nasiona marihuany

AF / 196x DEVIL KISS - BANDA AUTOMATÓW

Wyszukiwarka Forumowa:

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Siemaneczko !


Sezon zacząłem później niż zwykle ale to wszystko przez ulewy w maju.. i przez te ulewy woda zabrała mi na start sezonu 100 automatów już prawie byłem pewien że ten sezon pójdzie na straty ale szybko wszystko się wyklarowało i cisnę z tematem już od jakiegoś czasu.

Gleba wymieszana z perlitem,kurzakiem,azofoską,fructusem,dolomitem i zmielonymi skorupkami z jajek. Ph gleby waha się 5,5-6

Odmiana: Devil Kiss Af. Fem. od Anakonda - miałem w zeszłym roku i zaskoczyła mnie totalnie ;] nr.1 na mojej liście :D

Veg: Fructus i Azofoska
Flo: Polisfoska
Dolomit

Nastolatki powoli nabierają rozpędu,za tydzień powinny już być fajnie widoki i bardziej cieszyć oko ;] przy następnej wizycie w planach jest sypnięcie nawozem na wzrost i sypnąć konkretnie dolomitem (25kg) ;) aa no i trochę wykosić na działkach :D


























 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Siemano !
Nie miałem wcześniej czasu by odwiedzić spoty.. dziś nalazłem trochę czasu i pojechałem zobaczyć jak tam se radzi banda ;] no i już cieszy oko jak się wbija na spoty od razu się wziąłem za koszenie chwastów i podsypanie dolomitem ( około 22kg poszło) i azofoską (kilka garści na całą bande) jutro prawdopodobnie ma trochę popadać to w sam raz bo też ziemia sucha a rośliny spragnione




















 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Nie za dużo tego Dolomitu ?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Rozumiem sypać azofoskę ale po cholere ten dolomit jak masz ph spoko to ni chu*a nie wiem. Z fartem.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Noooooo tak dziwnie bo dolomit ph trzyma w okolicy 7 ...
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Zawsze sypałem dużymi ilościami i nie żałowałem dolomitu,nigdy nie wpłynęło to jakoś negatywnie na rośliny ;] tylko potem już nie sypie dolomitu w ogóle.

Tak że spokojnie panowie będzie dooobrze :crazy:
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Siema !

Wczoraj ładna pogoda była to postanowiłem odwiedzić spoty i podsypać azofoską przed kolejnym dniem deszczowym ;] no i dziś konkretnie leje to w końcu konkretnie podleje rośliny :)






















 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Siemaneczko !

Wszystko idzie dobrze ;] przez te 13 dni rośliny dostały jeszcze azofoski i dwa opryski z fish-mix (drugi dziś) no co tu więcej pisać :D już przechodzą na flo












 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Siemaneczko !

Wczoraj byłem odwiedzić spoty,podsypałem nawozem na flo i zrobiłem oprysk z fish-mix + top-max ;]


Fotki z wczoraj :yeahh:

















 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Elegancko to wygląda, ładnie poszły od ostatniego upa. Będziesz coś kombinował z treningiem czy puszczasz je wolno?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół