nasiona marihuany

banany czy nie banany AUTO JACK BERRY XXL

Wyszukiwarka Forumowa:

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
tak więc jak w temacie znalazlem w głównym szczycie cos co mnie zaniepokoiło i odrazu skalpelem to wycialem w ..uj
ale postanowilem napisac pytanie zeby wiedzieć na przyszłość :pl: :













 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Foto słabe ale kolor na banay wyglada
 

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
Zresztą nie rozumiem
Nasiona od firmy nie jakosies random tylko auto Jack Berry XL 5szt
A takie rzeczy wychodzą same czy np z mojej jakiejś winy wiesz może coś na ten temat?
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Zresztą nie rozumiem
Nasiona od firmy nie jakosies random tylko auto Jack Berry XL 5szt
A takie rzeczy wychodzą same czy np z mojej jakiejś winy wiesz może coś na ten temat?

Prawie każdą roślinę da się zhermić stresem, także nieważne z jakiej firmy są nasiona. Big seedbank nomen omen to jednak jest jakiś nołnejm. Tak naprawdę jedyne miejsce które posiada o nich jakiekolwiek informacje poza ich oficjalną stroną to ganjafarmer. Stawiałbym, że to rośliny mają po prostu skłonność do wywalania bananów. Jeśli to wgl są banany, bo jak kolega wyżej napisał, słabo widać.
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
to chyba nie banany, mialem cos podobnego i nic mi nie zapyliło.
 

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
Prawie każdą roślinę da się zhermić stresem, także nieważne z jakiej firmy są nasiona. Big seedbank nomen omen to jednak jest jakiś nołnejm. Tak naprawdę jedyne miejsce które posiada o nich jakiekolwiek informacje poza ich oficjalną stroną to ganjafarmer. Stawiałbym, że to rośliny mają po prostu skłonność do wywalania bananów. Jeśli to wgl są banany, bo jak kolega wyżej napisał, słabo widać.


Trafiłeś co do dostawcy nasion może i macie rację że to nie da banany
Zobaczę co będzie na reszcie kwiatów i jeśli się znów coś takiego trafi postaram się to lepiej sfotografować
Jedynie jak potrafię to opisaćto tak
Jak wbilem skalpel tak naprawdę udało mi się tylko połowę przeciąć bałem się że uszkodze topka i środku były jakby pręciki czy kuleczki nawet ciężko stwierdzić jak to dosłownie wyglądało
Dzięki judaista za wsparcie już niejednokrotne bo ty mi poleciłes osprzęt światła do boxa
Jak się coś pojawi może uda mi się to lepiej sfotografować i wstawię to czy spróbuję jakoś dotrzeć do Ciebie
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Siemka ,to nie jest banana ,miałem takie coć na szczycie kilka razy ,to wygląda jak by się robiło sionko po za calistem , nie przejmuj się jak nie widzisz bananka to nie bananek ,pozdrawiam
 

hack202

New member
Rejestracja
Maj 16, 2018
Postów
4
Buchów
0
[MENTION=12998]ojciec[/MENTION]!
Mógłbyś wrzucić w temat foty jackberry? jestem ciekaw jak to poszło sam mam u siebie i się niecierpliwie, nie wiem czy to trzymać. :zjarany:
 

Ojciec_lucyfera_synu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2015
Postów
69
Buchów
0
[MENTION=12998]ojciec[/MENTION]!
Mógłbyś wrzucić w temat foty jackberry? jestem ciekaw jak to poszło sam mam u siebie i się niecierpliwie, nie wiem czy to trzymać. :zjarany:

Trochę nie zobaczyłem powiadomienia..
Niemam fot już z tamtego roku wybacz
Mam z tego ale tylko już po ususzeniu ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół