nasiona marihuany

2x 150W cob 2x 0,36m2

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Nie mogłem się powstrzymać i wczoraj sprawdziłem Pinka śmierdziucha i ma bardzo słodki samk-palony w lolku z maleńką ilością tytoniu a słodycz czuć aż do gwizdka. Faza bardzo przyjemna taka euforyczna a po jakimś czasie relax przypomina mi wdziałaniu Bubble Gum od Serious Seeds. Zobaczymy za jakis miesiąc jak wszystko poleży przynajmniej te 4-5 tyg w słoikach. Dziś przetestuję jeszcze GG tą oznaczoną 1 (ona już trochę leżakuje z 2-3 tyg chyba) o chemicznym smrodku i wracam do jarania Amnezji i Bannera.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Prawilne, twarde szychy, szron się zgadza. F#1SAT normalnie PNG :dancee:

edit: [MENTION=74064]smoksalot[/MENTION]: piz*a nad głową :D
 
Ostatnia edycja:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Bardzo rzadko odwiedzam indor, właściwie prawie wcale. Przymierzałem się do zakupu leda z tej samej stronki już wiele razy. Ale chyba wezmę jedną a trochę większą niż Twoje. Bardzo fajne te topki Ci wyszły i chyba nie zrezygnuje jednak z zakupu. Pozdro :freak2:
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Bardzo rzadko odwiedzam indor, właściwie prawie wcale. Przymierzałem się do zakupu leda z tej samej stronki już wiele razy. Ale chyba wezmę jedną a trochę większą niż Twoje. Bardzo fajne te topki Ci wyszły i chyba nie zrezygnuje jednak z zakupu. Pozdro :freak2:

Ta relacja była w sumie na 3 panelach 2 różnych producentów. Z konekstu wnioskuję że mówisz o tytułowych. Dobre są a moim skromnym zdaniem lepsze niż spectro 130W. Miałem 2 i sprzedałem a potem kupiłem te i jestem z nich zadowolony. Ja polecam po sprawdzeniu.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Gratuluję wyniku, elegancka fotorelka.. Mam jedno pytanie, ile czasu używasz tego axiala 150/200m3/h pytam bo mam taki sam, lata już 1,5 roku, chyba pomału trzeba myśleć o nowym
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Gratuluję wyniku, elegancka fotorelka.. Mam jedno pytanie, ile czasu używasz tego axiala 150/200m3/h pytam bo mam taki sam, lata już 1,5 roku, chyba pomału trzeba myśleć o nowym

Używam ich od jakoś tak ponad roku-3 uprawy ta 4 nie do końca ale w suszarni śmigały. Nie jest to jakiś super wentyl ale na boxa 0,36m2 starcza i jest cichy jak na kanałowy. Z tłumikami daje radę. Teraz przesiadłem się na większy box ale pewnie jeszcze wrócę na mały metraż.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół