nasiona marihuany

[półauto/auto] 1x OG Kush Outdoor, 1x Critical Sour, 2x Stress Killer Auto, 1x Critical 2.0 Auto

  • Autor wątku Usunięty 75795
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 75795

Guest
Siemanko,
Część z was już pewnie mnie kojarzy. Ochłonąłem już po tym niemiłym zajściu jakie mnie spotkało i postanowiłem wziąć się do roboty. Bez zbędnego gadania...

Rośliny : 1x OG Kush Outdoor (bulk feminized seeds), 1x Critical Sour (Female Seeds), 2x Stress Killer Auto (RQS), 1x Critical 2.0 Auto (Dinafem)
Ziemia : spotowa wymieszana z torfem i perlitem z dodatkiem dolomitu
Nawozy : Biohumus na weg, Plagron Alga Bloom na flo

Outdoor OG Kush
url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1030161]
normal_IMG_20190702_130557.jpg
[/url]
Pamiętacie tamtego mutanta, który nie produkował chlorofilu w części liści? To właśnie ona. Wyniosłem ją wcześniej na out zanim reszta roślin z poprzedniej fotorelki uległa zniszczeniu. Przeżyła przymrozki i złamanie, które nastąpiło w wyniku ostrego gradobicia. Na roślince zastosowałem najpierw topping, a potem fimming, a następnie podwiązałem to jak widać na zdjęciu. inb4 Poprawiłem już to żeby sznurek nie wrzynał się w łodygę (tak samo z critical sour)

Critical Sour

Tutaj zastosowałem jedynie topping i podwiązałem roślinkę.

Stress Killer Auto


Jedna roślinka to eksperyment i została zasadzona na przekopanej ziemi spotowej bez żadnych dodatków i jak widać nie widać by coś z nią było nie tak. Na automatach zastosowałem już lst, ale nie zrobiłem zdjęć.

Critical 2.0 Auto


Update za 2 tygodnie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 75795

Guest
OG Kush




Jak widać rośnie sobie. Podczas naginania odgałęzień zahaczyłem nogą o sznurek i łodyga rozjechała się na 2 części, więc związałem ją kawałkiem sznurka, który wciął się z roślinę (wiem zupełnie nieprofesjonalne podejście, ale nie miałem wtedy innej możliwości. Ogólnie roślinka ma się chyba dobrze

Critical Sour


Roślinka zapie****a i puszcza nowe odrosty. Pozwoliłem sobie na odcięcie wiatraków, które zasłaniały odrosty.

Stress Killer Auto




Jak widać roślinki przeszły na flo co mnie bardzo smuci, ponieważ są mikrusami. Roślinka zasadzona na spotowej ziemi jest w okropnej kondycji. No cóż... co będzie to będzie.

Critical+ 2.0 Auto


Ten automat również załączył się na flo.

UPDATE ZA MIESIĄC
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Obicnanie jakichkolwiek wiatraków na outdoorze to głupota...
 
U

Usunięty 75795

Guest
UPDATE

Podczas niedzielnego spacerku zauważyłem, że zarówno OG Kush jak i Critical Sour puściły preflowery c:
 
U

Usunięty 75795

Guest
PYTANIE
Dzięki temu, że nie marnowałem czasu w wakacje mogłem sobie pozwolić na zakup tego oto cudeńka. Zastanawiam się co by tutaj zrobić i wpadłem na pewien pomysł. Czy byłby ktoś zainteresowany fotorelką z tego OG Kush z kwitnącego klona (Monster cropping)

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 75795

Guest
UPDATE

OG Kush


W "międzyczasie" ponaginałem jeszcze trochę roślinkę. Bardzo ładnie się rozkrzaczyła. Martwi mnie jedynie to, że nie zbiera się zbyt szybko do kwitnięcia. Dostała drugą dawkę (odpowiednio 5 i 10ml) plagron terra bloom. Mam nadzieję, że da jej to kopa.

Critical Sour


Ta panienka również dostała nawóz na flo. Pomimo zbliżonych warunków nie może konkurować wielkością ze swoją starszą przyjaciółką. Ta już zdecydowanie gwałtowniej wskoczyła na flo. (tak, wypieliłem chwasty wokół rośliny.

Automaty
Nie mam fotek, ale automaty poszły pod kosę już tydzień temu. Były na gorszej mieszance gleby niż sezonówki co zdecydowanie przełożyło się na plony. System korzeniowy był słabo rozwinięty. Wszystkiego starczyło na 6 blancików. Ale palenie same w sobie było smaczne. Szczerze polecam wam Stress Killer od RQS. Przyjemny, lekki skoczny haj bez zmuły.

Kolejny update dobiero przy zbiorach
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół