nasiona marihuany

Box 40x44x70

Wyszukiwarka Forumowa:

brait666

Member
Rejestracja
Cze 25, 2019
Postów
15
Buchów
0
Dziń Dibry, po paru latach przerwy zachciało mi się wrócić do mikrohodowli, wpadłem na pomysł że zbuduje szafkę w kuchni (dołączę ją do istniejących). Potrzebuję jednak paru porad.

Płyta laminowana biała w połysku o grubości 18mm. Nad szafkami jest blat więc wysokość ograniczona do max. 72cm. Dootego na front uchwyt jak w innych szafkach i jedynie może w błąd wprowadzać zamek na klucz w szafce ale ręcznik będzie wieszało się na rączce i git. Szafka po prawej stronie będzie dostawiona do reszty mebli a po lewej wolna przestrzeń pod blatem.

Wysokość 72cm
Szerokość 40cm
Głębokość 44cm

Powierzchnia: 0.176 m2

światło:
Średnio: 7040 Lumenów
Optymalnie: 8800 Lumenów

Potrzebuję podpowiedzi jak rozwiązać kwestię wylotu powietrza, w dolnym prawym rogu z tyłu wytnę otwór i wstawię wiatrak komputerowy 92mm 1900obr/min powietrze 32.9CFM i cichy bo tylko 19dBA.

A na górze wyciąg ? myślałem o miękkim przewodzie wentylacyjnym 100m pod samym sufitem , w to wcisnąłbym filtr węglowy i wiatrak 100mm i za wiatrak kolejny mniejszy filtr, wyciąg na bok. Tylko czy AXIAL-FLO Ø100, 105 M³/H cczy komputerowy o sporej wydajności ? Poniżej na haczykach odbłyśnik z jakimś CFL 125W + ze dwie Philips po 1200 lumenów po bokach. Całość wewnątrz wyklejona mylarem.

Co o tym sądzicie ? Co w to może wejść ? Jakieś porady ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół