nasiona marihuany

Auto white widow co jej może być?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kadzidło

New member
Rejestracja
Lip 1, 2019
Postów
4
Buchów
0
Siema
Mam automata white widow, nie wiem jakiej marki bo kupiłem na targach konopnych w Ostrawie. Od pojawienia sie 2 pietra lisci ma białe plamki. Dostała dwa razy biohumusa, gleba kupna 5,5-6,5ph. Co to może być? Z innymi jest wszystko ok.

 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Popatrz na spód liści.
Jeżeli widzisz tam malusieńkie robaczki - są to przędziorki.
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
419
Odznaki
2
Mi to na przędziorka nie wygląda. On robi takie bardziej kropeczki, mikrodziurki a tu są jakieś plamy, jakby wybarwienia zieleni. Nie jestem pewien, ale podobne to jest do czegoś, co się nazywa wirus mozaiki tytoniu. Poczytaj na necie o tym, porównaj zdjęcia jak to wygląda.
 

Kadzidło

New member
Rejestracja
Lip 1, 2019
Postów
4
Buchów
0
Sam już nie wiem co z nia robic. Nie ma zadnych robakow i ładnie rosnie. Chyba nie jest to zarazliwe bo panienki wczesniej siedziały razem a reszta nic nie ma. Myśle czy szukać czegoś do oprysku i zobaczyć czy zadziałą, czy po prostu nic z nia nie robic. Od chyba 4 dnia życia zaczęło sie to u niej pojawiac a była na balkonie
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,620
Odznaki
8
Opryskaj zapobiegawczo jakimś środkiem.
Do ogrodnika idź jakiegoś koło siebie powiedz, że chcesz środek zapobiegawczy na rośliny np. Pierwsza pomoc. To kosztuje jakoś 7-9zl. Na 7-12l wody rozrobisz sobie i opryskasz wszystkie roślinki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół