nasiona marihuany

Na jakim etapie flo? Lać jeszcze nawozy?

Wyszukiwarka Forumowa:

kokomaroko

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2015
Postów
61
Buchów
0
Witam. Roślinki to prawdopodobnie automazar. Wysadzone końcem maja. Pierwsza jest dużo mniejsza, ale bardziej dojrzała. Druga jest ponad 2x większa od poprzedniej. Ile im zostało? Podlewać jeszcze nawozami? Mam terra flo, PK i booster. Pryskać na pleśń?




 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Jeszcze czas im daj. Ostatnie foto widac ze maja jeszcze calkiem sporo do powiedzenia
 

kokomaroko

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2015
Postów
61
Buchów
0
Ostatnie foto to ta większa roślinka, która jest w późniejszym stadium. Ile czasu dać tej mniejszej? Co z nawozami i opryskiem z topsinu?
 

kokomaroko

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2015
Postów
61
Buchów
0
AKTUALIZACJA!!
Od ostatniego postu minął tydzień. Od tego czasu podlewam tą bardziej dojrzałą roślinę samą wodą. Ile czasu jej jeszcze dać? Poniżej aktualne fotki:

 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Ja bym potrzymał jeszcze tydzień. Najlepiej jakbyś ogarnął lupe lub mikroskop i sprawdził trichomy. :p
 

kokomaroko

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2015
Postów
61
Buchów
0
Jak myślicie, powycinać jej te wszystkie większe liście? Będzie z 15g?
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Ciężko powiedzieć ile będzie bo nie ma żadnego przedmiotu do porównania wielkości na zdjęciu, ale wygląda ładnie. Nie tnij nic, poczekaj aż te białe włoski wyrastające między pąkami kwiatów zaczną robić się brązowe, wtedy wytnij liście, podlej wodą i po dniu, dwóch tnij :D
 

roztocz

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
95
Buchów
0
Ciężko powiedzieć ile będzie bo nie ma żadnego przedmiotu do porównania wielkości na zdjęciu, ale wygląda ładnie. Nie tnij nic, poczekaj aż te białe włoski wyrastające między pąkami kwiatów zaczną robić się brązowe, wtedy wytnij liście, podlej wodą i po dniu, dwóch tnij :D

Jakie włoski między pąkami? Żadne włoski, tylko trichomy. Doczytaj i nie wprowadzaj w błąd!
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Jakie włoski między pąkami? Żadne włoski, tylko trichomy. Doczytaj i nie wprowadzaj w błąd!

No może Ty się doinformuj co to są trichomy, jedyną osobą, która wprowadza w błąd jesteś Ty.
Chodzi mi o pistils (z ang.) nie wiem jaki jest profesjonalny odpowiednik w polskim

Wpisz sobie w przeglądarkę pistils cannabis i doinformuj się nieuku
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
No może Ty się doinformuj co to są trichomy, jedyną osobą, która wprowadza w błąd jesteś Ty.
Chodzi mi o pistils (z ang.) nie wiem jaki jest profesjonalny odpowiednik w polskim

Wpisz sobie w przeglądarkę pistils cannabis i doinformuj się nieuku

Ależ ma racje, patrzenie na to czy słupki (ang. pistils) są brązowe nie jest miarodajne. Dojrzałość określa się patrząc na zabarwienie trichomów. :jprd:
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Ależ ma racje, patrzenie na to czy słupki (ang. pistils) są brązowe nie jest miarodajne. Dojrzałość określa się patrząc na zabarwienie trichomów. :jprd:

Ehh...:pl: naprawdę?
https://2fast4buds.com/news/best-time-harvest-autoflower-cannabis
For maximum THC you'll want to harvest when around 60%-70% of your plant's pistils have darkened and started to curl in on themselves. If you wait a touch longer, until 70%-90% of the pistils have begun to curl
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Nie znaju anglieszczyzny. Weź po polskiemu powiedz mi ocb. :/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół