nasiona marihuany

Czy mozna ustawic ph wody, i przygotowac jej na zapas?

Wyszukiwarka Forumowa:

kleredron

Active member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
Witam mam nasiona na waciku,a wyjezdzam 3 dni.Dzis prawdopodobnie pójdą do ziemi. Jesli wszystko pójdzoe zgodnie z planem w dzień mojego wyjazdu wyjdą i będą miały 1 dzień. Zanim wyjade bede je podlewał.Pod moją nieobecność tj.8dni będzie podlewała je osoba ktora nie ma możliwosci ustawiania ph.
Tu rodzi sie moke pytanie.
CZy moge naszykować wody z odpowiednim ph na ce tałe 8 dni?Czy ph jak po odstaniu znowu sie podniesie?
CJODZI O TEN PREPARAT.
https://www.growweed.pl/pl/p/GHE-pH...Vx-lIb-8iK1AtW7ral1_bmIspMtvPHpBoChxsQAvD_BwE
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Na razie sobie odpusc, regulowanie wody, zwykla kranowa odstana 48h i bedzie ok, pamietaj zeby za duzo nie podlewac one maja mieć wigotno, nie sa na wakacjach żeby sie taplać w wodzie :p jak przyjedziesz, mozesz zaczac regulować.
Woda nie bedzie miala stalego ph przez niewiadomo jaki czas, bedzie sie zmieniało po jakims czasie.
 

kleredron

Active member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
pamietaj zeby za duzo nie podlewac one maja mieć wigotno, nie sa na wakacjach żeby sie taplać w wodzie :p jak przyjedziesz,
Dzieki za rady. Z powodu wyjadu muszą iść od razu do docelowych. Słyszałem ze w takim wypadku należy nie podlewać całej doniczki tylko stopniowo co raz wiekszy obszar zeby system korzenny soe prawidłowo rozrastał.
Problem mam tez ztym ze niedlugo mają nadejsc upaly pomad 30* ziemia sie bedzie przesuszać, bedzie co bedzie ale bedą mialy piekiełko duza liczba wiatrakow cos pomoze. Dzieki za pomoc. <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół