nasiona marihuany

LowSnow 2009 - 1st Out

Wyszukiwarka Forumowa:

flyboy

Well-known member
Rejestracja
Gru 11, 2008
Postów
52
Buchów
0
Witam!

To mój pierwszy post na forum więc chciałbym się przywitać. Forum już czytuję od ok.6mies.

Wracając do tematu:

Nasiona(f2) kupione w seedbanku trawka.org od "Grzech Grow Seed".

Jest to moja pierwsza uprawa. Na pierwszy ogień w 2009 roku poszły LowSnowy. Pierw byly w wodzie przez 8h. Wysadziłem je do ziemi 16,04 , wyszly z ziemi: trzy 20,04 i jeden 21,04. Przez pierwsze 2 tygodnie byly pod lampami (2x Philips 23W, 24/24, temp.ok.21st.C). Wysadziłem je 05,05 do ziemi (sklepowa, uniwersalna, podsypuje ją dolomitem raz na tydzień). Niestety się trochę pospieszyłem i troche mnie przymrozki złapały, ale na szczęście wielkich szkód nie narobily:jaraczz:.

Cóż ... oto fotki (mają 30 dni):

nr 1(najwększa):


nr 2:


nr 3:


nr 4:


Te przebarwienia powstaly po przymrozkach, ale roślinkom na pewno nic nie jest bo rosną(przymrozki u mnie były 12/13 i 13/14 maja). Mam zmiar LST zastosować. Pytanie do bardziej doświadczonych growerów: Czy te roslinki są damskie ? Bo mi sie wydaje że wszystkie cztery tak wyglądają, ale wolałbym sie upewnić. Prosze o uwagi - na pewno się przydadzą. Telefon ma wysokość 10cm.
Pozdrawiam<lol>.
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Sty 25, 2009
Postów
15
Buchów
0
mi sie zdaje ze sa damskie :p w sumie nie widze zeby jakies jajeczka rosły ;)
powodzenia! :):harvest:
 

TeCtone

Active member
Rejestracja
Paź 29, 2008
Postów
31
Buchów
0
i z tego powodu bym sie cieszyl :D niech sobie jeszcze podrosna
 

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
z czego sie tu cieszyc, to chyba norma ze jeszcze nie pokazaly plci o ile nie sa automatami
 

pampers

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2008
Postów
58
Buchów
0
Prosta zasada.Meskie sa wyzsze od żeńskich ;-).Tak to wyglada u mnie,gdzie juz widać płeć ale tak naprawde męski wyrósł dopiero kiedy sie określił z płcią.
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
tez mi sie tak wydaje :D ostatnio u mnie się to sprawdziło bo najwyższa też była facetem a male kobitki ... ;pale zobaczymy zakłady przyjete :p
 

Bens

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2009
Postów
34
Buchów
0
Bardzo ladne masz te planty.. powodzenia życzę :smokee:

nie zapomnij o slimakolu!
 

flyboy

Well-known member
Rejestracja
Gru 11, 2008
Postów
52
Buchów
0
Witam !

Roslinki urosły całkiem sporo od ostatniej sesji zdjęciowej - głównie sie rokrzaczyły, ale w górę też poszły. Dwa dni temu je przytrenowałem "haczykami" - LST.

Oto zdjecia (37 dni):

nr 1 (największa):


nr 2:


nr 3:


nr 4:


Jak myślicie? Jaka płeć ? Mają już ponad 5 tygodni to juz powinny od około dwóch kwitnąć ...:spalony:
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
na foto nr 3 widze 100% jajca wycinaj go !

Co do reszty nie jestem pewien i ci nie powiem słaba jakość.

i może czas ogarnąc temat i samemu rozpoznac takie to trudne odróżnic jaja od cipy jak ty dziewczyne znajdziesz ?
 

Neki

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2007
Postów
395
Buchów
8
1,3 meskie wyrywaj, reszta narazie nie widac ale pewnie beda to kobiety... meskie przewaznie sa wysokie i predzej pokazuja plec
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół