nasiona marihuany

Hydro dwc

Wyszukiwarka Forumowa:
E

edvin

Guest
Hej!
Outdoor trwa w najlepsze! Tymczasem chcę złożyć DWC na indoor, najlepiej bubbleponics. Docelowo namiot 1.5x1.5x2 na planty. Pytania:
1). Ktoś ma doświadczenie w PL w składaniu połączenia
pompa z regulacją przepływu <-> kroplowniki na 8/16/20 plantów? (w grę wchodzą różne planty, nie tylko c. sativa :p) Jaką pompkę, co by mogła mi służyć do spuszczania zbiorników ale i po zmniejszeniu przepływu do "bubbleponics" by cały czas polewać małe planty nim dosięgną korzeniami do wody?

2). Jak duże zbiorniki, z czego? myślałem na początku 2-4 bardzo duże pojemniki, a teraz zacząłem się zastanawiać nad pojemnikami fermentacyjnymi (wiadra) z alledrogo nawet ~15PLN/sztuki. Chciałem mieć duży zbiornik, by mieć bardziej stałe wartości pH i EC i przez to mniej strachu?
Jak chodzi o napowietrzanie to myślałem nad kompresorem ACO-208 ~100PLN, 2100l/h i osobnym kamieniem do każdego zbiornika, albo kurtyny napowietrzające do dużych zbiorników. Ktoś coś podpowie?
Dzięki!
 
E

edvin

Guest
Jak by kogoś interesowało:

Wiadra po Api Food z olx 33l 10PLN (do kontaktu z zywnoscia), zmatowione (papier ścierny 180-300 i jedziesz...) + pomalowane, otwory 1 cal
złączki/kolanka/trójniki PE do wody firmy WAVIN 32/1" Gwint zewnętrzny
do tego rury LDPE jak do podlewania kropelkowego, te do rozprowadzania (próbowałem też PE niebieskie ale mega sztywne i sprężynują!) + smar do łożysk ten zielony + uszczelki firmy tycner z castoramy i jechana.
Pompa do oczka 18W 1600l/h.
9 wiader nie weszło do namiotu 140x140, więc ogólnie polecał bym 9 + 150x150 + jedno wiadro na zewnątrz boxa z dostępem (zbiornik do wrzucania lodu/chłodziwa, regulacji pH, nawozów itd). Do każdego wiadra po 2 kamienie napowietrzające i kompresor.
Polecam, system wyszedł jakieś 250 PLN nie licząc pomp (używanych z OLX).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół