nasiona marihuany

[CFL 200w][0.30m2] 1xWhite Widow 1xSuper Skunk

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie suchej baczki?


  • Łącznie głosujących
    5

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Dzień ALL 81/ 36 FLO
Oświetlenie zmienione na HPS 150w 18k lm z odbłyśnikiem HoneyComb i spreaderem.
Dzięki temu że hps'a moge trzymać wyżej bo ma prawie 2x tyle lm co ta cfl mogę doświetlic lepiej krzaka po lewej.
Mimo wszystko moim debiutem bedzie zdecydowanie roślinka po prawej.

Starsza dostaje całą dawke HesiBloom + pół dawki HesiPhosphorus +1,5l odstanej wyregulowanej octem
Młodsza dostaje pół dawki HesiBloom +1,5l odstanej wyregulowanej octem
Myślę jeszcze nad jakimś boosterkiem tylko nie wiem co mogę łączyć z tymi dwoma trunkami.
Ktoś coś? Strasznie mało osób sie wypowiada ;/

Lato się kończy, szronią się młode








Ewidentnie młoda ma geny sativki


elo
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
UU stary, ostatnio pytałeś mnie jak tutaj doświetlić uprawę ale nie spodziewałem się ze masz na myśli doświetlenie jej HPS 150W :D gratuluje inwestycji, zobaczymy jak zareagują :D
pozdr :tiphat:
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Dzień ALL 91/46 FLO

A więc.. WhiteWidow dostaje co drugie podlanie 100% Bloomcomplex 50% Phosphorus 100% HesiBoost na 1,5L wody.
Super skunk 50%Bloomcomplex. Myślę czy nie zabrać skunka pod prysznic i go nie wypłukać. Mogę mu zrobić flusha prosto z kranu i np ostatnie 2l wody przelać wyregulowaną wodą do 6,2?
Zaopatrzyłem się w najmniejszy filtr od cana lite + AAB Cooling Black Jet Fan 12 170m3 na wylot.
Mieszające 2x AAB Cooling Black Jet Fan 12.
Dalej problem z tymi liśćmi.. Szukam i szukam w fotorelacjach takich niedoborów i nie mogę znaleźć.. Może za ciepło mają? Słaba cyrkulacja?
Może zasolona gleba i nie przyjmują P-K i minerałów?
Mam jedynie prośbę co do tego flusha aby ktoś ogarnięty się wypowiedział co i jak. Różnie ludzie piszą na tym forum dlatego wolałbym aby ktoś się wypowiedział z własnego doświadczenia..

WhireWidow








SuperSkunk








A tu filterek. Nie lada wyznanie żeby zamontować to pod wentylaror komputerowy ale dla chcącego nic trudnego.


Liczę na wskazówki i pomoc, polecą buszki
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Dobra jak nikt nic nie doradzi do 14 co do flusha to sam go ogarne w taki sposob jak pisalem.
Letnia woda z prysznica poleku niech se wycieknie potem 2 litry odstanej kranowki wyregulowanej octem i 2 litey wyregulowanej kranowki z octem + 50% nawozu na flo hesi bloomcomplex.
Cały czas myśle czy to ja gdzieś przy nawożeniu popełniłem jakiś błąd czy to poprostu chu**we geny.
Jak mi zdechnie to trudno czlowiek uczy sie na bledach.
Następna fotorelacja będzie już miala ręce i nogi od początku do końca bez wydziwiania. I chyba polece biobizz trypack + mikoryza.
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Jakie masz warunki w boksie i wentylator wyciągający i jaka odległość lampy od szczytów?
nie masz żadnego chłodzenia lampy więc może mają tam za gorąco. Wentylator masz 170m3/h a jaką przepustowość ma filtr? bo jak mniejszą to reszta energii wenta idzie w hoy, przepustowość filtra powinna być większa bądź równa.
To raczej przenawożenie, może machnęło Ci się gdzieś ręką i poszło kilka dodatkowych ml :)
pozdr
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Jakie masz warunki w boksie i wentylator wyciągający i jaka odległość lampy od szczytów?
nie masz żadnego chłodzenia lampy więc może mają tam za gorąco. Wentylator masz 170m3/h a jaką przepustowość ma filtr? bo jak mniejszą to reszta energii wenta idzie w hoy, przepustowość filtra powinna być większa bądź równa.
To raczej przenawożenie, może machnęło Ci się gdzieś ręką i poszło kilka dodatkowych ml :)
pozdr

Warunki w boxie noc 23st/45rh dzień 29st/40rh.
Filter canna lite 75-100. Najmniejszy od nich i do tego went aab 170m3. Jeden użytkownik tego forum tj. Pan mr.whitewidow korzysta/korzystał z takiej wentylacje i sobie chwalil. A w pokoju mi przestalo śmierdziec i jak dam dlon nad wentylator to kozak wieje.
Przenawozenie watpie bo nie dostaje jedzenia prawie wcale i strasznie mało pije wody. Gleba była mieszanką z domolitem i dałem łyżkę kopiatą na każdy litr ziemi. Może za duzo domolitu i przez nadmiar wapnia i magnezu blokuje sie przyswajalnosc potasu trzymając glebe na poziomie ph 7. Lampa od szczytów jest 20cm od nawyższego i 25cm od najniższego i nie parzy w reke nawet przy samym spreaderze więc to raczej nie to.
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Warunki w boxie noc 23st/45rh dzień 29st/40rh.
Filter canna lite 75-100. Najmniejszy od nich i do tego went aab 170m3. Jeden użytkownik tego forum tj. Pan mr.whitewidow korzysta/korzystał z takiej wentylacje i sobie chwalil. A w pokoju mi przestalo śmierdziec i jak dam dlon nad wentylator to kozak wieje.
Przenawozenie watpie bo nie dostaje jedzenia prawie wcale i strasznie mało pije wody. Gleba była mieszanką z domolitem i dałem łyżkę kopiatą na każdy litr ziemi. Może za duzo domolitu i przez nadmiar wapnia i magnezu blokuje sie przyswajalnosc potasu trzymając glebe na poziomie ph 7. Lampa od szczytów jest 20cm od nawyższego i 25cm od najniższego i nie parzy w reke nawet przy samym spreaderze więc to raczej nie to.
W takim razie cyrkulacje powietrza masz 100m3/h gdyż went nie przeciągnie więcej przez ten filtr.
Jak pije mało wody to ziemia pewnie jest przesuszona, też miałem ten sam problem ostatnio bo woda od razu uciekała dołem nawet przy najmniejszej ilości i teraz zwiększyłem częstotliwość podlewania i jest ok.
20cm jak na HPS bez cooltuby jest dość nisko chyba że chłodzisz lampę mieszakami, ja bym dał na wszelki wypadek ok 40-50cm, to może być powód przesuszonej ziemi.
z fartem mordko, kwiatki są piękne.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
A lumenow nie ucieknie za dużo? Ja slyszalem ze 150w hps to max 30cm. Podwiesze ją 10 cm wyzej zobaczymy jak zareagują. Dzięki za mile slowa, w Bialej Wdowie nadzieja <wodna>
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
W takim razie cyrkulacje powietrza masz 100m3/h gdyż went nie przeciągnie więcej przez ten filtr.

No nie do konca, jak wentylator jest mocniejszy niz filtr to powinien pchac wiecej powietrza niz wydajnosc filtra - czyli teoretycznie za maly filtr moze przepuszczac zapach. Teoretycznie, bo wydajnosc wentylatora to jedno, a cisnienie, jakie wytwarza to oddzielna kwestia.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Tak wgl to podjąlęm męską decyzje i zrobiłem obydwóm flusha. Woda prosto z kranu 2l/litr ziemi i ostatnie 2l wyregulowane ph6.5 i 2l +50%blooma wyregulowane do 6.5. Biala wdowa dostała w 2l pożywke w pełnej dawce nawóz+pk+booster. Dostała profilaktycznego flusha bo tak jak mówie straszny osad był. Doniczki miały pełne bialego osadu wokoło. Wole zrobić teraz profilaktycznie niz zeby mi sie poblokowała w pózniejszym etapie. Flush poniedzialek godz.12 uptade po flushu piątek godz.12.
Zobaczymy czy ogarnie piz*e ta baba po lewej bo juz mnie wk***ia pomalu. Jak nie dziołcha, to roślina. Jak tu żyć :zjarany:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Czekaj, bo nie ogarnąłem. Zrobiłeś 'flusha' po czym podlales nawozem? :scratch:
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Czekaj, bo nie ogarnąłem. Zrobiłeś 'flusha' po czym podlales nawozem? :scratch:

Zeby wyplukać glebe z tego co nie zjadła. Przegladalem multum 'flushy' na tym forum i nie ktorzy tak robili i roślinki im odbijały. W piatek sie okaze czy za***alem i moglem zrobic bez koncowego podlania polową dawki. Ale wydaje mi sie ze skunk blagal o jedzenie a nie mogl go zjesc przez duza zawartosc soli w glebie. A whitewidow została przelana bo widzialem duzo bialego osadu na dnie doniczki. Niestety prawie nikt sie nie udziela tutaj a na forum kazdy mowi inaczej. Z***ie ją - trudno świat sie nie kończy to moja pierwsza uprawa i na pewno nie ostatnia.
Zawsze coś doświadczenia człowiek liźnie i się na błędach nauczy
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
Dobrze lecisz Barto nic sie nie przejmuj nabierzesz wprawy :) ja dzisiaj skosilem autosa z którego w maksie bedzie 5g suchego, ale to nie o to chodzi :) wbij na moja fotorelke to zobaczysz tego krzaczka. A na outdorze tez cos dzialasz? czy tylko indoor?
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
A no wlasnie widziałem to foto w porównaniu zapalniczka x glowny top. Co zrobisz jak nic nie zrobisz.. wkurza mnie tylko to ze oby dwie maja te same warunki a tak w chu*a poleciala jedna. Oby dwie bede kosil jak white widow bedzie gotowa i lece 4 automaty w tym boxie. Uorawiam tylko indoor, nie mam predyspozycji w moim miescie do outdooru.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
UP
ALL 99/54 FLO

7 tydzień flo leci, ile do kosy? Chyba jeszcze coś popuchną nie?
Coś tam się ogarnęła i popuchła po tym flushu ale strasznie ma suche końćówki liści przy głównym topie.
Biała wdowa zapie****a jak trzeba, zapaszek wyśmienity, jest śmierdziel. Filter był strzałem w 10.
Dziś albo jutro przyjdzie mi mikroskop 60x wiec porobie zdjęcia trichomów ale wydaje mi się że są przeźroczyste.
Myśle że jeszcze 3-4 tyg.







Skunk




Skunk bedzie ścinany razem z białą wdową bez względu na to czy bedzie dojrzały, najwyzej pójdzie na green dragona albo masło.

Popcorn - wycinać czy zostawić?



coś tam puchnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół