nasiona marihuany

Wycinka czy jeszcze czas?

Wyszukiwarka Forumowa:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
no ale po co CI teraz? czym robiles zdjecia? bardzo dobrze wszystko widac na nim. mozna sie smialo sugerowac zdjeciem takiej jakosci i przyblizeniem aby przeprowadzic poprawie scinke krzewow.
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Posiadam z Wisha pH meter coś typu Aliexpres stronka. Dałem z przesyłką jakieś 12e i służy mi już jakis czas. Jak nie znajdę nic w terenie to zamówię od skośno okich:D

---------- Post Zaktualizowany 14:26 ---------- Data pierwszego postu 14:25 ----------

no ale po co CI teraz? czym robiles zdjecia? bardzo dobrze wszystko widac na nim. mozna sie smialo sugerowac zdjeciem takiej jakosci i przyblizeniem aby przeprowadzic poprawie scinke krzewow.

No może się wydać śmieszne ale Huawei 10 i głowica od latarki z Militaria:D
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Skoro tak twierdzisz to spoko, nie mogę się wypowiedzieć bo nie miałem nigdy w ręku takiego. Zawsze dycha zaoszczędzona:)
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
Witam:)
Odmawiam post, bo znowu się waham czy już suszyć czy czekać. Oglądając trichomy do końca nie jestem pewny

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 14:05 ---------- Data pierwszego postu 14:00 ----------

Całościowo wygląda tak :

displayimage.php
[/url][/IMG]

Dziwne odrosty ma głównych szczytach..
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Wiem że nie możesz się już doczekać ale ja uważam żebyś jeszcze poczekał 2-3 tygodni. Jak byś teraz ściął miałbyś słabej mocy palenie. Z dnia na dzień moc będzie rosła więc chyba jednak warto poczekać te 2-3 tygodnie skoro już tak długo uprawiasz swoją roślinkę
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
No skoro tak radzisz. Potrzebowałem właśnie takiej odpowiedzi, bo już nożyczki wyczyszczone wszystko gotowe:D trochę ją ogolilem. I teraz sama woda.
Co nie przyjdę i zerknę do namiotu to kładzie się na boki. Już nie wiem jak ją związać
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Jest to indoor także poczekaj jak fachowcy radzą. Lepiej poczekać i mieć mega sort...u dilera takiefo nie dostaniesz.
 

Melon

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2014
Postów
84
Buchów
0
I zrobiłem tak jak radzili fachowcy.
Dochodzi sobie, w kącie. Dostaje 20% odżywki z tego innym leje, reszta wody :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół