nasiona marihuany

[CFL 200w][0.30m2] 1xWhite Widow 1xSuper Skunk

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie suchej baczki?


  • Łącznie głosujących
    5

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Rzeczywiście ładnie poszły po flushu, aby do przodu ! :) myślę że 3tyg na obie będzie wystarczająco.
btw też mam taki filtr i nic a nic nie czuć, ale wczesny etap flo więc nie będę rzucał słów na wiatr, a popcorn zostaw w sumie ja bym ich nie smyrał jak jeszcze puchną, ewentualna selekcja przy trymowaniu ale to moje zdanie J
pozdr
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Za***iście się szronią, można wiedzieć co to za mikroskop ?
też zamierzam kupić ale nie wiem co. :)

Na allegro wpisalem mikroskop x60 i multum tego jest.
Sa albo z klamerka ze do telefonu sobie przyczepiasz albo bez klamerki. Tytul aukcji gdzie ja zamawiałem MINI MIKROSKOP OBIEKTYW DO TELEFONU ZOOM 60

Kosztuje 14.99zl
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
i kolejny UP'ik
Dzień ALL 109\64 FLO
Siemano mordeczki sprawa wygląda następująco.
Panny 30.09 dostały ostatnie podlanie nawozem. Tera leje ze 3-4 podlania samą wyregulowaną wodą aż zaczną zjadać z liści i pozniej flush.
Superskunk nie ma jakos apetytu ale Whitewidow pije 1,5l co 3 dni. Zastanawiam się czy lać hesi boosta az do flusha bo organik podobno i ma cukry roslinne czy poprostu kupić melase trzcinową i zapodać łyche na butle.
Mega byłbym zadowolony gdyby wyszło z tego chociaz 40 gieta, tak zeby sie zwrocilo za wszystkio co kupilem do uprawy no ale.. czas pokaze.

Parę fotek

Siatka założona bo niektóre łodygi nie utrzymywały topów, srasznie cieńkie są :<





Popcorn


Parę szyszek ala makro




Przymuleniec



Planuje jeszcze 3 update. Flush, Kosa, Wynik końcowy. No i może jakiś smoke raporcik ale to jak w słoiku polezy z 2 tygodnie.
Elooo
 
Ostatnia edycja:

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
FLUSH

ALL 121/76 FLO


Wczoraj poszedł flush i pierwsze i ostatnie podlanie z miodem łyżka stołowa/1,5l.
jak doniczki przeschnną fest robie 24 albo 48 ciemni i ciach.













W końcu nie doszedłem co było przyczyną zaniedbania superskunka, obstawiam że ph.
Właśnie idę do paczkomatu odebrać filter dafi i następna relka będzie juz dopięta od początku do końca na maxa.
Dużo mnie nauczyło to niezdecydowanie ze wszystkim w tej fotorelacji dużo stresu przezyły, na początku brak wentylacji, zmiany boxa, oświetlenia, gleba z biedronki, nie wykorzystanie potencjału boxa.

W Listopadzie ruszam z następną relacją już w incognito szafie, i będzie sadzone.
Nie mam pomysłu na pestki.. Wszystkie odmiany obejrzalem i nie mam pojecia na jakie sie zdecydowac.
Chciałbym lekką indyjke pod film, na senność bez żadnych paranoi typowo na chillout.
Elooo za jakis tydzień kolejny up.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
To ja polecam cookies kush, lekka to nie jest ale dobra pod sen.
Miałem to u siebie i jest naprawdę dobra.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
To ja polecam cookies kush, lekka to nie jest ale dobra pod sen.
Miałem to u siebie i jest naprawdę dobra.

Od Barney'a mam rozumiec? No to jedna juz mamy jeszcze jedna może dwie. Nie wiem czy upcham 3 roslinki do 35x75x180h. Kminie wlasnie zeby je wytrenowac jakos zeby byly dlugie a nie rozkrzaczone. Moze 3 planty i wujka bena na 4 szczyty w kazdej? Bardziej by mi zalezalo na 3 niz 2 roslinach - lubie różnorodność.
Zastanawiałem się czy by nie poleciec - Cookies Kush, Blue Cheese, Blueberry OG.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Skoro masz dylemat, a jeśli masz jak to podeślę Ci pestki wrzucisz sobie i zdasz foto relację.
Świeże własnej roboty crossy. :D
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Dzieki mordko za fatyge ale chcialbym narazie pobawic sie w typowe strainy indykowe zero hybryd chyba ze w stosunku do 70% indica. Jak za***alem 2 machy z maczugi sampla whitewidowa to mnie poskladało w pół :D ale miło z Twojej strony ;)
 
Ostatnia edycja:

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
HARVEST

ALL 124/79 FLO

18.10 roślinki zakończyły swój żywot i poszły pod kose.
4,5h trymowania myślałem że ch*j mnie pie****nie, ale piwka umiliły czas.
Materiał suszył się w boxie do teraz i dziś poszły do słoików. Łodygi robiły charakterystyczny "trzask". Będą otwierane na godzinkę codziennie i przeglądane przez tydzień a potem tylko przeglądane raz dziennie. Mam nadzieje ze zapaszek wróci bo narazie ***ie sianem..
Wyniku spodziewałem się podobnego, mam nadzieje że następny grow poprowadzę lepiej.

Towarek zaraz po ścince już powieszony.


Waga przed suszeniem z łodygami:

WhiteWidow - 163,92g
Superskunk - 30,85g

Waga po suszeniu i obcięciu łodyg:

WhiteWidow - 37,99g




SuperSkunk - 8,87g




Bonusik z nożyczek i rękawiczek


Przytopowe pomieszane - nie ważyłem


A tutaj rogi jednej i drugiej



Tu już w miejscach docelowych

Dwa słoiki biała dama a w pudełku skunk. Jak na dniach bede gdzies w galerii to kupie mu słoiczek jakiś.




Ogółem wyszło 46,8g suchego towarku, nie za wiele ale na moje skromne potrzeby starczy na bardzo długo.
Nawet nie licze g/w bo wstyd.
Byle bez przypału i zbędnych problemów. Policji faja na pysk.
Do miesiąca czasu wystartuje z kolejną fotorelacją ale to juz na full organic prawdopodobnie 2 kushe i jedna odmiana typowo pod cbd zeby mial ok 5-10% thc nie wiecej. Zastanawiam sie nad CBD CREW. Miał ktos od nich pestki?
Pozdrawiam i do zobaczenia. Fotorelacje można przenieść do zakończonych.
 
Ostatnia edycja:

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Bro, no i jest malinka , gratulacje :)
i jak, która bardziej trafiia w twoje gusta ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół