nasiona marihuany

Automat ak 47

Wyszukiwarka Forumowa:

melion94

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
46
Buchów
0
Witam. Roślinka juz ma prawie 3 tygodnie. Cały czas podlewalem woda nie dawałem nawozów dzisiaj pojechałem na miejsce wszystko jest z nimi dobrze. Biohumusa pisze żeby rozrobic 2 korki na 1 litr wody. Juz podlewać? Ile podlać pod rośline ? Ile podlewać Biohumusem potem przejść na planton? Z góry dzięki
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Nie ma recepty na to lej tak żeby nie miały ani za sucho ani za mokro. Nie można napisać np. lej pół litra na donice. Wszystko zależy od wilgotności gleby w donicy. Pamiętaj jednak żeby nie przelać. Lepiej lej mniej niż za dużo. Takie jest moje zdanie
 

melion94

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
46
Buchów
0
Ale 1.5 l co drugi dzień wody czy nawozu bo ja kolego nie rozumiem tego co napisałeś. Czyli jak mam 7 roślinek to 2 dzień musze podlewać aż 11.5 l ?
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Najlepiej przesadź prosto do ziemi i problem z podlewaniem masz z głowy kolego
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
Ale 1.5 l co drugi dzień wody czy nawozu bo ja kolego nie rozumiem tego co napisałeś. Czyli jak mam 7 roślinek to 2 dzień musze podlewać aż 11.5 l ?


Podlewasz powiedzmy co 2-3 dni zależy od pogody. Co drugie podlanie i dajesz razem z wodą nawóz. Jak masz 7 roślin i są w 12l doniczkach to po około 1,5l na doniczke co 2 lub 3 dni i razem to wychodzi 10,5l wody. Poczytaj sobie również o dokarmianiu dolistnym.
 

melion94

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
46
Buchów
0
Ale jak to kolego co drugie podlanie ? To pierwsze podlanie jakie jest ?
Możesz mi coś powiedzieć o tym dokarmianiu?
 

Amadare

New member
Rejestracja
Mar 4, 2019
Postów
4
Buchów
0
To jest proste jak ***anie kolego. Przykładowo, jeżeli w poniedziałek podlałeś wszystkie roślinki wodą z nawozem to w środę/czwartek podlewasz już samą wodą. I tak naprzemiennie podlewasz raz z nawozem, raz bez nawozu.
 

melion94

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
46
Buchów
0
Panowie mam 2 pytania
1. Złamała mi się lodyga wzielem wsadziłem patyk i taśma dwustronna przykleilem trochę mocno do patyka. Dobrze zrobiłem ?
2. Jakieś 3 tygodnie miały roślinki lalem biohumusem na dole trochę zaczęły zoltknac i na dodatek na listkach zrobiły się kilka dziurek dzisiaj zajechałem patrze a tam listki zrobiły się suche. Na 1.5 l wody lalem biohumusem 7 nakrętek lalem tak z 300 ml na doniczke. Poradzi ktoś coś ?
 

ParalAx

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2018
Postów
20
Buchów
0
Myśle że te siedem nakretek na 1,5 l to przesada lekka bo tam pisze jedna na litr z tego co wiem to po takiej dawce skoncentrowanej 300ml mogłes jeszcze podlac wodą to by gut było z litr dwa do donicy jak mają wilgotno w tych doniczkach czy nie to druga sprawa jak nie to lejesz

a z tą łodygą wydaje sie dobrze nawet jak cała nie ***ała się to powinno sie zakleić
 

melion94

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
46
Buchów
0
Ktoś mi pisał że na 0.5 l 2-3 nakrętek biohumusa. Tak robiłem . No właśnie dzisiaj sprawdziłem tak z 4 cm wsadzilem palec i ci powiem ze było sucho. Ja tak lalem z 1 litr na 2-3 dni a jak było mokro to trochę dolewalem ale są dziurki w donicy to przecież nie powinno chyba zaszkodzić ostatnio pogoda lipa bo po 18 15 stopni było może za dużo przesadziłem z wodą i zaczęły gnic ??


Jak na donice 12 l wleje 1 litr wody i potem za jakieś 2 3 dni znowu to samo to bd dobrze ? U mnie mają z 3 tygodnie mają dopiero jakieś 20-25 cm to chyba za mało ? Światła miały dziennie jakieś 9 h teraz bd miały już lepiej bo są na miejscowe wywiezione. Może są takie małe bo światła za mało miały ? Poradź coś kolego.
 

ParalAx

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2018
Postów
20
Buchów
0
noo ten biohumus to i tak bio nawóz ciężej przedawkować ale ja teraz nie mam go pod łapą ale pamietam dla roslin balkonowych czy jakis tam jedna zakrętka na jeden litr do dwóch chociaż ostatnio dałem z trzy ale siedem to tak nie wiem daj po 3 do butli 1,5L i na kązdą donice jedna butla i bedzie gut sprawdzasz czy mają sucho i jak maja a lałes kilkanascie dni wczesniej to podlewasz raz woda raz biohumus czestotliwość musisz dobrać własnie do pogody jak pada i mają morko w donicach to sam biohumus z wodą co pare dni a jak sucho to częsciej wraz z samą wodą

dobrze że mają dziury bo woda nie stoji w donicy na dnie tylko ucieka jej nadmiar który mógłby własnie spowodować gnicie im wiecej swiatła tym lepiej ale 9h to nawet
 

melion94

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
46
Buchów
0
Czyli jak deszcz pada dzisiaj to jutro mogę jechać biohumusem polać ?
Piszesz koleszko ze na każdą donice 1.5 l ale to nawet jak rozrobie biohumusem z wodą to cała butle mam lac do donice ? Jak się robi sucho ? Czyli jak bd się robiło sucho to 1.5 l na 12 l donice wlewać wszystko i potem np jak bd ciepło jechać co 2 dni i znowu 1.5 l w donice ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół