nasiona marihuany

PC Box i rady proszę

Wyszukiwarka Forumowa:

Mareczek89

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
102
Buchów
0
Witam! Jest taka akcja ze na olx'ie jest fajny pc box ma 2 żarówki 23w led marki diall i mam takie pytanka.
1. Przypal na olxie takie coś kupować?
2. Jakies rady do takiego pc boxa i jaka odmiana najlepiej i czy trzeba mocne treningi ?
3. Ile L doniczka i lepiej 1 pojedyncza czy 1 podłużna na 2 roślinki
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Zrob sobie sam !!! :)
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Nie wiem czy bedzie, ale moze byc. A jak juz bedzie, to bedzie gruby.
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Nawet na yt masz jak koles robi pc boxa, to nie jest trudne, wybebeszyć kombinerkami, obłożyć folią i podpiac swiatlo z dwoma wenfylatorami 1h roboty.
 

Mareczek89

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
102
Buchów
0
Kurcze i co tu robic :/ przecież growboxy nie są nielegalne a może chce banany hodować xd

---------- Post Zaktualizowany 09:56 ---------- Data pierwszego postu 09:53 ----------

Nie wiem czy bedzie, ale moze byc. A jak juz bedzie, to bedzie gruby.

A jak zamówię na adres kolegi? xd
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Kurcze i co tu robic :/ przecież growboxy nie są nielegalne a może chce banany hodować xd

---------- Post Zaktualizowany 09:56 ---------- Data pierwszego postu 09:53 ----------



A jak zamówię na adres kolegi? xd



Skoro jesteś lewy
To się nie baw w uprawę tylko zacznij zbierać znaczki pocztowe
I nie śmieć na forum głupimi tematami które nic nie wnoszą

Chcesz kupuj nie chcesz nie kupuj
Masz kumpla zamowm na kumpla - proste
 
K

kolt

Guest
Zamów na obojętnie jaki adres, zanim kurier dostarczy paczkę pod wskazany adres to zadzwoni i powie że zaraz będzie albo umówisz się z nim na konkretną godzine i pójdziesz sobie po paczkę.
Zamów na taki adres gdzieś blisko (dwie ulice dalej) żebyś mógł szybko pójść/podjechać po paczkę. I najlepiej żeby to był adres jakiegoś bloku, wtedy nie pisz w zamówieniu numeru drzwi tylko sam numer bloku, bo może być tak że kurier nie zadzwoni wcześniej i pójdzie pod same drzwi, takie akcje są szczególnie wtedy gdy paczka jest mała, bo jak duża to zadzwoni napewno bo wie że nikogo może nie być w domu i nie będzie musiał się chciało targać w tą i z powrotem ciężkiej paczki, a jak podasz sam numer bloku to on nawet i z malutką paczką nigdzie nie pójdzie no bo gdzie pod które drzwi? Tylko zadzwoni że jest pod blokiem.

Jest to mój sprawdzony sposób, już kilka razy tak robiłem i zawsze wszystko było dobrze.
 

Mareczek89

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2018
Postów
102
Buchów
0
Zamów na obojętnie jaki adres, zanim kurier dostarczy paczkę pod wskazany adres to zadzwoni i powie że zaraz będzie albo umówisz się z nim na konkretną godzine i pójdziesz sobie po paczkę.
Zamów na taki adres gdzieś blisko (dwie ulice dalej) żebyś mógł szybko pójść/podjechać po paczkę. I najlepiej żeby to był adres jakiegoś bloku, wtedy nie pisz w zamówieniu numeru drzwi tylko sam numer bloku, bo może być tak że kurier nie zadzwoni wcześniej i pójdzie pod same drzwi, takie akcje są szczególnie wtedy gdy paczka jest mała, bo jak duża to zadzwoni napewno bo wie że nikogo może nie być w domu i nie będzie musiał się chciało targać w tą i z powrotem ciężkiej paczki, a jak podasz sam numer bloku to on nawet i z malutką paczką nigdzie nie pójdzie no bo gdzie pod które drzwi? Tylko zadzwoni że jest pod blokiem.

Jest to mój sprawdzony sposób, już kilka razy tak robiłem i zawsze wszystko było dobrze.

Dzieki za rade
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół