nasiona marihuany

OUT #19 by Pionek | Automaty

Wyszukiwarka Forumowa:

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Witam wszystkich jest to moja druga przygoda z outdoorem. Postaram się poprowadzić uprawe jak i fotorelacje do końca, a więc zaczynamy !

Nasiona
Aktualnie na spotach rośnie 14 roślin AF i 1 PaF, m.in :
- x3 Auto White Widow od FINEASZ ( 1 sadzonka poszła na straty jeszcze przed desantem, a 1 WW wysadze za rok )
- x5 No-name
- x1 OG kush od gnoma
- x1 NL gnom
- x1 amnesia gnom
- x1 punk devil
- x1 Purple Kush
- x1 Bubba Kush

SPOT
Ten sam co w sezonie 2k18 + spoty testowe

Gleba
Ziemia przekopana z pod pokrzyw posypana dolomitem. W donicach 100 % kupna z biedry z dodatkiem perlitu i dolomitu.

NAWOZY
Mineralne od Canny ( terra vega , terra flores , canna boost, cannazym, PK 13/14 , canna cure ) + asahi SL + snacol.

Treningów nie robię ze względu na podmokły teren = pleśń i ślimaki.
W planach mam jeszcze wysadzić pare autosów od Green Farmer i jednego durbana.

Poniżej wrzucam fotki co udało mi się do tej pory zdziałać na spotach.


Na WW ślimak zrobił topping, reszta ładnie rośnie, niektóre już kwitną.





Kwitnący WW od Fineasz


Bubba Kush


x2 Nonam'y :







 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Siema byłem wczoraj na spocie, wszystkie automaty weszły na flo oprócz 1 WW na którym ślimak zrobił topping.




White Widowy Od Black Diamonds Seeds





Bubba Kush auto



N.L Fast Version



SPOT #2
x3 No-name'y (2 AF i 1 Paf)




Tutaj miał być AF a okazał się PaF, bede go naginać, ale jak urośnie za duży to będe zmuszony go wyrwać.



To by było na tyle, kolejny up za tydzień :)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Yo. Tą ostatnią roślinę to lepiej daj FIM teraz, a później Lst odrostów
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
A co już dużo włosów? Na zdj słabo widać ale na moje oko to ona się określiła dopiero i zacznie indukcje to możesz śmiało ciąć
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
UP !!! Witam wszystkich, ostatni up był miesiac temu a wiec dużo na spotach sie zmieniło. Zacznijmy od dosadzonych 4 AF i 1 durban poison, które weszły na flo i maja sie dobrze. Zastanawiam sie czy robić topping na durbanie,czy lst ktoś doradzi ??




Główny spot:







Spot na kłodzie:

Po lewej WW od BDS Po prawej Bubba Kush Od Pana Pestki :)




Kolejny spot: 2 AFy poszły pod kose z powodu pleśni.





NL Fast Version od Gnoma



Dosadzone 2 Automaty : NL x Amnesia GGS i Lemon Perfect od Green Farmer.

NLxAmn



Lemon Perfect



To by było na tyle, tym co kwitna zapodaje im oprysk topsinem. Kolejny UP postaram sie wrzucić za tydzień. Z fartem growery i oby do :harvest:
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Ja na Twoim miejscu już bym zostawił tego durbana bez treningów,mały jest i niech sobie rośnie co dostanie więcej słońca. Ewentualnie LST w drugą stronę od pozostałych roślin.
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Siemanko ! Odwiedziłem przedwczoraj spota i jak narazie wszystko rośnie elegancko, pleśni mało jak narazie ale zobaczymy później jak bedzie. Oprysk z topsinu robie co wizyte. Lecimy z fotami :

Główny spocik:







Spot na kłodzie:

WW od BDS





Kolejny spot na którym rośnie tylko ten paf



Spot na polach:
Lemon Perfect



NL x AMNESIA GGS



Na koniec pokaże wam małą ślicznotke, który zdobi mój pokój i wydziela słodko owocowy zapach



Do Nastepnego !
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
:harvest::harvest::harvest:​
Siemanko przez dłuższy czas nie było aktualizacji, także bedzie sporo fotek, wszystkie automaty i 1 sezon poszły pod kose oprócz jednego auto AK passion który sobie zdrowo rośnie :). Wynik z automatów wynosi około 50 g, liczyłem na troche więcej... pod koniec flo na głownym spocie gdzie rosły autosy nie dość, że plecha zaczeła atakować to rośliny wykazały niedobór poprzez zótłe liscie. Według mnie nieodpowiednie ph, bo nawozy były podawane w zalecanych dawkach, a ziemia spotowa bez dodatku dolomitu. Wiecej info z UPa pomiedzy zdjeciami.

Aktualne zdjecia :
AK Passion od seedbay



Northern Lights Fast Version od Gnoma. Jak dobrze pojdzie to z niego bedzie najwiekszy plon.



Durban Poison Od DP. Raczej nie dojdzie do końca bo późno załączył flo.


Po lepszym nagięciu.


Zdjecie sprzed 2 tygodni. Sezon który za wcześnie poszedł pod kose z powodu swoich rozmiarów. Zaczął sie sezon na grzyby więc i ludzie chodza po lasach. Nie chciałem ryzykować.. Wyszło 35g suchego zioła i słabej mocy, ale i tak jestem zadowolny :jaraczz:




Teraz Fotki automatów sprzed paru tygodni.

Auto Silver Skunk od green farmer. Wiem, słabe ujęcie..






Dwa fiolety różniące sie strukturą topów.





Spot na kłodzie ( afy w donicach) Rośliny o wiele lepszym stanie, wyszło 8 g z krzaka, a są to m,in: -Bubba Kush od Pana Pestki.



-White Widow od Fineasz



I jeszcze jeden WW.



Po lewo WW po prawo Bubba kush.



Spot na polach.
White Jack lub Lemon Perfect od Green Farmera.



NL x Amnesia od GGS topy twarde jak trzeba :)





Na koniec piękny fiolecik :)



To by było na tyle, część plonów już poszła z dymem,reszta w słoikach. Na spocie pozostał auto ak passion, Durban Poison i NL FV na którego bardzo liczę. Kolejny Up za tydzien, może wcześniej. Pozdrawiam wszystkich co zebrały lub bedą zbierać owoce włożonej pracy. Dużo farta dla was i oby pogoda w październiku była słoneczna ! ELO
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Siemanko​
AK passion od seedbay poszedł pod kose, struktura topów luźna ale za to mocą mnie zaskoczył. Na pewno ta odmiana zagości u mnie w 2k20, a tymczasem na spocie został NL i Durban, który ma małe szanse żeby doszedł do końca.
Lecimy z fotkami :

Źrodło pobierania wody :)



AK Passion przed ścinką



NL fv

foty sprzed 10 dni :






Foty sprzed 3 dni :




Kosa jakoś pod koniec października, chyba, że mrozy bedą zapowiadać wtedy nie ma ale..

I Durbanik



Oby bez przypału i złodziejaszków. Do następnego ! <peace>
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Siema wszystkich w ostatnim UPIE Durbana pożarła pleśń w całości, z NL wyszło 15 g cześć plonu także spleśniała, szału ni ma.​

Tydzien przed kosa:




Dzień kosy:






Łączny plon zebrany w tym sezonie wynosi ~100 gram. Out w tym roku zaliczam do udanych z racji wiekszego plonu niż w poprzednim sezonie, zdobytego doświadczenia a także obeszło sie bez przypału, złodziei i zwierzyny. Pozostało teraz czekać na sezon 2k20 i zrobić progres w zbiorach. Na koniec fotki suchego ziółka jakieś 50g, bo reszta poszła z dymem lub w obieg. Pozdrawiam :good:


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół