nasiona marihuany

Jakie oswietlenie do inkubatora?

Wyszukiwarka Forumowa:
C

cototonie

Guest
Siema, jakies porady odnosnie osiwetlenia inkubatora dla 10 automatów? Zalezy mi na jak najtanszej wersji, mam zamiar je trzymac tam okolo 2 tygodni.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
dwa tygodnie to ~2/3 wega, opłaca się je w ogóle 'inkubować'?
po co ?
 
C

cototonie

Guest
Chce zeby urosly jak najwieksze a zweby sie jeszcze miescily na malej powierzchni w boksie, mam bardzo dobre warunki na outodoorze, jakies 12-13h swiatła, ale chce je podgonic na swietnych warunkach w boxie zeby potem wrzucic na outa, im szybciej wszytsko zrobie i lepiej, tym mniejsza szansa na pleche, poza tym jest to moj pierwszy grow, jesli mam chu**we myslenie prosze mnie poprawic
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
według mnie jest to totalnym bezsensem przy automatach, rozwiązanie może okazać się dobre przy sezonach albo chociażby w odmianach typu fast ale przy zwykłych AFach nie widzę większego sensu.
przy przesadzaniu dojdzie pewnie stresik, potem szybkie zaaklimatyzowanie się i ledwo co się ogarną to zaczną kwitnąć więc przepadnie ci ten tydzień na rozwój kosztem ogarnięcia się roślin w nowym miejscu.
ale to ja tak myślę a nie wiem czy obrałem odpowiedni tok myślenia, być może ktoś to widzi inaczej
wywalaj je od razu w piz*u na zewnątrz i nie marnuj sobie prądu na oświetlenie, tworzenie inkubatora i wdawanie się w niepotrzebne koszta.


ale to ja tak myślę a nie wiem czy obrałem odpowiedni tok myślenia, być może ktoś to widzi inaczej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół