nasiona marihuany

Czy z moją Mary wszystko w porządku?

Wyszukiwarka Forumowa:

BakerStreetKing

New member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
3
Buchów
0
Witam, czy moja roślinka rozwija się prawidłowo? Jest to automat Think Different od TanieSianie, proces rozpocząłem kilka dni temu wrzucając nasiono na 12h do wody, kiedy opadło nasionko trafiło do ziemi gdzie leżało przez 3 dni i dziś rano ok. godz 10 sprawdziłem jak sie mają moje panienki. Miłym zaskoczeniem był fakt, że jedna z trzech roślinek przebila sie przez ziemie. Niestety zaraz po triumfie przyszło zakłopotanie, ponieważ sadzonka okazała się mieć lekko żółte listki i zawija się ku dołowi (zdjęcia poglądowe niżej). Czy roślince czegoś brakuje, pH ziemi jest >7, roślinka jedyne co to może mieć odrobinę za mokro ponieważ wskaźnik moist wybił poza skalę, ale to dlatego, że wczoraj lekko nawodniłem ziemie ok 10ml wody. Czy na tym etapie wystawić sadzonkę na działanie słońca i poczekać na rozwój sytuacji? Czy lepiej odrazu podjąć kroki? A może jeszcze schować ją do zaciemnionego miejsca? Jestem początkującym growerem i przepraszam jeśli moje obawy są bezpodstawne, ale zależy mi żeby moje dziewczynki rozwijały się najlepiej jak to jest tylko możliwe. Z góry dziękuje za odpowiedzi :). Stay high boys.


LINK DO ZDJĘĆ: edit mod: zdjecia tylko do forumowej galerii - https://www.forum.haszysz.com/solarr/
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół