nasiona marihuany

AF / 196x DEVIL KISS - BANDA AUTOMATÓW

Wyszukiwarka Forumowa:

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Poszły poszły sporo a treningu nie robię za dużo z tym zabawy :D ( nie chcę mi się ) a i bez treningu będzie dobrze ;) jutro jadę w odwiedziny i będzie następny oprysk z fish-mix + top max.
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Powiedź coś więcej o odmianie. Szukam czegoś konkretnego na 20'. Ciekawie to rozegrałeś same AF, jeden/dwa zbiory i po ptakach.

Do przemyślenia.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Trening az sie prosi conajmniej topingx2 no ale juz troche puzno. Beda sie zaslanialy a tak daly by wiecej kwiata ;)

Powodzonka
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
No właśnie o to mi chodziło miała być szybka akcja ale deszcze w maju zepsuły mi plany.Co do odmiany to ci mogę powiedzieć hehe śmierdziel konkretny tylko raz nosiłem przy sobie zapakowane w dill pack i więcej już nie powtórzyłem tego,co do mocy to upie****acz konkretny,w zeszłym sezonie jak je miałem po raz pierwszy to z jednych krzaków miałem średnio zbite topy a z drugich luźne ale oby dwa rozwalały system.Z tego co zauważyłem mają słaby start ale potem je wypie****a z butów i rosną w górę jak opętane co do genów to widać po zdjęciach że występują różne i z tego co ja zauważyłem to występują 1.Krzaki z wąskimi liśćmi (średnio wysokie) 2.Krzaki z szerokimi liśćmi ( wysokie najwyższe ze wszystkich ) 3.Krzaki niskie ale dużo szybciej kwitną nabierają na masie niż pozostałe i te pewnie zetnę je jako pierwsze,takie tam moje spostrzeżenia :D przy następnej wizycie pomierzę je i napisze rozmiary.

Trening by się przydał ale od samego początku jak ruszyły w górę ale nie planowałem tego i zostawiam tak jak jest nie które krzaki są trochę zasłonięte ale mam na to wyje*ane jestem dobrej myśli że wyjdzie to całkiem nieźle.

Zdjęcia z 6 śierpnia - był oprysk z fish-mix i top max









































Zdjęcia z 12 śierpnia - podsypałem nawozem na flo (około 4kg) przed deszczami w sam raz























































 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Wygląda na to, że całkiem stabilna odmianka, większość równa rośnie. Widać kilka odchyłów, ale ładnie równiótko lecą! Czekam na foty aż to konkretnie popuchnie.

Pozdro! ;)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Elegancko to wygląda! Upalnego września życzę :harvest:
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Siemaneczko !
Dziś zapowiadali deszcze i jutro to pojechałem na spoty podsypać nawozem (poszło 3-4kg) a tak to wszystko ładnie kwitnie :) zapomniałem se wziąć metra żeby zmierzyć najwyższe ale kilka ma 150cm bite jak nic ;]



















































 
U

Usunięty 59382

Guest
Elegancko leci!wypiel im tam od spodu bardziej!też co chwilę muszę to robić :) a lepszy przewiew będzie i zminimalizuje ryzyko pleśni przy takiej gęstości...
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Z tego co widzé to kg jest w zasiégu lekkim dydem. Zdrowe planty, dobrze lej im pk boostera.
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Co wizytę wyrywam chwasty żeby było tam łyso pod krzakami i koło krzaków tylko zdjęcia robiłem przed robotą tak że jest gicior :) wgl. to trawsko rośnie jak po***ane wk***ia mnie to niesamowicie.

Kozak może i będzie kilos ale na razie nie liczę bo się jeszcze przeliczę ;] pk boosterem nie podlewam bo go nie mam a kupować nie będę a i nie chciało by mi się latać z wodą żeby to podlewać :D pie***le wolę sypnąć nawozem i deszczyk załatwi sprawę za mnie.
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Siemanko !

Pojechałem na spoty zobaczyć czy czasem pleśń się nie pojawiła no i się okazało że już zaatakowała najbardziej dojrzałe krzaczki ;] muszę kilka szczytów pościnać zanim pleśń to wszystko ogarnie :D

Wziąłem se meterek żeby zmierzyć największego krzaka no i największy automat ma 165cm kilka po 150/155 kilka po 140/145 no i ogólnie więcej niż połowa ma ponad metr ogólnie jest dobrze :)
















































 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Siema !

Jak na razie ściąłem 7 krzaków i się suszą ale jeszcze kilkanaście będę musiał ściąć ;] ale czasu trochę brakuje i tak na raty ścinam a przy okazji kilka zdjęć zrobiłem.




























 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół