nasiona marihuany

Seria nawozów Yara Kristalon

Wyszukiwarka Forumowa:

Paramedyk

New member
Rejestracja
Lip 5, 2019
Postów
1
Buchów
0
Cześć!

Na początku chciałbym się przywitać, gdyż jestem tu nowy.

Czy ktokolwiek próbował używać nawozy z serii Kristalon? Pytam, ponieważ przy mojej pierwszej próbie hodowli indoor (0,36m na panelu LED) dostałem od mojego taty ogrodnika powyższy nawóz w wersji zielonej i czerwonej. Z wyników jestem bardzo zadowolony (póki co, odpukać, nie narzekam)

---------- Post Zaktualizowany 18:13 ---------- Data pierwszego postu 18:03 ----------

Cześć!

Na początku chciałbym się przywitać, gdyż jestem tu nowy.

Czy ktokolwiek próbował używać nawozy z serii Kristalon? Pytam, ponieważ przy mojej pierwszej próbie hodowli indoor (0,36m na panelu LED) dostałem od mojego taty ogrodnika powyższy nawóz w wersji zielonej i czerwonej. Z wyników jestem bardzo zadowolony (póki co, odpukać, nie narzekam)
Proszę o połączenie postów, mój błąd.
Generalnie jest to nawóz z wyższej półki, oparty na chelatach, zawierający NPK w proporcji: zielony 18-18-18, czerwony 12-12-36, oraz mikroelementy.
Nawóz w postaci do rozpuszczenia w wodzie i podaży do gleby jak i dolistnie.
Nie stosowałem innych nawozów. Muszę przyznać, że dwukrotnie zauważyłem niedobór azotu w fazie wegetatywnej i minimalne zwiększenie dawki zielonego błyskawicznie rozwiązało problem. Pamiętać jednak trzeba o kontroli pH wody, gdyż nawoz ma tendencję do podnoszenia go.
Wybaczcie dwa posty, jestem jeszcze trochę nieogarniety na forum :)
Pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół