nasiona marihuany

Lollipoping

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Witam , mam pytanie czy spotkaliscie sie z metoda tzw. Lollipoping ? Jest to metoda przycinania dolnych parti lisci , malych odnozek na rzecz gornych i wiekszych lisci topow ? Oraz uksztaltowanie krzaka na krzalt lizaka i uzyskanie dobry plon takze dobra moc .
Jest sporo filmow w sieci yt itd .

Co myslicie ?
 

three_sixxes

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2019
Postów
62
Buchów
4
Ja sam nie zastosowalem, ale nieszczegolnie ta metoda mi sie widzi. Oczywiscie niejeden lisc zostal zgolony, czy tez bob, ktory niezbyt mial szanse na to by urosnac. Taka technika to chyba tylko dla doswiadczonych hodowcow.
 
K

Kannaland

Guest
Witam , mam pytanie czy spotkaliscie sie z metoda tzw. Lollipoping ? Jest to metoda przycinania dolnych parti lisci , malych odnozek na rzecz gornych i wiekszych lisci topow ? Oraz uksztaltowanie krzaka na krzalt lizaka i uzyskanie dobry plon takze dobra moc . Jest sporo filmow w sieci yt itd . Co myslicie ?
Dobra opcja, czasem stosuje, ale to po prostu golenie dolnych odrostow w sumie i zostawienie czubka. Przydaje sie jak masz np dwa pietra siatki i golisz wszystko od dolu do pierwszego pietra siatki zostawiajac lodygi tego co przekroczylo siatke, w efekcie nie masz topow tam gdzie i tak nie masz swiatla wiec mniej roboty na koniec i temat rowniejszej jakosci ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół