nasiona marihuany

PolnaMiedza was Odwiedza 6 Sezonówek 11 Automatów

  • Autor wątku PolnaMiedza
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
P

PolnaMiedza

Guest
Witam serdecznie całe uniwersum Forum Haszysz.

Tegoroczny outdoor nie będzie opiewać w fajerwerki, wywody z dupy i inne tego typu rzeczy. Fotorelacja zaczęta późno ze względu na inne priorytety, które niestety lub stety są zemną od początku roku. Zakładam ją po to, aby dokonać ciągłości moich poczynań na przestrzeni lat i kiedyś z nostalgią wrócić do tych postów. Jak widać ilości krzaków są zupełnie poniżej normy tego forum, ale ja na razie odpuszczam sobie wyścig po statuetkę OuT Haszysz. Mój dziadek zmaga się z rakiem i dzięki coraz większej świadomości jego jaki i moich najbliższych podjął się ,,leczenia'' konopiami. Leczenia się jest w cudzysłowie, ponieważ nie ma co ukrywać, że lecznicze działanie ma charakter raczej łagodzenia objawów i dania względnego komfortu życia, niż defakto uleczenia go z tej choroby. Na dzień dzisiejszy jest to tylko kannabidiol CBD, lecz sam zadecydował, że chce spróbować terapii z medyczną marihuaną. Niestety pomocność lekarzy bynajmniej u nas się w tym miejscu kończy. Jeśli macie jakieś rady prosił bym o jakieś konkretne podpowiedzi jak i gdzie to szybko załatwić. Oczywiście pełna dokumentacja choroby do wglądu. Zaraz ktoś powie ,,daj mu swoje plony''. Oczywiście, tak zrobie, ale to wszystko musi mieć prawne podłoże ze względu na jego bezpieczeństwo.
Wracając do tematu macie tu foteczki. Rośliny maja od 2 do 4 tygodni :

Automaty







Sezonówki











Luźna Strefa















Dla kręcących imby mowie od razu, że zdjęcia w ,,Luźniej Strefie'' nie maja nic wspólnego z uprawą i ich lokalizacja jest w każdych częściach Europy. Dla ciekawskich w tym przypadku po raz kolejny jest to Anglia, lecz będzie więcej smaczków i innych krajów.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
P

PolnaMiedza

Guest
Bym zapomniał. Serdeczne dzięki dla panpestka.pl który podarował mi te piękne atomaty. Co do odmian to podam w kolejnym wpisie bo musze je odgrzebać z dysku. Dzięki Ci dobry człowieku. Pozdro
 
P

PolnaMiedza

Guest
A więc tak. Automaty skoszone były nocą więc zdjecie jest tylko jedno. Co do samego suszu to są fajne zbite topki i typowe miotły. Będzie co palić więc jest ok :smokee:. Rośliny rosły praktycznie samopas, więc tym bardziej jestem zadowolony. Na spocie zostały naprawdę okazałe sezonówki. Fotorelacja jeszcze nie jest zakończona ani tym bardziej niedokończona, ale zdaje sobie sprawę, że wydawała się martwa. Na dniach dam zdjęcia sezonów.







Luźna Strefa












Pozdrawiam
 
P

PolnaMiedza

Guest
Witam.
Dorzucę tylko swoje 3 grosze w tym monologu i temat tego outa zamykam. Fotorelacja w swoim zasłużonym dziale. Miałem plan, że będzie podobna do zeszłorocznej. Nie wyszło z przyczyn wielu. Głównie z braku możliwości bycia na spocie i braku pokazania czegoś więcej niż rok temu. Co do samego sadzenia było ok. Minimum pracy i myślenia o tym co na spocie. Efekt lepszy niż można by było się spodziewać.
Również uważam, że ten zlepek zdjęć nie nosi znamion fotorelacji, ale jeszcze będzie czas... pozdrawiam widzimy się w przyszłym sezonie<peace>





 

bzn

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2018
Postów
25
Buchów
0
Witaj mógł być coś więcej napisać na temat auto od Pana pestki rozważam zakup bo cena przyzwoita a i w reklamę idzie ostrą.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Cóż Ci tu napisać. Pestki dostałem ze free w ramach zeszłorocznej fotorealcji. Był tam cały wachlarz odmian, nie jestem w stanie określić, które z nich okazały się być miotłami bo nie mam pojęcia co gdzie rosło. Tym samym zawiodłem niejako sponsora bo w sumie hu*a każdy się z tej fotorelki dowiedział. Wszystkie rośliny wykazywały duży wigor i prawie każda miała ponad metr wysokości bez ternigów. Z 11 roślin które się ostały ściągnąłem 500g więc na plonowanie też nie można narzekać. Jedne były prawie jak inndor inne jak miotły z brzozy. Ale obiektywnie patrząc jest to godny polecenia sprzedawca tylko sam doszukaj się w fotorelacjach co daję najlepsze plony, sorry sam się wstydzę, że tak to wyszło, ale ten rok poświęciłem na coś innego niż uprawę.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół