nasiona marihuany

auto mix 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
1520! Mój ty smutku :szczena:

Widzę, że się temat rozkręca :D
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
No jakieś słoiczki z jego ksywką by się przydały :) Nie widziałem nigdy 1,5kg i chciałbym wiedzieć ile to jest :)
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
zabrakło kreseczki 15-20 g ;) z krzaka
i tak widzialem 1700 gram z krzaka [MENTION=78723]Eustachy[/MENTION]

---------- Post Zaktualizowany 23:04 ---------- Data pierwszego postu 20:22 ----------

Tyle moze mial bo w kazdym os cyganil nasiona jak opetany.

no i wysial , dbał i pali

gdybym nie dostal bana bez powodu to bym dawal regularna frke ae ze reason : brak powodu to mnie to gancy gal
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jak nie widzisz żadnego powodu dla którego dostałeś bana to niedługo można się spodziewać powtórki. Mimo wszystko brak Twojej regularnej fotorelacji to nieoceniona strata dla forum i nie tylko. Przecież wybornie reklamujesz seedbanki i testujesz pestki stworzone przez userów. Skręć już se tego gibona z gazety i nic nie mów.
Bana bez powodu dostał... no ku**a mistrz.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
dostales bana TO JAKI MIALEM REASON ? ?? brak powodu


jak banujecie kogos na 6 miechow to moze byscie napisali za co ?!
malo pro to bylo ale ok i jak z banem mialem upki dawac ?
sprawdz mego bana za co mialem wklejonego a nie piszesz brednie bo brak powodu to nie powod [MENTION=75024]delavega[/MENTION] graty czerwa btw
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Na pewno za regularne pajacowanie i sępienie się należał ale jeszcze wszystko przed nami.
Tamten był za MULTIKONTO (!) i w zasadzie tylko dlatego, że w przypływie dobroci zdecydowaliśmy się dać Ci szansę jesteś tu nadal pod doskonale wszystkim znanym nickiem "geraldzik". Ban powinien być dożywotni. Miałeś dwa konta, a teraz wdajesz się w pyskówki i zarzucasz mi bredzenie... już nie wspomnę o Twoim chamskim sępieniu, przekrętach typu lolek z gazety i takie tam... byle coś ku**a wyjanuszować.
Nic więcej nie mam Ci do powiedzenia i jeśli nie rozumiesz w inny sposób to może trochę dosadniej: zamknij już japę i przestań robić z siebie poszkodowanego. Przez spory okres czasu byłeś tolerowany, dla niektórych pocieszny ale wystarczy.
Dalsze trollowanie, spamowanie = ban bo Twoja obecność tutaj nie wnosi żadnej wartości. Co do sępienia to sam będę pilnował i przestrzegał organizatorów akcji przed przekazywaniem Ci czegokolwiek.
 
Ostatnia edycja:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
ban za multi do ktorego sa sie przyznałem ? i poprosilem o skasowanie jego by cos napisac ? epicko elokwentnie to robicie. A|skoro spelniam wymagania os?konkursu to moge do niego przystapic (( pacz regulamin forum ) xd
wnosze o przeniesienie fr do zakonczonych gdyz regulamininowo spelnia warunki zakonczonej
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Elokwencji to Ty nikogo nie ucz (jak i kiełkowania).
Ten wątek zostaje tu gdzie jest jak już pisałem, a przystąpić możesz do przeglądania zakończonych fotorelacji. Będziesz wiedział jak takie wyglądają.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1


Kolega Delavega już Cię wyjaśnił geraldzik ale wygląda na to jakbyś całkowicie nie potrafił odebrać rzeczwistości.
Obserwowałem Cię od początku, przeczytałem też Twoje wypociny z tego wątku, 7 postów z fotek z samego kiełkowania, 1 post z wega na balkonie, 1 post z flo połączony ze zdjęciami "plonu", zero opisów praktycznie - odpowiedz sobie szczerze - przeglądając zakończone fotorelacje kolegów z forum - czy to co zamieściłeś tutaj ma jakąś wartość? czy warto przeglądać fotorelacje tego typu?

Nie wiem czy jesteś trollem czy po prostu tak już masz ukształtowaną osobowość ale chłopie...

Na jakiej podstawie rościsz sobie prawo do przeniesienia tej fotorelacji do zakończonych, bo dałeś znać że kiełkujesz i coś wyrosło, ściąłeś no to strzeliłeś fotke i już?

Przeczytaj sobie cytaty które wybrałem spośród Twojej całej fotorelki i skłoń się ku refleksji na ich podstawie :


spot : pfff gdziekolwiek ,jak przestanie padać to rowerek szukanie dziś / jutro a w niedz/pon spot

(...)

pożyjemy zobaczymy
może tym razem mi nie za***ią , zwierzęta i slimory nie wpierdzielą lub nie wyschnie w piz*u jak bd lezał chory

(...)

przewiduje 3-4 upy bo nie amm zamiaru jak debil latac i piescic sie z nimi :)


Ogólnie mogłobyć wuj lepiej , szkoda że mi opie****ili spot szkoda że zwierzęta to takie łasuchy na konopie i szkoda że qwa deszczu mało bylo


Po tym co napisałeś, mi wcale nie jest szkoda że opie****ili Ci spota, pewnie musiałeś potraktować dosłownie lokalizacje spota: pfff gdziekolwiek, do tego od***ałeś sezon na totalny odpie****, dobrze że nie musiałeś pokrywać kosztu zmarnowanych pestek z open seeda i od dobroczyńców. Mam nadzieję że od tej chwili jakiekolwiek nasiona konopi, które trafią w Twoje ręce będą zakupione przez Ciebie za Twój własny hajs- może wtedy przyłożysz się bardziej do tego, bo jak narazie reprezentujesz taki poziom, że niektórzy to do defekacji się bardziej przykładają niż Ty do tego co robisz...

Nikt tutaj Cię nie szykanuje z powodów rasistowskich czy wyznaniowych, każdy po prostu widzi to co piszesz i widzi Twoje czyny na podstawie których Cię ocenia tak, jak oceniany jesteś.
Więcej pokory kolego, bo w przeciwnym wypadku długo tu nie zagrzejesz ławy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół