nasiona marihuany

[CFL 200w][0.30m2] 1xWhite Widow 1xSuper Skunk

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie suchej baczki?


  • Łącznie głosujących
    5

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Witam w mojej pierwszej fotorelacji.

Pestki: 1x White Widow, 1x Super Skunk, feminizowane. Oby dwie panny od Holenderski Skun.

Box: 60x50x160

Światło: CFL 200W

Donice: 2x 11L, ziemia uniwersalna 5,5-6,5. Po 1,5L perlitu na donice i łyżka domolitu na każdy litr ziemi. Na spodzie 2cm kermazytu i troche na wierzch.

Wentylacja: i tu jest problem. Tylko jeden wentyl. Mieszający Axial-flo-100. Nie mam jak zrobić wlotu/wylotu powietrza w boxie ponieważ jest to szafa zabudowana. Poprostu bedę uchylał ok 5cm drzwi żeby miała dostęp do świerzego powietrza.

Nawozy: weg - Biochomus super forte, flo - Hesi bloom complex. Narazie tyle możecie doradzić coś niskobudżetowego bo nie mam zamiaru wydawać po 200zł na nawozy.

Temperatura dzień 26-30st / noc 24-27st
Wilgotność dzień 40-50% / noc 50-60%

Trening: LST

Aktualizacja co 2/3 dni.

Z Fartem!

---------- Post Zaktualizowany 15:14 ---------- Data pierwszego postu 15:08 ----------

Damy mają po 7 dni, tego samego dnia wyszły z ziemi.

Dzień 7 weg





Ktoś wie co może być przyczyną zżółknięcia perlitu? Mam nadzieje że to nie pleśń..

 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Mały up.
Dzień 9 weg

Kminiłem jeszcze czy w 9 dniu bez problemu moge je podsypać ziemią pod liście?

W-W



S-S



I czy mieszak może tak bezpośrednio wiać na sadzonki?
Axial-Flo 100mm



Licze na pomoc i z***ki, z farcikiem <wodna>
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Ja podsypywałem jak tylko się wyciągła i było ok. Moim zdaniem może wiać bezpośrednio na rośliny będę miały mocniejsze łodygi. Później się przydaje co by dzwigla pałki :)
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Siemandero

Dzień 12 weg


Mogę już zacząć LST czy poczekać pare dni? podlewane przed wczoraj 800ml wody. Myśle by w następnym podlaniu za dwa dni juz zapodać młodym jedzonko w postaci Biochomusa super forte. 35ml/1l zaleca producent dam im po 15ml/1l.

W-W




S-S




Z buszkiem mordy!
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Up! Pierwsze LST, oceniać

Dzień 14 weg

/displayimage.php?pos=-1029363]
normal_20190630_192227.jpg
[/url]



Czy dobrze zacząłem trening? Prosze o jakieś opinie. Z fartem wariaty

---------- Post Zaktualizowany 21:47 ---------- Data pierwszego postu 21:46 ----------

Pierwsza to S-S, druga to W-W
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Też będę zaczynał z white widow, super skunk plus northern light. Napewno będę obserwował jak Ci idzie, powodzenia.
Ps. Bardzo piękne lst ;)
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Siemka mały upik

Dzień 19 weg


W-W



S-S



Wydaje mi się że są troche małe jak na swój wiek. Podlewane juz 2 razy biochomusem 1/2 dawki po 1 litrze na głowe. Podlewam ogolnie co 4 dni. Mam nadzieje ze na dniach wystrzelą do góry.. Jaki nawóz moge kupic na weg prócz biochomusa? Może jakiś dolistny?
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Witam

Dzień 24 weg

W-W


Naginanko ciąg dalszy


S-S

Ta to zamula jakoś nwm o co jej biega..


A tu obie


Ile jeszcze trzymać na wegu? Był plan 30 dni ale SuperSkunk karzeł jest.. Może jakaś zestresowana jest? zastosować oprysk Ashai? Ogółem niedoborów nie pokazują, były podlane 3 dni temu po 850ml wody+20ml biochomus superforte. Dziś dostaną tyle samo wody tyle ze bez papu. W sumie to tyle jak narazie. Z farcikiem!
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
czekaj, podlewaj, nie przesadzaj z nawozami.

wystrzelą :weed::weed::weed:
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Siemandero

Dzień 27 weg

Myślę że zrobie im 40 dni weg i indukcja. Wykorzystam te pogode poniewaz nie ma upałów i w boxie mam git wilgotność do 60% a w upały schodzi do 35-30% wiec na flo bd ideolo.

parę fotek

W-W




S-S

Ta dama zestresowana jakaś więc przestałem ją trenować. Jak się troche ogarnie to ponaginam.




Dwie panienki razem



Z buszkiem :bball:
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Dzień 29 weg

Wrzucam same zdjęcia, niedoborów nie widać. Tylko SuperSkunk ma troche popalone końcówki, ale puki co nie dostaje szamki, sama woda mu leci.

WhiteWidow







SuperSkunk






Elooo :joint:
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
POMOCY!!
Dziś wróciłem z pracy i postanowiłem je sobie jakoś pooglądać..
Panienka #2 tj. SuperSkunk ma żółte liście i białe coś na łodydze. znajduje się to tylko tam gdzie była położona na glebie.
wszystkie druciki dzis jej powyciagałem zeby nie dotykała niczym ziemi. Liście tez są żółte i przysuszone gdzieniegdzie tylko z tej strony na której była na glebie.. Co może być przyczyną? Wyratuje się jakoś? Myśle że to może niedobór azotu i fosforu ale nie jestem pewien.
Tutaj zdjęcia, licze na was!






:(
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Moze powodem jest to, ze... liscie lezaly na glebie? Ja bym upie****il te zolte i obserwowal czy pojawia sie na nowych. Jak bedzie dalej zolkla to mozna dywagowac co jej dolega
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Poszedł fryzjer, jest zielono. Zobaczymy jutro/pojutrze. Dostały dziś po 1.5l wody z biohomusem 40ml. Oprysk AshaiSL byl 4 dni temu. Robić znow po tym fryzjerze?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół