nasiona marihuany

[KONKURS] Wakacje z Pestkomanią i Forum Haszysz

Wyszukiwarka Forumowa:

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
W tym wpisie kilka jeszcze zdjęć z Prevelli Palm Beach - rajskiej a'la tropikalnej plaży, kilka widokówek /panoram z całego wyjazdu i bonus - wcześniej odbyty krótki wyjazd w Tatry...

X​



Ciąg dalszy palmowej plaży...

X​




X​



X​



X​




X​



X​




X​



X​




X​





X​



Teraz czas na kilka panoram, polecam powiększyć miniaturkę.

X​



X​



X​



X​



X​




X​

I zgodnie z obietnicą kilka zdjęć z wcześniejszego wyjazdu tych wakacji, tym razem w nasze polskie klimaty.
Proszę wybaczyć mi jakość zdjęć z tatr ale strzelane były z podróbki GoPro- tej starszej wersji - bez możliwości zobaczenia tego co mamy zamiar sfotografować lub nagrać, tak więc wszystkie foty strzelane ' na ślepo'.

TATRY

Kto zwykł chodzić po Tatrach, ten z pewnością rozpozna szczyty , szlaki z jakich zdjęcia zostały wykonane. Dlatego zdjęcia z Tatr pozostawiam wolne od komentarza...

X​



X​



X​




X​



X​




X​



X​




X​




X​




X​




X​




X​




X​



X​



X​



X​



X​




X​




X​



X​





X​






X​




X​




X​

To już wszystkie zdjęcia jakimi chciałem się podzielić, teoretycznie zrobiłem ich jeszcze więcej ale nie wszystkie bezpiecznie mogłem tu wrzucić.
Wakacje 2019 uważam za bardzo udane, razem z moją ciekawą świata damą spędzilismy je wysmienicie.

Mam nadzieję że Ci najbardziej wytrwali doscrollowali do tego momentu i że miło oglądało się zaprezentowany przeze mnie wakacyjny album, który jednocześnie był konkursowym zgłoszeniem.
Odnośnie samego konkursu - bardzo się ucieszyłem że Pestkomania poraz kolejny ogłosiła konkurs, muszę powiedzieć że jestem ich częstym klientem, dlatego ta informacja ucieszyła mnie podwójnie.

Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom, przyjemnego oglądania zgłoszeń dla użytkowników i dobrej zabawy w głosowaniu.
Wielkie dzięki dla wszystkich organizatorów Pestkomania , Forum Haszysz oraz Flora-Fauna.
:tiphat:

Tymczasem.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Witam :)
Krotki wypad nad angielskie wybrzeze
Pozdrowki :)
20190824_161226.jpg

20180805_162032.jpg

20180805_161225.jpg

20190824_125923.jpg

20180519_123739.jpg

20180519_124747.jpg

20180519_165058.jpg

20180519_125317~3.jpg

20180519_125817.jpg

20180519_130756~0.jpg

20180528_152414.jpg

20180630_110858.jpg
 

bosselk

Active member
Rejestracja
Lip 15, 2018
Postów
35
Buchów
0
Witam kolejna część zdjęć z zatoki Perskiej, nagrałem film, który można obejrzeć na YouTube, niestety nie wiem jak go dodać tutaj. Pozdrawiam i gratuluje przyszłemu zwycięzcy !!

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Co tak mało zgłoszeń.? :( Podbijam temat ! :D Kilka ostatnich dni na zgłoszenia :)

OGIEŃ !!!


Także jak wspomniałem ostatnio, tam gdzie woda to i ja, a spławik na niej i rybki muszą być !
No dokładnie !
















No i tak jak by zaczęła nam się powoli jesień. Która też ma swoje uroki, Np jesienne spacery :) Złota polska jesień.
W dodatku popadało, więc nareszcie pojawiły się grzyby. I znów obcowanie z przyrodą, cisza i spokój.


















Winka nowe postawione, poprzednie roczniki zdegustowane. I czas jakoś leci.








Pozdro, Bawta się.​
 
U

Usunięty 66767

Guest
Witam wszystkich w związku z tym że właśnie wróciliśmy z wakacji,a że zaglądałem na forum czasami zauważyłem fajny konkurs który akurat się zgrał z naszym kolejnym wyjazdem do Tajlandii,jest to kolejny raz gdyż po 1 tak się nam spodobało że chcieliśmy tam wrócić po raz kolejny i pewnie jeszcze wrócimy bo to niesamowicie piękny kraj,ale w tym roku wakacje trwały tylko 2 tyg,byliśmy zupełnie gdzie indziej niż w zeszłym roku więc nawet te 2 tyg mineły intensywnie i sporo zobaczyliśmy.Dobra nie będę się rozpisywał o ogółach,dodam coś od siebie pod fotkami jak będzie coś ciekawego do powiedzenia:bounce:Niestety większość fotek nie mogę wrzucić ale wybrałem kilkanaście najfajniejszych moim zdaniem.Zapraszam do oglądania:
No to lecimy...
125434.jpg

Gdzieś nad Bliskim Wschodem...
065747_HDR.jpg

Dubaj z okna samolotu pozną nocą.Lotnisko jest olbrzymie ale głównie się wydaje takie z powodu że wszystkie bramki są na jedynym poziomie tzn np Lotnisko w Bangkoku jest też bardzo duże ale podzielone na piętra itd przez co nie wydaje się takie olbrzymie z perspektywy przemieszczania się po nim...
183636.jpg

W końcu po kilkunastu godzinach w samolotach udało się w końcu wylądować w Tajlandii a dokładnie na początek w Bangkoku...
073002.jpg

171920.jpg

Największe lotnisko W Tajlandii i jedno z największych na świecie.Lotnisko Suvarnabhumi w Bangkoku...
094102_HDR.jpg

Taka ciekawostka na samym lotnisku,mianowicie mnisi buddyjscy maja specjalne przywileje na lotniskach i nie tylu akurat na lotnisku mieli do dyspozycji specjalne miejsca do siedzenia z świeżą prasą,masaż,specjalne miejsce do spania jak lot się opoznia itd...
163847.jpg

Teraz łapcie parę fotek z samego Bangkoku:
Widok z okna hotelu...
170133_HDR.jpg

Typowa uliczka w tym olbrzymim mieście:
171332_HDR.jpg

Patrzcie jak wygląda energetyka w mieście...kabel na kablu.
171408_HDR.jpg

Cmentarz Buddyjski...
174407.jpg

Jedna z wielu świątyni Buddyjskich w mieście,chyba największe zagęszczenie świątyń na świecie jeżeli chodzi o kraj bo jest ich naprawdę mnóstwo na każdym kroku jak i marketów 7-Eleven których zagęszczenie w Tajlandii jest największe na świecie...
175002.jpg

Na zdjęciu powyżej jest wnętrze jednej ze świątyni gdzie można zauważyć mnóstwo złotych elementów,które z daleka robią wrażenia ale po przyjrzeniu się bliżej widać że to tandeta,nie mnie prezentuje się fajnie,po za tym obrazy na ścianach przedstawiają jakieś ważne wydarzenia z życia Buddy które bardzo przypominają drogę krzyżową w katolickich kościołach...
Tu robiłem zdjęcia na moście gdzieś w centrum których przechodził nad drogą...
180539_HDR.jpg

180548_HDR.jpg

095200.jpg

Chinatown...
093056_HDR.jpg

164422_HDR.jpg

Widok z najwyżej góry w mieście,na szczycie jest Pagoda i świątynia buddyjska gdzie wieczorem było słychać jak mnisi się modlą przez głośniki...
183919_HDR.jpg

Miejscowe przekąski,tak naprawdę głównie dla turystów bo miejscowi raczej takich rzeczy nie jedzą ale mogą nałapać za darmo gdzieś u siebie na polu skorpionów które można sprzedać turystom...
171042_HDR.jpg

Pałac Królewski w Bangoku...
093601_HDR.jpg

Tu już wnętrze całego kompleksu,co ciekawe musieliśmy kupić specjalne ubrania żeby wejść ponieważ nie można wchodzi w spodniach do kolan i koszulkach z widocznymi rękami,a te wieże to Stupy i każda była postawiona dla jakiegoś władcy Tajów...
100335.jpg

100234.jpg

095520_HDR.jpg

Dalszy ciąg zwiedzania Bangkoku...i świątynia z chyba najdroższym buddą na świecie...
091538.jpg

A tu 5 ton czystego złota...masakra 1 takich budda i można ładnie się ustawić...
092300.jpg

Obok była makieta Angkor Wat:
095806.jpg

Budda w wersji Chińskiej...Czemu w wersji Chińskiej???bo chcieli ośmieszyć buddyjskiego Buddę bo wersja buddyjska jest przedstawiana dostojnie i traktowana jest jak wzór piękna a chińska jako roześmiany gruby mnich który lubi sobie podjeść i wypić co nie co...:)
102242.jpg

Jednym wiadomo innym nie mianowicie Bangkok jest po przecinany kanałami w których mimo na 1 rzut oka brudnej wody żyj mnóstwo ryb i na brzegach tych kanałów ludzie mają swojej domki które wyglądają jak dawniej i w nich sobie mieszkają a właściwie tylko śpią bo całe życie codzienne toczy się w mieście przez co nie ma w nich w ogóle kuchni...
104859_HDR.jpg

Czas na jakiś wieczorny relaks i jedno z najbardziej popularnych piw regionalnych...
230139.jpg

193742.jpg

zapas po barze zrobiony bo o 24 nie sprzedają niestety nigdzie alko mimo że sklepy są otwarte ale prawo zabrania sprzedaży od 24...więc trzeba było coś kupić zanim będzie za pozno...
Dobra to by było na tyle fotek z Bangkoku...ciekawe miasto ale stanowczo za gorące...wiadomo że w tej części świata nie ma normalnych pór roku i ogólnie jest bardzo ciepło ale w tak dużym mieście naszpikowanym betonem jest normalny piekarnik przez co jeszcze nie zdążysz opuścić hotelu a jesteś cały mokry....Osobiście bardzo lubię góry więc dalsza cześć fotek będzie z górskich terenów w prowincji Chiang Mai/Chiang Rai...
Na początek widok z baru na dachu hotelu...

160647_HDR.jpg

160728_HDR.jpg

Na lotnisku w Chiang Mai są biura turystyczne gdzie można wykupić wycieczkę czy coś czego nie polecam bo można przepłacić w ch*j...Ogólnie zasada jest taka że jak wiedzą że mało wiesz o Tajlandii to cię będą chcieli wychujaci na kasę wszędzie...Zrobiłem fotkę żeby wiedzieć czego szukać w necie co warto zobaczyć w okolicy...
131837.jpg

W poszukiwaniu nowych atrakcji w prowincji...
070618_HDR.jpg

White Temple-Wizytówka chyba Tajlandii,gdy tylko szukamy w google informacji o fajnych miejscach wartych zobaczenia w Tajlandii,czy ogólnie jakichkolwiek inf na temat Taj wyskakuje nam właśnie ona...Aczkolwiek Do najważniejszych światyni należy Biała czyli tak i niebieska która będzie poniżej...
092711.jpg

Droga do świątyni z 2 stron jest otoczona czymś takim...a w samej świątyni niestety nie można robić zdjęci,co ciekawe w całej Taj turyści płacą za wejście do świątyni do tej również bo tajowie mają za free...
092918.jpg

Przy białej świątyni były inne w kolicy które są w trakcie budowy i to jedna z nich...
090638_HDR.jpg

Blue Temple:
102432.jpg

Nawyższy punkt w Tajandii i Buddyjski mnich...
132859.jpg

reszta na następnej stronie bo przesadziłem z fotkami
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 66767

Guest
Reszta fotek na poprzedniej stronie...
Najlepsze danie w Tajlandii które mi najbardziej zasmakowało...większość potrwa jak nie wszystkie opierają się na ostrej papryce chilli czyli to co lubię więc nic tylko się tu przeprowadzić...
20180308_115139.jpg

Kompleks 2 najwżniejszych pagod w Tajlandi,jedna należała do króla a 2 do królowej...
142158_HDR.jpg

Pagoda Królowej,odrazu widać że kobieca...
135041.jpg

141234_HDR.jpg

20180307_140359.jpg

20180307_141613.jpg

Pagoda Króla:
135203_HDR.jpg

Niestety gdzieś paliły się lasy deszczowe dlatego nie było dobrze widać horyzontu...a szkoda
20180307_135813_HDR.jpg

Tu byliśmy w 1 chrześcijaśkiej wiosce gdzie był 1 misjonarz chrześcijański...Kiedyś na wzgórzach chodowano opium ale król zdelegalizował uprawę i w zamian w okolicy zaczęto uprawiać kwiaty,kawę i inne egzotyczne przyprawy...
112428.jpg

Tarasy na których kiedyś rosło opium i pewnie gdzieś w jungli jeszcze rośnie,oczywiście trzeba też było spr regionalnej kawy...
112813_HDR.jpg

115923_HDR.jpg

123332_HDR.jpg

I Budda chroniący miasteczko poniżej chyba...:)
151550_HDR.jpg

Tiger Kingdom i wyzyta u małych tygrysów bengalskich i słoni nieopodal...co ciekawe taki mały tygrysek a łapę ma już jak człowiek dłoń,łatwo można sobie wyobrazić jaką łape ma dorosły tygrys.Była opcja zobaczenia dużych trygrysów z bliska ale jakoś wolałem małe...hehe
132556.jpg

Normalna farma gdzie słonie pomagają w pracach w polu i nie tylko...
104214.jpg

W okolicy jest kilka bardzo ładnych wodospadów,my byliśmy na 3 w tym 1 największym w Tajlandii...
104940_HDR.jpg

114017_HDR.jpg

Ajutthaja–stolica prowincji Ajutthaja, położone kilkadziesiąt kilometrów na północ od Bangkoku samo miasto powstało w 1351...
113825_HDR.jpg

20180316_120637.jpg

20180316_095236_HDR.jpg

20180316_095808_HDR.jpg

20180316_095815_HDR.jpg

20180316_111331_HDR.jpg

Tu kręcili sceny do jakieś tajskiej bardzo popularnej dramy przez co tyle osób poprzebieranych w jakieś tradycyjne stroje...
113609_HDR.jpg

słynna głowa wrośnięta w korzenie drzewa...
105001.jpg

Leżący Budda...
120601_HDR.jpg

121645_HDR.jpg

130822.jpg

W drodze do Chiang Rai i złotego trójkąta czyli miejsca gdzie przecina się granica Birmy/Laosu i Tajlandi a granica przechodzi przez mała wysepke na rzece która przypomnia trójka po za tym jest to zagłebie metaamfetaminy przemycanej z Birmy do Taj dlatego w drodze powrotenj mieliśmy kilka kontroli przez policje uzbrojoną po zęby w AK-47,oczywiście na nas nie zwracali większej uwagi ale kierowca musiał sikać przy policjancie z ciężką bronią dopiero jak było wiadomo że ni ciapł ani nie pił mogliśmy jechać dalej.Zatrzymaliśmy się też po drodze przy hurtowni mini annasów podobno wizytóka prowincji bo tylku tu rosną mini...
121912_HDR.jpg

Złoty Trójkąt-popularne określenie jednego z głównych obszarów produkcji opium na terenie Azji, obejmujące swoim zasięgiem powierzchnię 350 tysięcy kilometrów kwadratowych na górzystych terenach takich krajów, jak Mjanma, Tajlandia, Laos i Wietnam. W niektórych publikacjach włączona jest również część chińskiej prowincji Junnan.
132259.jpg

Złoty trójkąt a wysepka po lewej stronie gdzie cumuje mała łodka niebieska to własnie to miejsce gdzie przecinają się granice 3 krajów o których wspominałem powyżej...
124046.jpg

Zdjęcia z hotelu Bangkoku w trakcie pakowania,na szybkosci z braku czasu i poznej pory przed wylotem do Dubaju z suwenirami;pi koszulkami kupionymi w sklepiku obok złotego trójkąta,co ciekawe spotakliśmy tam Polaków...Mało brakło i bym nie zdążył tego napisać bo było dosyć pozno ale na szczęscie miła tajka na recepcji pożyczyła marker na chwilę:)
P1000054.JPG

Wylot z Dubaju o poranku...
085435.jpg

jeszcze ostanie spojrzenie na Zatokę Perską i Dubaj...
085503.jpg

Dobra to by było na tyle polecam każemu wyjazd to Tajlandii bo naprawdę warto zobaczyć to miejsce na świecie jak i całą azje która może nie raz nas pozytywnie zaskoczyć.Mógłbym jeszcze wrzucić sporo zdjęci z wycieczki i się rozpisywać ale nie ma to sensu...myślę że taka ilości fotek i moich komentarzy wszytkim wystarczy.Pozdrawiam wszystkich podróżników i życzę wszystkim podobnych wypraw w świat...:)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
Dziś ostatni dzień na umieszczenie tu swojego zgłoszenia.
Zapraszamy do zabawy! :zab:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół