nasiona marihuany

Jarząbkowy Out 2019.[GGS]

Wyszukiwarka Forumowa:

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,974
Odznaki
5
Siema! Piękne ggsy! Ja również co roku na nie stawiam, mam pytanie dotyczące Twoich kopcow a mianowicie ile litrów ziemi mniej więcej poszło na kopiec z 4 sztukami?

Dzięki!

Trudno powiedzieć bo poszło z 100l kupczej ale boki i dno dalem ziemi ze spota. Taki wulkan A w środku ziemia sklepowa nie pamiętam czy czysta. Pod tym kopcem jest normalnie ziemia spotowa taka nawet nie przekonana, więc myślę że tam jest spokojnie 200l. Rowek zrobiłem na około przed ślimakami. Na początku sezonu w tych rękach była woda Ale że susza to wyschlo...

---------- Post Zaktualizowany 18:23 ---------- Data pierwszego postu 16:45 ----------

Byłem i zabrałem ze sobą ostatnie panny! Było ich 2 sezony i te niedo***ki takie. Nie mam zdjęcia całych niedo***ków bo chyba zapomniałem ale zrobiłem jak mi ktoś przyciął jeden odrost. Bóbr?

Ostatnio było ścinane 2 sezony, super ciemny i taki nie ciemny :D
wyniki:
Ciemny sezon 292.
Jasny sezon 358.

 
U

Usunięty 59382

Guest
Wy macie wyniki!tak patrzę do jakiś gazet amerykańskich byście się nadawali :) high times itd a tak na serio to z łodygami nie waży się towaru :)
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,974
Odznaki
5
Wy macie wyniki!tak patrzę do jakiś gazet amerykańskich byście się nadawali :) high times itd a tak na serio to z łodygami nie waży się towaru :)

A to mokrego się nie waży?.... Czy ja wiem czy to takie duże wyniki? Uważam że średnie. Jeszcze nie liczyłem dokładnie ale z tego co pamiętam to średnio z pol auto wychodziło 135 na krzak. Automaty u mnie bardzo małe porosly. Sezony? Od 150-350.
 
U

Usunięty 59382

Guest
A to mokrego się nie waży?.... Czy ja wiem czy to takie duże wyniki? Uważam że średnie. Jeszcze nie liczyłem dokładnie ale z tego co pamiętam to średnio z pol auto wychodziło 135 na krzak. Automaty u mnie bardzo małe porosly. Sezony? Od 150-350.

A to przepraszam w takim razie bo nie doczytałem nigdzie że mokre...
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
TSO nie pal tyle swiezyny :dancee: W padaj na degustacje. Sory za offtop :dance:
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,974
Odznaki
5
Foto nr 4 widzę w konkursie na fotkę miesiąca

Dałem inną wcześniej ale to i tak dostane 1 głos jak zawsze. Widać jeszcze dobrego skila w ujęciach nie mam. Oczywiście dziękuje<3

Wyniki:



Są tu 4 krzaczki i od lewej zaczynając:

120
185
253
45


I te z ostatnich zdjęć

Sezon różowy 178
To chyba półautosy niedo***y( strasznie mierne topy, wręcz taka pacieja) 48
Sezon z kopca po autosach 118

Najgorsze moim zdaniem są półautosy z kopca nr 4, niby fajnie na fotach duże k***y itd ale do obróbki tragiczne jak i po wysuszeniu też wizualnie topy maja wiele do zarzucenia. Wszystkie inne czy to sezony czy półautosy podobają mi się. Jeżeli chodzi o spota na bagnie gdzie jest w piz*ę torfu to już raczej tylko tej ziemi spotowej będę używał. Dostarczanie tam ziemi sklepowej to tylko darmo robota. Na nowy sezon też zainwestuje czasu i postaram się to jakoś ogrodzić i pocisnąć na grubo. Jedyny minus tego spota jest taki że jest on "pożyczony" od koleszki. Zawsze tam gdzieś z tyłu głowy było że jednak może być za***ane ale jak jeden dla 2 jest dobry to wiadomo, coś tam mu odpaliłem na testowejszyn. W tym roku wrzesień był spie****ony więc sezony dostały dobrze po dupie ale za rok może być inaczej. Dalej uważam że najlepiej nie nastawiać sie tylko na jeden typ, uważam że lepiej mieć z jednej strony autosy, tam półautosy i sezony. Wtedy zawsze coś nam się uda zebrać. W jednym sezonie w ch*j dużo pestech jest ale to chyba wszystkie do kosza bo nie wiadomo co je zapyliło. A tak to sporadycznie na innych można coś znaleźć, więc dziwne ze tylko na jednym tyle tego jest....
Za rok te same pestki jak będą dostępne u Grzecha tylko może je dokładniej podpisze...
Ogólnie wychodzi z tego co pisałem 3822 ale tam jeszcze atosy nie podliczane chyba więc spokojnie mogę powiedzieć ze 4000 się zebrało!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół