nasiona marihuany

Jarząbkowy Out 2019.[GGS]

Wyszukiwarka Forumowa:

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Wszystkie nasiona są od Grzesia.
Z tego co pamiętam:

AF -Amnesia x Grapefruit

Semi -
Hindu Kush x Amnesia Haze

Out - Nepal x Hindu Kush x Guerilla Gold
-Purple Maroc x Guerilla Gold

Pewnie jest coś jeszcze ale już nie chce wymyślać.
Niestety nie jest w stanie powiedzieć która to która... Wszystko jak zawsze mi się pomieszało na spocie i modliłem się zeby Afy nie były w kopcach a doniczkach. Jeden kopiec jest z Af to akurat celowo. Z czasem stwierdzam ze wszystkie powinny być w kopcach. Kopce są w środku z ziemi sklepowej, boki dno już z torfowiska spotowego, wymieszane z dolomitem. Całe te miejsce jest za***iscie zarośnięte a liczba ślimaków można podawać w tysiącach. Na ślimaki poszedł ślimakol ale tylko w początkowych fazach rozwoju bo jak już są wieksze to jakies słabe zainteresowanie widzę. Co raz niestety przyjdzie sarenka czy inny zwierz i coś zje.. Woda jest brana ze spota, początkowo myślałem ze to ***nie od tej wody ale na moje oko jest gitarka.
Nawozy jak zawsze Hesi Tnt i bloom complex. Zawsze dodaje mała dawke blooma żeby regulować ph.
Wszystko wyszło z ziemi gdzieś tak przed majem a docelowo poszły w 2 połowie maja.

Tutaj są 4 panny, było 5.


Tu chyba jest 5..


5 Auto



3 a było 4.



9 Af a było 12

 
Ostatnia edycja:

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Zdjęcia zrobione z 3 dni temu. Myślę ze te większe to jednak półauto skoro maja już flo.

Tutaj 4 automaty z innego spota. Upały i doniczki to jest słaby pomysł. Było tu ich więcej ale co było w ziemi zostało zjedzone.



Wracamy na innego spota.
Dla nich było za wczesnie na kose, postanowiłem dać auto z doniczek do kopca.


Wszystkie ponaginałem troszkę.
4.


Tu jednak jest 6 lub nawet 7 ha.


3


Tutaj podosadzałem sezony z innej miejscówki, tam nie było dla nich miejsca.


Te automaty poszły pod kose a w środek sezon dany.
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Kolejny upik:D

3.



Automaty. Za tydzień kosa. W środku sezon jest.



Dalej nie pamietam 6 czy 7 :jprd:



4



Sezony.

 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
za rok moze juz ogarniesz jakies lyzki lub cokolwiek by wiedziec co jest co

Jak juz wsio zetniesz wysuszysz to mozesz do jednego sloja wrzucic i podpisac ggs fem mix ;D
z pogodą kolego
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Tak jest każdego roku he. Na początku wszystko podpisane jak talala a później i tak ch*j. Tak już mam.

Upik ale innego spota. Jest na nim jeden półautos który zaraz pójdzie pod nóż.
3 sezony które bardzo długo były w małych doniczkach przez mało ilość mojego czasu wolnego.
1 chyba sezon który był tu pierwszy ale wygląda jak by miał z 3 tyg może. Rzadko podlewany chyba albo nie wiem.

 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Kolejne odwiedziny u rodziny!
W miejsce tego skoszonego zastanawiam się czy nie przesadzić jednego sezona ze.....
Na te 5 panienek idzie mi 3 konewki wody, około 36l. Staram się teraz bardziej o nie dbać i podlewać co 3-4 dni.
Dla sezonów idzie pełna dawka tnt, 30% blooma i gnojówka z pokrzyw itd. Ten do ścięcia ostatnio podlewany samą wodą. Na moje oko wyjdzie około 40.

 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Chyba za często dodaje foteczki<lol>

Panny dostały blooma, fosfor+ i boostera. Sezony dalej na tnt. All super vit.

6



4



3



Sezony

 

sedi89

Member
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
15
Buchów
0
Siema widzę że te sezony kwitną ci wcześniej niż moje pafy od grzecha ale mam pytanie do ciebie czy zauważyłeś na dziewczynach podczas wczesnej fazy flo pojedyncze duże pestki bo u mnie są a nie wiem czemu i się martwię a w pobliżu nie ma żadnej samosieji
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Siema widzę że te sezony kwitną ci wcześniej niż moje pafy od grzecha ale mam pytanie do ciebie czy zauważyłeś na dziewczynach podczas wczesnej fazy flo pojedyncze duże pestki bo u mnie są a nie wiem czemu i się martwię a w pobliżu nie ma żadnej samosieji

Nie no sezony jeszcze nie na flo. Te co na flo to półautosy. Nic żadnych pestek nie widać.
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Joł siemanko.

Na 2 spocie wszystko idzie jak talala, nawet opoznione dziecko daje rade. Z polautosa było 50.
I jednak te sezony coś już weszły na flo.

 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Odwiedziny na kolejnym spocie!

Wszystko idzie o dziwo dobrze. Najbardziej mnie dziwi że sezony tak szybko zapie... na tym wegu.
Ten sam zestaw papu idzie jak wcześniej.
Na jednym polautosie ognisko pleśni, małe ale ognisko.

6 półauto



4 półauto



3 półauto



sezony



Tak z grubsza...

 

sedi89

Member
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
15
Buchów
0
Siema. Słuchaj mam pytanie czy zauważyłeś na swoich pafach od grzecha pojedyncze pestki przy początku kwitnienia?
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Kolejny upalny dzień za nami! oby więcej takich<3

Panny już na flo, jedna bardziej a inna mniej.

 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Witam.
Już chyba nigdy nie będę woził ziemi na bagna, tam jest torf wręcz idealny. Późno dostarczyłem tam sezony ale i tak idą jak po***ane. Wszystkie weszły na flo. Jedynie jeden jest taki hmm, jak by miał niedobór azotu.
Jeden półauto z kopca"3" był przewalony ale już postawiony do pionu. Coś jak by chodziło po spocie, dość niskiego bo tylko u dało było wygniecione. Jakiś zwierz bo takie drogi obierał, nie łatwe. Strzelam na Pana Bobra!
Zdjęcia robione awaryjnym tele...

6. Mimo oprysku z swicha czy jak on tam, pleśń dalej atakejszyn. Topsin wjechał, 15ml na 4l.

normal_20190819_104823.jpg
normal_20190819_104853.jpg


4



3



Sezony.




Nawet ładnie odbiły, były tylko z nich badyle.



Pan niedobór. Może ma to związek z automatami? Wcześniej w tym kopcu rosły. Z innej strony inny sezon też rośnie po kopcu z auto i jakos leci. Jedyna różnica jest taka że w tym kopcu autosy pojawiły się tak na późne flo

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół