nasiona marihuany

Dylemat płci - pytanie nowicjusza

Wyszukiwarka Forumowa:

biadżi024

Member
Rejestracja
Lip 2, 2019
Postów
5
Buchów
0
Witam wszystkich!
Przeglądałem wiele zdjęć pokazujących roślinę męską jak i żeńską, różnice są ewidentne, lecz moje rośliny nie wyglądają jak żadne z nich (rosną od jakichś 3-4 tygodni). Wiem, że są niewielkie, jest to jazda testowa z pestkami znajdkami :) O ile jedna z nich ma ewidentnie cechy chłopca, o tyle reszta wygląda jak roślina przedstawiona na zdjęciach poniżej; nie ma specyficznych włosków a bardziej listki w kształcie kolcy tuż przy łodyce.
Wg. widełek czasowych powinno już dać się określić płeć, ale może jest jeszcze za wcześnie na to? Prosiłbym bardziej doświadczonych forowiczów o opinię :)



 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Ta roślina jeszcze się nie określiła.
 

biadżi024

Member
Rejestracja
Lip 2, 2019
Postów
5
Buchów
0
Hmm, rozumiem. Tzn. w sumie mam 6 roślin no i jedna z nich (nie jest największa) już ewidentnie ma w tych miejscach cechy męskie, czyli te ,,kuleczki", reszta ma takie właśnie listki cienkie, dłuższe lub krótsze, lecz w żadnej nie widzę ewidentnie białych włosków.
Tak czy inaczej dzięki bardzo za odpowiedź, czekam cierpliwie :)
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Pokaż zdjęcie tych "kuleczek" to potwierdzę ci czy to dżentelmen :)
 

biadżi024

Member
Rejestracja
Lip 2, 2019
Postów
5
Buchów
0
Nie mam na razie zdjęć dżentelmena, bo mniej mnie interesuje :D Ale pstryknę i wrzucę do oceny, lecz wydaje mi się że to 100% chłopak bo ewidentnie tak wygląda.
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Moim zdaniem to żeńska. Trochę mało widać, ale na 2 zdjęciu przy lewym bocznym odroście to nie są włoski? Tu mniej więcej gdzie boczny odrost dochodzi do głównej łodygi. Sprawdź dokładnie albo zrób jakieś lepsze zbliżenie.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Tez bym powiedzial ze to roslina żeńska.
 

biadżi024

Member
Rejestracja
Lip 2, 2019
Postów
5
Buchów
0
Też bym wolał żeby była żeńska, ale podchodzę na chłodno bez zbędnych ekscytacji :)
Postaram się zrobić dokładniejsze zdjęcia dzisiaj + zdjęcia rośliny którą uważam za chłopca, jest ewidentnie inna niż te powyżej.

---------- Post Zaktualizowany 21:04 ---------- Data pierwszego postu 16:50 ----------

Wróciłem ze świeżymi fotami. 5 roślin wygląda tak:



Natomiast ta którą podejrzewam o bycie chłopcem, wygląda tak:

 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Jajca ! -więc ta roślinka z ostatnich fotek to na bank chłop, wywal go jak najszybciej ze stada bo to najsłabsze ogniwo
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
dwie ostatnie fotki to chłop.
na pierwszych płeć jest nie do określenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół