nasiona marihuany

Outdoor 2019 by Kierownik Plantacji

Wyszukiwarka Forumowa:

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
Siema,
miał być pełnowymiarowy niedzielny UP z oględzin pól, lasów i łąk a jest... naderwanie wiązadła pobocznego bocznego w stawie kolanowym i 2 tygodnie z głowy.



na całe szczęcie ogarnąłem ostatnio 4 automaty (ścięcie, trym) zanim dopadła mnie kontuzja. Poniżej wklejam fotki z dotychczasowych zbiorów.





na spotach pozostaje jeszcze 6 roślin do ziemi poszły 20 lipca więc nie wiadomo czy dojdą.
Może za tydzień dam radę pójść na spacer więc zobaczymy jaka sytuacja.
Jak byłem 2 tygodnie temu to już kwitnęły wiec może jak pogoda dopisze to dorzucę coś do tego wyniku.

oprócz tych 267 g z wagi w osobnym pudełku mam odłożone 30 g dla koleszki więc w sumie jak narazie 297 g :police-smiley-emoti
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
Siema ekipa :pop:

u mnie delikatny przypał, ale ostatecznie obyło się bez jakichkolwiek konsekwencji.

wbijam na miejscówkę do lasu na łąkę a tam 5 doniczek wykopanych z ziemi i położonych na glebie razem z roślinami.
100% działanie człowieka.

zaryzykowałem, obczaiłem czy faktycznie nie ma nikogo w około zawinąłem te 5 doniczek z tymi plantami do fury i przetransportowałem w inne miejsce.

w innym miejscu nieopodal rósł jeszcze jeden mały automat i poszła kosa



5g suchego to maks :jprd:

innym razem wrzucę fotki ostatnich 5 panienek jakie mi zostały te z dzisiejszego desantu.

Panowie w Dino jest promocja opakowanie 12 sztuk po 1,49 zł :]



przygotowania do sezonu 2020 czas rozpocząć :weed-sign::big-beating-heart:

pozdro
kp
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
Siemanko,
słuchajcie u mnie leje i wilgotno (u was z resztą pewnie też) na spocie zostały 4 rośliny i pora kończyć tą zabawę.
spoko, że mogłem sobie tutaj z wami po śledzić różne wątki w okesie ostatnich 6 miesięcy.
gratulacje dla tych co dojechali do końca oraz tych co są na finiszu.
Dzięki jeszcze raz wszystkim dobrym ludziom co wsparli mnie pestkami.
Pozdro ekipa i chyba do zobaczenia w 2020.
:salut:
 

diabelcc

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2015
Postów
41
Buchów
0
Daj znać ile wyszło wszystkiego . Jeśli chcesz w 2020 siedzieć na kanapie jak teraz A nie leżeć na pryczy to zmień te przypałowe miejscówki ;) las i jego okolice nigdy nie wróża nic dobrego
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
Daj znać ile wyszło wszystkiego . Jeśli chcesz w 2020 siedzieć na kanapie jak teraz A nie leżeć na pryczy to zmień te przypałowe miejscówki ;) las i jego okolice nigdy nie wróża nic dobrego

ogarniemy jakieś lepsze miejsce diabelcc
razem wszystkiego wyszło jakieś 330 sztuk, progres w stosunku do 2018 niewielki jakieś 10-15% więcej

najważniejsze, że kolejne doświadczenie zdobyte i że w dalszym ciągu mogę leżeć na kanapie a nie na pryczy ;)
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
Siema, można dodać do zakończonych

241 sztuk w słoju na dzień dzisiejszy + około 100 poszło w miasto



pozdrawiam
kp
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół