nasiona marihuany

LowSnow 2009 - 1st Out

Wyszukiwarka Forumowa:
K

koczy_obry

Guest
cos chu**we ma szczyty ten lowsnow... zero bobkow. kazdy lowsnow ma takie?? :| :|
 
K

koczy_obry

Guest
uuhm napisalbym cos ale sie powstrzymam. i napisze grzecznie.! Zombie, to ze na tym ostatnim zdjeciu jest facet to ja wiem... bardzo dobrze wiem. chodzi mi o te powyzej.!
 
S

Sober

Guest
Może się nie znam, ale te wyżej też mi na facetów wyglądają...
 
K

koczy_obry

Guest
aha czyli to wedlug Ciebie tez facet.?

w takim razie powodzenia w uprawie. pozdrawiam
 
S

Sober

Guest
Faktycznie, zwracam honor. Po powiększeniu wygląda bardziej jednoznacznie.
 
K

koczy_obry

Guest
no wlasnie. i sie zastanawiam. bo Twoje LS mialy normalne boby a tutaj takie cos. obiawiam sie ze koledze trafilo sie BP. bad pheno.!
 
T

topek44

Guest
Moje lsy są identyczne i tez 70 dzień , dopiero teraz jak pogoda sie poprawiła polepszyło im sie ale bardzo wolno idą. Jeszcze mnie to dobiło żę 14 pestek 2 panienki :(
 

flyboy

Well-known member
Rejestracja
Gru 11, 2008
Postów
52
Buchów
0
Witam!
Dzisiaj były zbiory:harvest:. Juz sie nie mogłem doczekać... więc:
Nr 2 i 4(95 dzień życia, 58 dzień kwitnienia):

tuż po ścięciu


a tu po obcięciu lisci, których wcale duzo nie obciąłem bo były obficie oblane żywicą:jaraczz:.

Ogólnie jestem dość zadowolony z tej uprawy... w końcu pierwsza, wiele się przy niej nauczyłem i na pewno będę sadził dalej<shiza>.

Jak myslicie... ile tego będzie jak się wysuszy ?
 

doniwanesko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2009
Postów
547
Buchów
6
troche mało..nie napuchły za bardzo:) powodzenia następnym razem
 
G

Gość

Guest
Przede wszystkim nie susz tego na sloncu. Poza tym to, ze nie sa napuchniete swiadczy o tym, ze bedziesz mial mniej, wg mnie nie swiadczy o mocy bo moze byc nadal konkretna. Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

monopoIowy

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2009
Postów
69
Buchów
0
Podejrzewam ,że będzie tyle , że nie zdąży przeschnąć :p a o curringu nie wspomnę :) Smakóweczka . Daj smoke raport
 

flyboy

Well-known member
Rejestracja
Gru 11, 2008
Postów
52
Buchów
0
czesc koledzy towarzysze<shiza>, moc mojego ziela jest mocna. serio i na serio polecam zakup tych nasion gdyż są one produktami pierwszej klasy i są świetnę w jaraniu! polecam baedzo mocno<joint>. HEHE lOl 2
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół