nasiona marihuany

Na jakim etapie flo? Lać jeszcze nawozy?

Wyszukiwarka Forumowa:

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0


Tak to wygląda. Ja tnę jak zaczynają się pojawiać bursztynowe trichomy.
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Nie znaju anglieszczyzny. Weź po polskiemu powiedz mi ocb. :/

Wszyscy mają rację, ja ze swomi słupkami i Ty ze swoimi trichomami, ale powiedz ziomeczku co jest wygodniejsze, rzut okiem na dużo większe słupki czy wgapianie się przez lupę na malutnkie trichomy. Zawsze lepiej iść na łatwiznę jeśli efekty są takie same.
ale dlaczego to, co jest napisane po angielsku, jest bardziej wiarygodne niż to, co po Polsku? Trochę wiary w nasz naród mordko.

Nie udało mi się znaleźć informacji i słupkach na polskich stronach, to nie tak, że jankesi mają lepszą wiedzę :)
Po prostu ilość wiarygodnych źródeł w języku angielskim jest znacznie większa.
PS. tak samo jest znacznie większa niż we francuskim, niemieckim, rosyjskim etc. Łatwiej znaleźć interesujące Cię rzeczy :)
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Najlepiej kierować się kolorem trichomów, bo pistle mogą być na przykład popalone, albo może prawie wcale ich nie być.
 

roztocz

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
95
Buchów
0
No może Ty się doinformuj co to są trichomy, jedyną osobą, która wprowadza w błąd jesteś Ty.
Chodzi mi o pistils (z ang.) nie wiem jaki jest profesjonalny odpowiednik w polskim

Wpisz sobie w przeglądarkę pistils cannabis i doinformuj się nieuku

Doinformowałem się ze strony, którą podałaś, bo już się zacząłem zastanawiać. Przy okazji, nie musisz mnie wyzywać od nieuków, oddaję z powrotem, nie łykam tego.
Więc: This method is easy to do and requires no specialized equipment, but it's not the most accurate or reliable. New pistils can appear overnight, setting your time to harvest back days. Some strains are more prone to producing dark colored pistils, regardless of how ready to harvest they are.

Czyli jednak warto patrzeć na trichomy, nawet wg Twoich źródeł.
Pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół