nasiona marihuany

Reg + fem bz:-)[hps]250w 0,36m2

Wyszukiwarka Forumowa:

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Witam wszystkich na kolejnej fotorelacji


Pestki:

12 sztuk:
AMBER DOG GGS X5
BLUE DREAM a.b.k.77 X5 od śmieszek420
BLACK DOMINA98 jack herer X5 od śmieszek420


Materiały:
Podłoże BIOBIZZ LIGHT-MIX (VEG) BIOBIZZ ALL-MIX (VEG-FLO)
Nawozy - coś tam będzie z hesi, resztki
Światło 150W i 250W LUMATEK
Mikoryza
Plargon PH-
Miernik PH
Supervit HESI
Donice 0,25l; 1,5l; 3,6l; 5l - wyjdzie w praniu
Zasilacz cyfrowy LUMATEK
Wentylator Silent 365m3/h
Filtr Primaklima
Tłumik hałasu
BOX 60x60x180
Wentylator mieszający
Stacja pogody

Otwór pasywny dolny otwarty
Zestaw nawadniający kroplik + tank 50l
Nawilżacz
Osuszacz
Pierdoły typu konewka, pipeta itd.

Czyli standard z poprzedniego grow.


Założenia i uwagi:
Szczerze? To chciałbym w końcu dokończyć jakąś fotorelacje. Do 3 razy sztuka. Ostatnio wyszło materiału ale nie zrobiłem fot końcowych za co ogromne przepraszam.

Dzisiaj 1 dzień veg. Z 12 wyszły 4x BLUE DREAM a.b.k.77 i 4x BLACK DOMINA98 jack herer. Amber dog się ociąga i raczej wątpie że wyjdą, ale to się okaże.

Chciałem w końcu zrobić te regi i mam :) Miało być w ciągu 3 miesięcy ale jak zwykle się ociągam więc sory śmieszek.

Jest tak kur***ko gorąco, że w boksie przy lampie 150 i wilgotnosci 80% mam 31-32oC. Jestem ciekawy czy coś wyjdzie przy takiej pogodzie i mam nadzieję, że będzie chociaż 1-2 damki bo się wk***ie :)

BARDZO PROSZĘ O RADY Z TYMI REGAMI. Nie mam czasu na oglądanie forum bo mam mnóstwo pracy w polu więc Zacier i śmieszek was najbardziej proszę o pomoc, chociaż co tutaj pomagać? Powiedźcie mi tylko ile na veg trzymać i to by było tyle

Forki podrzucę w tygodniu jak coś zacznie się dziać.



Do zobaczenia wkrótce!
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Macie racje, poniosło mnie za co przepraszam. Było to niegrzeczne i nalezy mi się ban. Wczoraj był właśnie taki dzień i każdemu się obrywało po części. Niżej obiecane fotki

Parametry uprawy w normie. Oprócz temperaturki



 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Dzień 10

Zostało po 4 sztuki z regów, amber dog nie wyszły w ogóle, znaczy wyszedł jeden i jest tam na środku ale chyba będzie do wy***ania, tak na 51%. Dam mu kilka dni.

Jakoś idzie. Temperaturka fajna bo na zewnątrz chłodno to i w boksie przyjemnie. Wilgotność tak 60-70% temperatura max 30oC w ciągu 7 dni. Panienki przesadziłem do 1,5l doniczek i tam sobie poczekają aż się określą. Za kilka dni ciacham na procę i po 7 dniach zmieniam na 12/12. I chyba to tyle

Do następnego

 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Czym obniżasz temperature, bo widzę że 30 stopni to raczej w normie.
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Czym obniżasz temperature, bo widzę że 30 stopni to raczej w normie.

W zasadzie to niczym nie obniżam. Miałem przez kilka dni wahania ponieważ na zewnątrz było ze 40oC. Pogoda się uspokoiła to i w boksie milutko.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Na twoim miejscu, gdzie mało masz tych regów, uciąłbym na bena. Nie wiadomo ile będzie damek, jak zostaniesz z dwoma na procę to będzie trochę słabo a jak ciachniesz na 4 to zawsze to wincyj pałek.
Doniczki też mogłeś większe dać, bo miejsce masz :)
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Na twoim miejscu, gdzie mało masz tych regów, uciąłbym na bena. Nie wiadomo ile będzie damek, jak zostaniesz z dwoma na procę to będzie trochę słabo a jak ciachniesz na 4 to zawsze to wincyj pałek.
Doniczki też mogłeś większe dać, bo miejsce masz :)

Trafne spostrzeżenie, potnę na 4. Na większe doniczki przyjdzie jeszcze czas :)
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Dzień 14

Dziewczyny zostały pocięte na 4 za wyjątkiem amber dog ten - został uratowany i z treningiem to pomyślę. Może zostawię, może potnę na procę, się okaże. Parametry w normie, temperatura 27-28oC w ciągu 7 dni, wilgotność 50-55%. Dzieje się tak dlatego, że zdjąłęm filtr który był wewnątrz boksa i wentylator drze powietrze że hoho dlatego nie mogę zebrać tych 80% jak to było w poprzednich uprawach, ale widzę że to nie przeszkadza roślinkom i mają się okej. W sumię to nie wwidzę różnicy we wzroście, muszę tylko częściej podlewać wodą. Za 7-10 dni przełączam na 12/12. Liście trochę żółte na dolnych partiach ale to wina PH którego nie miałem jak wyregulować jak miały jeszcze do 7 dnia życia, teraz już leję ph 6,5.

Może ktoś podpowiedzieć, czy warto używać wody ze studni? Za kilka dni będę miał dojście obok mieszkania (inicjatywa miasta dla mieszkańców) i ciekawi mnie czy taka woda jest dobra czy lepiej walić kranówę.







 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Ze studni głębinowej lepsza. Przynajmniej nie podróżuje kilometrami rur.
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Dzień 21

Amber dog pociąłem dzień przed przełączeniem, jestem ciekaw jaki będzie tego efekt. Reszta rośnie. paremtry w normie. Dziwne te liście od dołu - jak widać trochę żółte ale w sumie raczej nie będę z tym nic robił. Poczekam na rozwój. Na razie niczym nie podlewam, prócz wodą z PH-. Wujek benek wyszedł na 4 sztukach , reszta idzie raczej w proce. Dzisiaj jedno zdjęcie. Następne będę wrzucał jak zacznie się coś dziać.

 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Ciężko w tym momencie sprawdzić ph przelewu, ale jesteś pewien, że wszystko ok z kwasowością?
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Ciężko w tym momencie sprawdzić ph przelewu, ale jesteś pewien, że wszystko ok z kwasowością?

Podlewam wodą o PH 6-6,5 w zalezności jak się naleje PH-. Staram się tego przestrzegać ponieważ kiedyś tak właśnie załatwiłem roślinki. Dla pewności sprawdzę jak będę na spocie czy odpływ jest na podobnym poziomie.
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Dzień 28 (7 dzień indukcji)

Zmierzyłem odpływ wychodzi 6,0 więc jest w porządku. Nie przejmuję się tymi liśćmi, reszta krzaka wygląda ok i są bardzo zielone. Podlewam odstaną kranówą z PH- ph 6,3-6,5. Kilka dni temu dostały 75% dawkę nawozu od HESI, ten zielony i niebieski, oraz supervit i bosoter 50%. Roślinki powoli zaczynają się rozrastać co widać na zdjęciach. Temperatura po zmianie światła na 250W oszalała i wskazywała 34-35oC dlatego znowu zjechałem na 175W i mamy normę 28-29 stopni. Wilgotność - tutaj nie mam problemów. Nawilżacz idzie na 25% mocy co przekłada się na 70-75% poziom wilgotności. W sumię chcę mieć tak mokro bo nie zawsze mam czas podalć a i doniczki są małe więc 80% RH jest okej. Czekam dalej na pokazanie że wszystkie są kobietkami :) W poprzednich uprawach robiłem deliaktnego fryzjera dzień przed indukcją - tutaj nie będę wykonywać fryzjera aż do momentu jak się zatrzymają. Nie mają dużo tych liści, dodatkowo w poprzednich uprawach w tym dniu krzaki wydawały się większe to mogłem sobie pozwolić na taki zabieg. Chyba wszystko, nara.





 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Dzień 37 (16 dzień indukcji)

Z ostatniego tygodnia to przesadziłem dziewczyny do 5l donic. Przesadziłem tylko 5 krzaków z czego zostanie chyba 4 bo jeden blackdomina wygląda jak chłop ale i tez nie, więc dam mu/jej 3 dni i się zobaczy. Ostatecznie zostało 1x amber dog femi, 3/4x blackdomina, 1x bluedream więc nawet spoko, tragedii nie ma. Problem liści zażegnany, najprawdopodobniej był to objaw podlewania w czasie dnia przy pełnym słońcu. Teraz robię zabiegi zaraz na początku dnia i wszystko wygląda w porządku. Wykonałem też fryzjera dla wszystkich plantów - fryzjer tylko żółtych i zeschłych liści dolnych i nierokujących odrostów. Dodatkowo trochę nawozu się ulało tak 75% dawek zalecanych całęgo pakietu HESI czyli niebieski, zielony i boost + SV. Odnośnie parametrów - no tutaj temperatura szaleje mam do 35oC w ciągu dnia co nie jest za dobre. Wentylatory pracują non stop ale to nie pomaga. Nawilżacz poszedł na półkę bo już nie ma konieczności nawilżania powietrza. HR w dniu podlewania 70-75%, dzien następny 60-65%. Podlewam do 2 dni. To wszystko, nara

PS: Foty bez lampy bedo dopiero jak zaczę wracać z pracy o normalnych porach.



 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Dzień 24/20/19 FLO

Trochę mnie nie było ale wszystko nadrabiam. Od ostatniego upka raczej nic spektakularnego się nie dzieje. Podlewane samą wodą + PH- + SV od Hesi. Wyglądają bardzo zdrowo. Końcowo zostały 1x amber dog femi, 1x blackdomina, 1x bluedream. Panienki miały ponad miesiąc indukcji. Straszanie odbiegają od siebie w sumie wszystkim, i wzrostem i masą. Najlepiej prezenuje się blackdomina. Tutaj jak widać na zdjęciach topy oblane już ostro a i grubość całkiem satysfakcjonująca. Amber dog w tyle. Bardzo się wyciągnął i przez to taki wierzy. Blue dream tak po środku. Również oblany żywicą. Niedoborów brak. temperatura 32oC wilgotność do 65%. Panienki wyglądają soczyście, zielono i co najważniejsze zdrowo a na tym mi głównie zależy.

Do następnego


BLUEDREAM















AMBER DOG






BLUE DREAM










CAŁOŚĆ 5 DNI TEMU



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół