nasiona marihuany

Foto Konkurs - Skręć Gibona i zgarnij pechy od Gnoma

Wyszukiwarka Forumowa:

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Myślałem że jest to konkurs który na celu miał wytypowanie najlepszych gibonów jak sama nazwa wskazuje xD nie ma co tu szukać. Homer gratuluję

Witam , miałem nie odpowiadać na tego posta, ale dorzucę kilka słów od siebie ,gibon nie miał być najlepszy na świecie jak żadna nazwa nie wskazywała na to - miało być kreatywnie i po obejrzeniu foteczek na dzień w którym ogłosiłem wynik to Homera Gibsztylek na zdrowym pięknym planciku sprawił że ta foteczka spodobała mi się najbardziej aż chciałbym tam być i ją wybrałem ,konkurs trwa jeszcze 2 tygodnie ,każdy ma szanse na wygraną zapraszam do zabawy pozdrawiam Gnom
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Zdjecie0444.jpg
Zdjecie0445~0.jpg
Zdjecie0446.jpg
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Witam dwa na dzisiaj w końcu rozpoczynamy weekend.


Dzień dobry , Panie [MENTION=53050]cooper0221[/MENTION] swoimi loleczkami rozwaliłeś konkurencję na łopatki bez dwóch zdań ,wygrywasz ty ,zapraszam na priv po odebranie nagrody dziękuje ślicznie za udział w konkursie pozdrawiam Gnom.​
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Ale jeden tydzień gnomie poleciales w ch*j*a i nie wytypowales zwycięzcy. Słaba organizacja, pozdro.
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Ale jeden tydzień gnomie poleciales w ch*j*a i nie wytypowales zwycięzcy. Słaba organizacja, pozdro.
Siemka ,widze ból dupy dalej daje znaki , powiem ci dlaczego twoje zgłoszenie nie wygrało może ci to pomoże życ w spokoju ,zapewne nad swoim lolkiem spędziłes najwiecej czasu i był najlepszy i wogóle ale wygłąd tak fajnego lolka wród tylu smierdzących lufek nie zrobił na mnie wrażenia dziękuje ,


wybranie mega pro lolka o którym nie bylo informacji w konkursie, nie wybieralem poniewaz lolek lolkiem a wyglad wyglądem , ale dobra zabaw to dobra zabawa , każdy miał szanse wygrac w konkursie co zrobil to ze smakiem nawet z mniej super wygladajacym lolkiem oczywiscie byly lepsze ale inni tez mieli szanse ,

organizacja konkursu słaba ,znaczy ilosc zgłoszen nie duża ,ale nie miałem na to kompletnie czasu problemy zyciowe każdy może miec nawet ja , a ze nie było zgłoszenia w 2 tygodniu trwania konkursu trudno ,ja na siłę nikogo nie zmuszam , na drugi forum były organizowane również 3 konkursy i byly 3 losowania pozdrawiam i dziekuje do widzenia .
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Bólu dupy absolutnie nie mam :) raczej nazwałbym to prawem głosu, którego mi nikt nie zabierze więc nie spinaj ziomek i po prostu następnym razem zachowaj zasady które ustaliles. Nie spinaj się tak bo chyba za bardzo wszystko do siebie bierzesz, na te pestki mnie stać więc jak bd chciał to se je kupię xd je**ć pieniądze pozdro,!
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Nie spinam sie ,zabrałem rownież prawo glosu jak ty , forum tylko tak mozemy sobie porozmawiac ,

" i po prostu następnym razem zachowaj zasady które ustaliles."

jak mi pokażesz gdzie zostały zmienione to naprawdę cię przeproszę , bo ja żadnej zmiany nie widzę więc dlatego myłalem ze cos boli

a czy biorę do siebie ,w sumie tak ,wiesz jak zależy to się dba i traktuje poważnie to bierze do siebie , pozdro
 
Ostatnia edycja:

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
tak jest , dla każdego cos innego jest fajnego ,to tylko zabawa towarzysze i pestki za darmo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół