nasiona marihuany

Automat Blue Caramel 1x box 38x38x70 Dziewiczy rejs w kraine relaksu.

Wyszukiwarka Forumowa:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
haha!
nie wiem czy ty pierwszy to napisałeś ale u Ciebie 1szego przeczytałem
cos małe zainteresowanie tutaj
w lipcu to racze ludzie na zewnatrz lataja :)
ten korek z woda mozesz sobie darowac :D
fajne bo mikro i fajne bo caramel :D
z fartem
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
haha!
nie wiem czy ty pierwszy to napisałeś ale u Ciebie 1szego przeczytałem

To przez to jaranie ;D

Powiedz mi.. sadzonkę tego automata świecić cały czas ? 24h? Czy dawać jej odpoczać z 4h?
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
ludzie swica 20/4 ldzie swica 24/0 wybor na lezy do Ciebie :D
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Dzisiaj było sprzatanie w nowym domku i zmieniłem wiatrak bo wyciagajacy za mocny byl bo wilgotnosc spadała do 30% za duzy przeciag ;D z komputerowym mam okolo 50-70% i tak chciałbym trzymac na weg a na flo zamontuje ten wiekszy i chcialbym utrzymac w granicy 40%. Czy to ma sens ? Dobrze mysle? Za duzo czytam i kazde zrodlo podaje inaczej. Jakies linki do artykolow o automatach?

Roslinke polozylem na sam dol bo chcialbym ja troche wyciagnac do gory i podsypac potem ziemie. Ale i na dole ma chyba wystarczajaco swiatla. Planuje tez zrobic LST i chcialbym trenowac rosline zeby szla dookola doniczki czy to dobry pomysl ?

66336881_2639139919430787_7256579286495133696_n.jpg
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Co do wilgotności to dobrze kombinujesz, oby plany wypaliły. Jeśli chodzi o akryk'u'ły to tutaj:
https://www.forum.haszysz.com/forumdisplay.php?462-Zakończone-INDOOR-AUTOFLO-(842)VSa
I tutaj:
https://www.forum.haszysz.com/forumdisplay.php?468-Growlog-AUTOFLO
Masz jakieś 700 "poradników", jedna lepsze drugie gorsze ale wszystko co musisz wiedzieć jest tam, tylko musisz użyć głowy.
Trochę przesadziłeś z tą głębokością, aż tak Ci sie nie wyciągnie.
Efektywność CLF na takiej wysokości jest bardzo mała, wiatrak na lampę i 10-15cm od rośliny.
Powodzenia z treningiem dookoła doniczki, ale jak nie wymyślisz czegoś aby podwyższyć roślinę (może ostrożnie wyjąć bryłe i podsypać świeżej ziemi na spód doniczki) to będzie Ci cięzko.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Dzięki za odpowiedz i wskazówki. No sam zastanawiam się dlaczego tak nisko nasypalem tej ziemi. Myślałem tez żeby ściskać ta doniczkę ale trochę szkoda mi miejsca korzenie by tam sobie mogły rosnąć heh dzisiaj spróbuje podsypać tak jak mówisz mam nadzieje ze nie rozwale tego.
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Siema, jak chcesz coś się dowiedzieć o automatach to zajrzyj na outy to zobaczysz co nie co ,podpatrzysz -<peace>ja wiem że out nie to samo co in ale co nie co liźniesz i pytania zadawaj raczej w swojej fotorelce to nie będzie bałaganu na forum - powodzenia
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Siema, jak chcesz coś się dowiedzieć o automatach to zajrzyj na outy to zobaczysz co nie co ,podpatrzysz -<peace>ja wiem że out nie to samo co in ale co nie co liźniesz i pytania zadawaj raczej w swojej fotorelce to nie będzie bałaganu na forum - powodzenia
Dzięki! Posłucham :)
 
U

Usunięty 65798

Guest
oświetlenie cfl trzymaj najbliżej na ile to możliwe ale na vegu wiadomo aż takiej mocy nie potrzebuje zacznij może od 20 cm a na flow na 10 cm zejdź.
Kolejna sprawa czy regulujesz ph? zaszczepiłeś sadzonke mykoryza ? Czy przed podlaniem woda stoi w pojemniku i jest odstana 48h?
Jakie nawozy będziesz stosował?
Do zasilania gleby mikroflorą i tak żeby lekko nakarmić roślinke to biohumus do 50-55 dnia życia będzie ok lub gnojówka z pokrzywy z przewagą azotu N. Potem byś coś potrzebował strikto na 2-3 flow z przewagą fosforu i potasu czyli PK - Kiszonka z bananów. Potem wiadomo okres lania samej wody aż do kosy. Polecam...
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
oświetlenie cfl trzymaj najbliżej na ile to możliwe ale na vegu wiadomo aż takiej mocy nie potrzebuje zacznij może od 20 cm a na flow na 10 cm zejdź.
Kolejna sprawa czy regulujesz ph? zaszczepiłeś sadzonke mykoryza ? Czy przed podlaniem woda stoi w pojemniku i jest odstana 48h?
Jakie nawozy będziesz stosował?
Do zasilania gleby mikroflorą i tak żeby lekko nakarmić roślinke to biohumus do 50-55 dnia życia będzie ok lub gnojówka z pokrzywy z przewagą azotu N. Potem byś coś potrzebował strikto na 2-3 flow z przewagą fosforu i potasu czyli PK - Kiszonka z bananów. Potem wiadomo okres lania samej wody aż do kosy. Polecam...

Siemka! Co do pH kupiłem cyfrowy miernik podlewać bede dostaną woda 48h i pH około 6,5 nawozy kupiłem biobizz try pack organiczne. Dzięki za info mam nadzieje ze coś z tego będzie. Myślisz ze ten try pack starczy? Czy coś więcej potrzeba?
 
U

Usunięty 65798

Guest
Siemka! Co do pH kupiłem cyfrowy miernik podlewać bede dostaną woda 48h i pH około 6,5 nawozy kupiłem biobizz try pack organiczne. Dzięki za info mam nadzieje ze coś z tego będzie. Myślisz ze ten try pack starczy? Czy coś więcej potrzeba?

trypack spoko, dokup biohumusa aby w mikroflore ziemie wzgogacić inaczej ta organika bez robaczków jak ma działać ? To ma żyć.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Możesz już raz zapodać biohumus w małej dawce korek na litr wody. Tylko nie przelewaj malutkiej litrem pożywki tylko mniej np 100-150 ml.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Możesz już raz zapodać biohumus w małej dawce korek na litr wody. Tylko nie przelewaj malutkiej litrem pożywki tylko mniej np 100-150 ml.

Ja bym niczym nie lal bo za wcześnie, sama woda na start wystarczyć, co do relacji z chęcią będę zaglądać co tu się będzie działo.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Ja bym niczym nie lal bo za wcześnie, sama woda na start wystarczyć, co do relacji z chęcią będę zaglądać co tu się będzie działo.

Tez tak zrobie. Nie podlewam na razie poczekam az ziemia przeschnie. Kupiłem worek na co2 powiesze i zobaczymy co bedzie sie dalej dzialo :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół