nasiona marihuany

[CFL 200w][0.30m2] 1xWhite Widow 1xSuper Skunk

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie suchej baczki?


  • Łącznie głosujących
    5

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja bym strzelal, ze polales po lisciach i sie przypalily, a nie zadne niedobory czy nadmiary.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Ja bym strzelal, ze polales po lisciach i sie przypalily, a nie zadne niedobory czy nadmiary.

A to jezeli mi kapnie troche na liscia przy podlaniu woda+nawoz to moge go popalic? Bo na bank gdzieniegdzie mi skaplo. Nie przywiazywalem az tak do tego uwagi..
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Bardziej chodzi o to, ze jak podlewasz i zostaje woda czy nawoz na lisciach, a dany lisc lezy np na rancie doniczki, wygiety na glebie czy lampa oswieca mu czolo, to moze sie troche uszkodzic. Moglo sie tak stac od wiatru, o czym wczesniej pisales. Olej to i nie kombinuj z niedoborami bo przedobrzysz, a na ten moment dobrze wygladaja ;)
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Okej to zostawiam jak jest, nic nie kombinuje. Dzieki
Jutro albo po jutrze up.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Z braku czasu dziś dopiero robię UP

Dzień 56/11 FLO

Dziołchy nie pokazują niedoborów WhiteWidow pokazała trochę pączków.
Martwi mnie ten SuperSkunk.. Nie dość że został daleeeko w tyle ze wzrostem to jeszcze chyba nawet nie zaczął kwitnąć..
Na dniach bede się zaopatrzał w namiot 60x60xh140. Do końca tej uprawy polece na tym cfl a nastepną nak***iam już mh/hps 150w cooltube + filtr + wlot/wylot 105 m3/h i 6 różnych odmian w doniczkach 5,7l + scrog/topping 12/12 od kiełka. Do tego nawozy które same regulują ph i gicio.

Ogółem to tyle na dole parę zdjęć.









Tutaj ta niedojabana panienka ehhhh


Do następnego elo
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Taki nieplanowany up i trening hah

Za***ałem dziś morde z rana bo wolne i w sumie to czemu nie iii..
W spartańskich warunkach, ze starej suszarki łazienkowej i drutu ogarnąłem sobie na wymiar siate do SCRog'a :D
Myślę że nie zaszkodzi to w tym wieku roślinką a wręcz pomoże..
Choćby tyle że teraz mam wszystkie odrosty na jednej płaszczyźnie i śmiało se cfl'ke dałem 7cm od szczytów.


Tak się to prezentuje na dzień dzisiejszy





https://www.youtube.com/watch?v=qNNnPySlSwY
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Fajnie wyglądają, super że to robisz bo przeczytałem pewien post o SCROG i myślałem że jest on do wykonania tylko z toppingiem a tutaj SCROG połączyłeś z LST, jeżeli będzie fajnie szło to też zastosuje to u siebie :)
pozdr
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Ogółem lepiej Ci wyjdzie z fimem czy toppingiem bo więcej szczytow i bardziej na boki się rozrastają. Scorg wydaje sie byc dobry dla lst bo masz wszystkie szczyty na równi i auksyny są wysylane równomiernie do każego pączka ;)
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
A miałem jeszcze podpytać, ten CFL u Ciebie to Dual? jak tak, to na jakim etapie zmieniłeś barwę oświetlenia, ciekaw jestem jak duży wpływ ma to na rośliny, ponieważ zakupiłem jeszcze Philipsy Tornado na flo 32W na 2700K.
z niecierpliwością czekam na UP :good:
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
A miałem jeszcze podpytać, ten CFL u Ciebie to Dual? jak tak, to na jakim etapie zmieniłeś barwę oświetlenia, ciekaw jestem jak duży wpływ ma to na rośliny, ponieważ zakupiłem jeszcze Philipsy Tornado na flo 32W na 2700K.
z niecierpliwością czekam na UP :good:

Tak to dual. Nie zmieniałem barwy bo po co skoro odbłyśnik i tak odbija światło na roślinki. Nawet nie mam pojecia jak to wkrecic zeby bezpośrednio świeciło na rośliny ciepłe światło.
Up myśle że dziś wieczorem/późniejszym popołudniem będzie jak sie troche zbiore do kupy bo ku**a wczoraj tak w palnik dałem że chyba umre zaraz
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Tak to dual. Nie zmieniałem barwy bo po co skoro odbłyśnik i tak odbija światło na roślinki. Nawet nie mam pojecia jak to wkrecic zeby bezpośrednio świeciło na rośliny ciepłe światło.
Up myśle że dziś wieczorem/późniejszym popołudniem będzie jak sie troche zbiore do kupy bo ku**a wczoraj tak w palnik dałem że chyba umre zaraz

No to ładnie się przedstawiłeś tutaj słuchaczom :D
Normalnie przekręć tak jakbyś odkręcał i zatrzymaj jak ta ciepła strona będzie nad nimi, żarówka i tak nie wypadnie, ja tak robiłem w swoim poprzednim grow i malinka.
5!
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Dzień ALL 71/26 FLO

Wreszcze znalazłem czas na up'a. Bedzie zwięźle krótko i na temat.
SuperSkunk muli jak nie wiem, myśle czy nie wyj***ć go z boxa i zostawić samo WhiteWidow bez siatki.
Ostatnio White Widow dostał całą dawke Hesi BloomComplex i połowę Hesi Phosphorus a SuperSkunk tylko BloomComplex.
Dziś im poleciała sama woda. Kminie nad jakimś fryzjerem ale nie wiem w sumie czy to dobry pomysl.

Tak z innej beczki to dziołszki se siedzą już w namiocie - Secret Jardin Hydro Shoot 60x60x140.
Kminie nad zmianą światła na hps 150w albo dorzucić ze 2 świetlówki 32w po 2250lm. Strasznie małe jak na prawie 26 dni. Mam nadzieje że ruszy to jakoś..
To na tyle..

Fotki

Po lewej S-S po prawej W-W








Tu przymulony Skunk


Tutaj zdj co do tego fryzjera.. Ktos doradzi?



Yoo
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Niestety odnośnie fryzjera Ci nie doradzę ponieważ boję się wykonywać takich zabiegów, ale zastanowiłbym się nad SCRoG, wydaje mi się że powinieneś te odrosty prowadzić bardziej pod siatką aby bobki na równej wysokości razem były a widzę że są rozbieżności :)
widzę że siatkę zakupiłeś :D pozdr
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ta siatka nie służy do scroga tylko do podtrzymywania topów podczas late flo. Oczka powinny mieć tak 5x5. Fryzjer - golisz wszystko pod siatą.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Ta siatka nie służy do scroga tylko do podtrzymywania topów podczas late flo. Oczka powinny mieć tak 5x5. Fryzjer - golisz wszystko pod siatą.

A no wlasnie tak podejrzewałem. Miałem siatkę 5x5 jeszcze w poprzednim update ale była na wymiar 60x50 a teraz mam growboxa kupnego 60x60.. Stawierdziłem że ją ściągam w pi#du i normalnie lece. W siate będę się bawił jak będę miał 4 donice i siatke od początku.
dorzuciłem jedną żarówkę 2700k 1250lm niech se doświetla.

parę zdjęć, takich sobie + niedobór? Fosforu?.. jak to możliwe skoro leje nawóz na flo + pk..
może zasolona gleba i nie pobiera witaminek z gleby i flusza robic?
niestety nie mam nic do pomiaru ec a ph mierze paskami..









Z fartem yo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół