nasiona marihuany

Pestki CBD z thx<0.2

Wyszukiwarka Forumowa:

zwierzak

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2009
Postów
130
Buchów
0
Siema
Mam pytanie czy wiecie gdzie moge dostac pestki konopi siewnej (sativa l) bogatej w CBD (tak od 3%) i z zawartoscia THC mniej niz 0.2% (bo tyle w polsce jest legalne) widziałem na alledrogo mnustwo suszu ale pestek nie moge nigdzie znalezc.
edit mod: zakaz wstawiania linków z allegro
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
221
Buchów
299
Odznaki
3
Zamów sobie jakąś dyszku z alle tak jak mówiłeś,znajdziesz tam nie jedną pestke..kiełkują normalnie sprawdzone:D
 

zwierzak

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2009
Postów
130
Buchów
0
zalezy mi na dobrych jakosciowa pestkach a nie z jakiejs siejki.
na necie sprzedaja teraz topki tak dobre jak normalny skun, zbite bez nasion
swoją drogą ciekawe jest to ze nasiona nielegalnej konopi idzie dostac na kazdym rogu a legalnej nigdzie nie moge znalesc. Ale patrzac na ceny za ziolko z CBD nie dziwie sie ze nikt niehcce sobie konkurencji robic
 
D

Drziolo

Guest
Mnie się udało kupić na stronie biokonopia Finolę, ale na ten czas widzę że tych pestek już nie ma...ale może poszukasz po haśle - finola
 

Napizgany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2019
Postów
100
Buchów
50
Odznaki
1
Kupiłem kiedyś 20g odmiany Finola 3-8% cbd jak dobrze pamietam, przyszło w 3 dużych topach, topy wypełnione nasionami z 20g mam około ponad 1000 nasion, wrzuciłem kilka na próbę i teraz to mnie dziwi bo normalnie kwitnie mi jeden, pachnie i formuje topy jak normalne palenie, sam się zastanawiam co z tego będzie, ponieważ topy które kupiłem były całe w nasionach a z nasiona z tego topa rośnie jakby normalny skun.
 
D

Drziolo

Guest
zalezy mi na dobrych jakosciowa pestkach a nie z jakiejs siejki.
na necie sprzedaja teraz topki tak dobre jak normalny skun, zbite bez nasion
swoją drogą ciekawe jest to ze nasiona nielegalnej konopi idzie dostac na kazdym rogu a legalnej nigdzie nie moge znalesc. Ale patrzac na ceny za ziolko z CBD nie dziwie sie ze nikt niehcce sobie konkurencji robic

Pamiętaj że tą jak piszesz legalną maryjkę i tak nie możesz uprawiać..:) zgodę na uprawę takiej wydaje Urząd Marszałkowski, więc jak Ci je znajdą to może nie pójdziesz siedzieć ale Ci je wyrwą i zabiorą.
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
zalezy mi na dobrych jakosciowa pestkach a nie z jakiejs siejki.
na necie sprzedaja teraz topki tak dobre jak normalny skun, zbite bez nasion
swoją drogą ciekawe jest to ze nasiona nielegalnej konopi idzie dostac na kazdym rogu a legalnej nigdzie nie moge znalesc. Ale patrzac na ceny za ziolko z CBD nie dziwie sie ze nikt niehcce sobie konkurencji robic

A z lekami na receptę jak jest: możesz kupić ketonal ryjący wątrobę bez recepyty ale skuteczniejszego tramalu nie kupisz mimo, że dawka skuteczna jest mniejsza co za tym idzie jest zdrowszy a przynajmniej mniej ryjący wątrobę. To samo tyczy się nasion leczniczych konopii. Póki ktoś nie kupi na namnożenie i nie rozprowadzi nasion wśród chorych żeby sobie sobie sami uprawiali nie będą dostępne na szeroką skalę. Nie każdy przecież wie, że nasiona bierze sie z banków nasion.
 

deska

Well-known member
Rejestracja
Gru 19, 2013
Postów
60
Buchów
4
skuteczniejszego tramalu nie kupisz mimo, że dawka skuteczna jest mniejsza co za tym idzie jest zdrowszy a przynajmniej mniej ryjący wątrobę.

Masz 100% racji chore to wszystko, Morfina jeszcze mniejsza dawka a co za tym idzie jeszcze zdrowsza... a Fentanyl to już samo zdrowie i w aptekach za cholerę nie chcą bez recepty dać - tylko dziwnie się patrzą jak mówię, że wole to niż rycie wątroby ketonalem.

Naprawdę trochę pomyślunku i nie pisz głupot zwłaszcza w takich tematach...
to samo odnośnie rozprowadzania nasion wśród chorych.....
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Masz 100% racji chore to wszystko, Morfina jeszcze mniejsza dawka a co za tym idzie jeszcze zdrowsza... a Fentanyl to już samo zdrowie i w aptekach za cholerę nie chcą bez recepty dać - tylko dziwnie się patrzą jak mówię, że wole to niż rycie wątroby ketonalem. Naprawdę trochę pomyślunku i nie pisz głupot zwłaszcza w takich tematach... to samo odnośnie rozprowadzania nasion wśród chorych.....
Nie popadaj w skrajności he he. Nie widzę nic nielogicznego w stosowaniu trampka w małej dawce bo taką sprzedają przecież zamiast ketonalu punktu widzenia wątroby. No chyba, że jesteś pływakiem i zastosowanie środka, który przy większych ilościach klepie = dla Ciebie przygrzanie zamiast postępować z rozumem ;) Co do nasion - również nie rozumiem. Gdybym miał okazję wejść w posiadanie nasion takich jak w wątku to pierwsze co bym zrobił to S1 i rozdał potrzebującym a dopiero potem myślał o wykradzeniu genetyki i sidbanku więc chyba ziomuś reprezentujesz mafię farmaceutyczną i boisz się o interes he he he
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół