

- początek maja - przekopane 0.5 l.obornika bydlęcego 0.5l obor kurzy + hydro żel

Mikoryza do sadzonek :)

Odżywki ;
Weg: Gnojówka z pokrzyw Astvit Melisa
Flow : Melisa hesi voost pk13-14 topmax super vit < pożniejsza faza od 3-4 tyg .Burza kwiatów (pierwsze 3 podlania okolo miesiaca )


A o to moje Panny najstarsze wysadzone około 28.05

Co to za białe plamki coś im dolega ? do tych był dodawany jeszcze dolomit i azofazka
Spot 1












30.05 Czas życia podobny a Krzaczki dużo mniejsze i mniej rozrośnięte . myśle że mają mało światła lub taka odmiana .

Spot 2







28.05 Ładne krzaczki około 1.5m za***iście szerokie, wysokie okolo 1.5m ale pójdą w gore . na większości dziwne przebarwienia jak na 1 zdj coś im dolega ?

spot 3



28.05 Ładne krzaczki około 1.5m za***iście szerokie, wysokie okolo 1.5m ale pójdą w gore . na większości dziwne przebarwienia jak na 1 zdj coś im dolega ?









Ta studnia została od tego zdj poszerzona i pogłębiona teraz ma okolo 3 metry i szeroka na 1.5







28.05











A tutaj mamy 10 .06

spot 4














A to co ?


:)

15.06
spot 4





28.05

spot 4





mieszanka 28.05.
10.06
spot 4



Topki się już robią a więc nie długo dodam Grube Pały :)

Wstępnie wyglądają tak :) fotka z dnia 03.07









 
Ostatnia edycja:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Siema. Panny eleganckie, mają wszystkiego pod dostatkiem, więc się nie przejmuj.
Te plamy na liściach wyglądają jakby zostały po oprysku albo pochlapane przy podlewaniu.
Przyczepie się jedynie do zdjęć bo się powtarzają ale pewnie to poprawisz jak się zorientujesz. Piona
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Ładny projekt ale znając życie albo ten las jest przypałowy albo do tej studni prędzej czy później coś wpadnie i hałas będzie. Nie mniej - powodzenia, i sam nie wleć przypadkiem
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Ten opis na początku tego nie zapowiada, ale chyba tu jest grubo. Jak robisz to wszystko sam to jesienią będziesz miał ***anie głowy, ale widzę, że i wiosną się nieźle napracowałes żeby to wszystko przygotować. Szczyty takie jasniejsze od wysokiego pH ziemi, ale nie martw się tym, bo jak widzisz wszystko dobrze rośnie. Jest wysokie ale nie za wysokie :p. Te białe plamki to sraka ptaka. Pzdr i powodzenia.
 
E

Elprofesor

Guest
Nie jest tak dużo jak się wydaje :) :spalony::jaraczz: musi mi starczyć do kolejnego sezonu he he :jaraczz:
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Jest bardzo cacy ładnie.
Życzę powodzenia z całego serca.
Na jaki wynik liczysz gotowego suszu.
Ile masz słońca dziennie tam?
Wyglądają mega bosko serio, na Maxa widać tam zdrowie i wigor.
Nie spodziewałem się już kolejnej fotorelacjii. Jeszcze do tego taki rozmach będzie co podziwiać.
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Panie sporo tego :woohoo:- ogarnięcie tego tu to musi być tytaniczna praca i oby bez przypału bo jednak w lesie to bym nie polacał no ale miejsce pewnie pewne bo ilości spore to bez potrzeby pewnie byś nie ryzykował - powodzenia buch leci :headbanger:
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ładnie wygląda, tylko oby bez przypału we wrześniu jak ludki zaczną grzybobranie odk***iać
 
E

Elprofesor

Guest
[MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] Nie Wiem , nie liczę i nie zakładam ile będzie . Mam nadzieje ze pojaram do kolejnej ścinki za rok :)

zależy jakie miejsce ale minumum 8 h słońca mam , a że mają troche cienia to dobrze bo troche cienia przy tym słońcu dobrze im zrobi :)


[MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION] Wszystko jest ogrodzone bagnami i miejsca są sprawdzone :) a więc o grzybiarzy się nie martwię :)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Na grubo idziesz ziomek, ładnie to wygląda, widać już od razu ze w oucie starszy stażem jesteś.

Studnia dobra sprawa, też mam kilka u siebie :)

Ja bym tam jeszcze te worki obsypał ziemia i sciółka co by widać nie było, będzie gruby harvest u Cb.:crazy:
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Siema. Które to Hindu Kush x Amnesia ?
 
E

Elprofesor

Guest
[MENTION=11233]ganja[/MENTION]ChangeMyMind dziewczyny rosną w sile a wiec nie długo nie bd widać :) kurde miałem dzisiaj problem na kilku miałem obskubane łodygi z osłonki zielonej na wysokosc ok 20cm zostały tylko juz drewniany trzon a 3 mniejsze około 40 cm o***ały całe
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Hehe wiedzialem ze bedzie grubo,jednak znajoma morda,ogarnieta,wiec jak by mialo byc inaczej.

Obgryzione lodygi,odgryzione dolne galezie, to sprawka myszy/nornic. W tym roku jest przegiecie z nimi,trutke na gryzonie rozsyp na tackach,potrafia niezly burdel zrobic od dolu.

Siema
 
E

Elprofesor

Guest
[MENTION=74958]Pustelnik[/MENTION] No w tym roku o***aly mi 50 % :D dlatego tak pozno wysadzone :D i opuchlaki jakoś tak masakra nigdy wczesniej tego nie widzialem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół