nasiona marihuany

Podlewacze na butelkę

Wyszukiwarka Forumowa:

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Witam nie wiem czy to jest dobry pomysł i nie wiem czy ktoś już o tym pisał jak tak to przepraszam że powielam tematy.Ostatnio przegladajac strony Aliexpre wpadłem na coś takiego
displayimage.php
[/url][/IMG]

Pomyślałem sobie że można by to było wykorzystać na outdoor. Żeby często nie chodzić na miejscówkę bo wiadomo z czym to się wiąże można by było wlać w to odzywkę, nawóz i tylko przejść się od czasu do czasu żeby uzupełnić. Taki mam pomysl. Co wy na to ?
displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 19:17 ---------- Data pierwszego postu 14:42 ----------

Proszę o Waszą opinie co myślicie o moim pomyślę. Czy ma te sens czy nie ?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Kapitan Hasz

Banned
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
To generalnie temat o oucie. A ten wynalazek to dla leniwych albo jak na wczasy jedziesz i nie ma kto podlewać w domu kwiatków. Osobiście nie widzę sensu chociażby ze względu na wagę potrzebnej ilości i to, że po prostu się ten sprzęt przewroci
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Właśnie o to chodzi że przez to można ograniczyć zbyt często łażenie na miejscówkę np wydeptane ścieżki mogą się komuś rzucić w oczy. Jak podają w miarę częste deszcze i nie ma potrzeby podlewania możemy tylko pójść raz na dwa tygodnie żeby uzupełnić nawóz.Tu nie chodzi o leniwość. Jeśli chodzi o wywrócenie się to można zabezpieczyć.
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
Wydaje mi się jeszcze że wystające do góry butelki będą zwracać na siebie uwagę. Ja korzystam z dozowników i dają radę. Można je podpiąć do większych baniaków niż 1,5-2 litrowe butelki, które są schowane/zamaskowane.
Pewną zaletą tych butelkowych podlewaczy wydaje mi się może być to, że można tak nawadniać roślinki w gruncie lub w zakopanych doniczkach, czego nie da rady z dozownikami. Tam ujęcie wody musi być poniżej nawadnianej rośliny.
Zamawiając na AliExpress pewnie będziesz mógł je wypróbować dopiero w następnym sezonie. Szybciej miną obecne upały niż ci je dostarczą.
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
No zobaczymy kiedy to przyjdzie. Zamówiłem Chińczyk juz wyslal. Myślę że za dwa tygodnie powinno już byc. Więc jest szansa że jeszcze w tym sezonie to przetestuje. Kolejna sprawa jest to że to ma służyć do podawania nawozu na rośnięcie lub na kwitnienie a nie do podlewania. Nie wiem czy to się sprawdzi ale taki mam pomysl więc się z Wami podzieliłem
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
Na nawóz może być to nawet spoko opcja o ile ten kranik się nie zatyka. Daj znać jak to działa jak już przyjdą od chińczyka. Nie ukrywam że interesują mnie również takie wynalazki.
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Więcej pierd... się z tym niż to warte.
Na pewno nie na out.
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Narazie czekam na przesyłkę jak tylko przyjdzie i ja zamontuje napewno zrobię zdjęcie i przedstawię Wam swoją opinię.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
zamówił pod koniec czerwca więc pewnie paczka jeszcze nie doszła :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół