nasiona marihuany

AF / 196x DEVIL KISS - BANDA AUTOMATÓW

Wyszukiwarka Forumowa:

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Taa to takie ala grzejniki w dzień spoko wszystko się suszy słońce nawala suche powietrze ale wieczorem i nad ranem to już zimno i wilgotne powietrze i coś musi grzać :D głupie znicze ale robią robotę ;]

Rand0m urzekła mnie moc :D ***ie na czache
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
No ciekawy pomysł z tymi zniczami,jest odczuwalna większa temp w namiocie?
 
P

PolnaMiedza

Guest
Mam nadzieję, że u kolegi wszystko w porządku. Czekamy z niecierpliwością na podsumowanie sezonu.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Jestem pod wrażeniem. Ogarnąć tyle krzaków i nie trafić na kłopoty... Szacun. Jestem ciekaw wyniku.
 

Piżmak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2020
Postów
72
Buchów
11
Halo Halo Panie Opie zapomniał Pan podsumować.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
jak tu conajmniej połowa plantów jest zgnita i z pleśnią....
lepiej pokaż jakieś makro hehe
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Siemanko ! kope lat :D
Trochę zleciało zanim zachciało mi się zakończyć fotorelację ale po tej całej ścince musiałem odpocząć a potem przeprowadzka na łeb mi się zleciała a potem to już lenia złapałem po całości ;] ale w końcu zebrałem siły i chęci żeby zakończyć zeszłoroczny sezon hehe

Ogólnie wszystko zakończyło się za***iście ale cel nie został osiągnięty ale wszystko przez to jak wcześniej wspomniałem że na samym początku woda zabrała mi 100 automatów ;] gdyby nie to to bez problemu cel został by osiągnięty.

Ogólnie miałem 300 nasion i 100 woda zabrała i 33 zginęły w nie wyjaśnionych okolicznościach :D

Ze 167 krzaków w tym licze nawet mutanty/karły udało mi się zebrać 2,7kg to co zliczyłem a tego co nie zliczyłem to kij wie ale tego już nie będe doliczał na oko ;] z krzaka 16gr. cel był ogólnie 4kg ale niestety nie było mi pisane.

Oczywiste jest to że coś tam łapało pleśni czy coś tam zaczęło gnić na krzakach ale to jest outdoor ;] uratowałem tyle ile się dało a reszta w krzaki a że dziku. połowa zgnita to ni hu hu,myśla co chceta ja wiem najlepiej ;]

Niestety nie mam zdjęć suszu i nie będzie bo moje malutkie beczki są już dawno puste :) ważne że wszytko do końca poszło bez przypału ;]

W tym sezonie postaram się żeby było lepiej ;) już śmigam na spoty i przygotowuje je na przybycie automatów,startuje po 15 maja bo pogoda psikusy robi tak że widzimy się już wkrótce :D dozobaczyska !
 
P

PolnaMiedza

Guest
Super, że odpowiedziałeś. Już myślałem o najgorszym. Świetny wynik, nikt Ci tu złego słowa nie powie. Czekam z niecierpliwością na tegoroczną fotorelacje. Pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół