nasiona marihuany

SpectroLight 400 , jaki polecacie LED ? 1.2 x 1.2 x 2.0

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan_wiesio

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2019
Postów
38
Buchów
0
1 moduł lucky grow z pięcioma lampami na namiot o powierzchni 1.44m2 to stanowczo za mało
Zrobię Ci później fotkę jak wyglądają 35 dniowe automaty w namiocie 1.44 z panelem na piec lamp + dokupionymi dwoma pojedynczymi
Widać gdzie brakuje
Według mnie 8 -9 lamp w kilku modułach byłoby idealnie na tę powierzchnie

Ps. Rzuć okiem na te lampę z USA

Za***iscie wyglądają pod nią kwiatki

Ja bym chyba brał taką.
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Kurna panowie Ale robicie mętlik w głowie jeden mówi że spectro dziala do dupy drugi że fajnie rosną krzaczki A jeszcze inny że lucky grow lepiej się spisuje I lepiej uderzać w lucky.. A jeszcze inny że 5x lampa lucky growa nie starczy na wymiar 1.2 x 1.2 x 2. Ja myślałem że jeżeli lucky growa będę kupował to ten modul z 6x lampa Ale czy starczy? Czy jednak ten spectro xD ku**a pieniądze mieć to jedno Ale kupić za nie coś dobrego to problem ;3 chyba że polecacie coś do 4000zl. Na ten wymiar namiotu mysle że z palcem w dupie starczy inwestycja 4 koła na światełko . Jasiu czyli podsumujac twoim zdaniem lepszy jest spectro, rośliny mają lepszy efekt ta ? Z tym że bardziej awaryjne od lucky. Ale w zasadzie zawsze to 5 lat gwarancji jest wi3c można bawić się w reklamację.

Hehe no nie jest panie łatwo. Ogólnie to ja nie mam nic do spectro poza tym, że awaryjne. Generalnie dobrze mi pod nim puchły krzaki, bardzo dobrze wręcz i nie miałem aż tak hardkorowych problemów jak Delavega. Ale pod luckygrow puchły ogólnie tak samo i jak dla mnie więcej szronu jest pod tym kolorowym światłem. No z tym, że na pewno spectro oświetli Ci idealnie namiot 1.2x12 tak, że nigdzie nie będziesz miał niedoboru światła, a lampa może być w zasadzie przyczepiona do sufitu. Nie mam pojęcia jak z luckygrow na takim metrażu szczerze bo nie sprawdzałem nigdy to nie chcę pier***ić, u mnie na 8m2 to one są przemieszane tak, że Spectro/lucky/spectro itd.

No można reklamować ale to trwa 2 tyg +\-, a co jak Ci się spie****i w środku grow ? :D ja mam na szczęście jedną zapasową lampę no ale chyba sobie nie kupisz dwóch w razie gdyby się jedna zepsuła xd

---------- Post Zaktualizowany 21:20 ---------- Data pierwszego postu 21:18 ----------

Co w takim razie padało ? :eek:


A w zasadzie to nie mam pojęcia. Jak pie****nie następna xd to się zapytam przy reklamowaniu co poszło
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
jak nie zasilacz to pewnie diody... choć mi w to trudno uwierzyć.. nie wiem jak z citizenami ale moje cxb zniosły dzielnie moje akcje na za***ce tj. odwrotne podłączenie zasilacza tak że wyjabało główne zabezpieczenie w budynku, odłączenie się zasilacza chłodzenia od coolerów cpu na których zbudowany miałem kiedyś panel, stopiło wejścia do holderów ale CXB przetrwały..
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
jak nie zasilacz to pewnie diody... choć mi w to trudno uwierzyć.. nie wiem jak z citizenami ale moje cxb zniosły dzielnie moje akcje na za***ce tj. odwrotne podłączenie zasilacza tak że wyjabało główne zabezpieczenie w budynku, odłączenie się zasilacza chłodzenia od coolerów cpu na których zbudowany miałem kiedyś panel, stopiło wejścia do holderów ale CXB przetrwały..

Dlatego zastanawiam się co tam może być tak awaryjne...
 

Broken23

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2019
Postów
36
Buchów
1
[MENTION=92014]Pan_wiesio[/MENTION] no ta lampa ze stanow robi wrazenie ale ch*j wie jak to zamowic i zeby sie nie okazalo ze przyjdzie spie****one bo wez reklamuj pozniej to ?

To może jednak łykne 8 lamp lucky grow. Mi też się wydaje że z tego ogólnie co widzę , czytam, oglądam, to krzaczki najbardziej preferuja to kolorowe światło rosną jak Łooogin. Bo ten spectrolight to trochę dziala na zasadzie hps tyle że mniej pradu je, no i wiadomo nie grzeje jak falerka. Ale różnica największa w zbiorach i dobrym smakiem i działaniem będzie chyba właśnie dzięki led kolorowemu typu lucky grow. Tylko pytanie czy modular 6x lucky grow + modular 2x lucky grow co daje 8 lamp . Czy 2x po 5x lampa z modulatorem co daje nam 10 lamp na 1.2 x 1.2 x 2 to myślę że będzie logien z oświetleniem Ale cena też dosyć spora wyjdzie bo 5400zl za samo oświetlenie A 10 lamp z modulatorami też trochę pradu wpie**** i. ku**a no nie wiem co kupić bez kitu. Bo ch*j mogę dac nawet 5000zl jeśli tylko będzie to dobry sprzęt i dobre plony A nie jakieś gowno chińskie ?

Edit: ch*j wezmę chyba solarke ta z USA, bo jak mam się pier***ic z tymi panelami od lucky growa i ch*j wie ile tego wpie****ic by było wydajne to sb chyba daruję, a to spectro to jak mówiłem 50% mówi że spoko A drudzy ze słabo słabo, ogólnie jednak to nie jest kolorek, a w rozu widzę pięknie rosną. A ta solarka z USA robi taką robotę że Cię ch*j no i 3900zl A wiem że pokryje 1.2 x 1.2 idealnie I efekt też idealny .
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
A ta solarka z USA robi taką robotę że Cię ch*j no i 3900zl A wiem że pokryje 1.2 x 1.2 idealnie I efekt też idealny .

Z promo dasz za nią sporo mniej :) Jak dołożysz parę groszy to nieznacznie przekraczając budżet dokupisz sobie jeszcze kontroler jeśli lubisz takie zabawki... ale póki co powinien zadowolić Cię sam panel.
Dla mnie bolączką spectro na pewno są 3 diody w rzędzie niewiele oddalone od siebie.
Póki co solarsystem robi robotę bez proszenia, bez kontrolera, namacalnie lepiej niż spectro (sprawa do wyjaśnienia - napisałem tego maila, dam znać co odpiszą). U innych widziałem, że dawało radę to światełko. Tym bardziej nie mogę znieść tego, że mi nie idzie pod tym.
Teraz dociągnę jak jest bo nie mam wyjścia ale jak nic nie wymyślę z tym spectro to go pier***ę i na lato chyba kupię takiego solara, ewentualnie coś poskładam.
 

Broken23

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2019
Postów
36
Buchów
1
Właśnie czytałem sporo opinie na temat spectro, efekt niby jakiś daje Ale bez szału można porównać do zwykłego hps. A za tą cenę to ja dziękuję bardzo bo hps z zasilaczem Za***istym kupię za 1000zl ? A Led ma jednak sporo większą cenę więc efektownie też powinien spełniać swoje mozliwosci jak na tą cenę. Ale ten panelik u Ciebie zrobił na mnie wrażenie I go lykne pod koniec wakacjii, tylko pod warunkiem że z ceny zejdą troszkę, bo 3900 to bardzo dużo jak cena w USA to 799$ co daje 3000zl nie całe. Owszem do tego trzeba doliczyć cło i koszt transportu jednak że to I tak 3900 to za duża cena. Może ta promke będą mieli dłużej to będzie okej :p
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
No ale to nie jest do końca tak, że sepctro nie robi roboty i jest chu**we XD ogólnie to, że światło nie jest kolorowe to nie znaczy, że gorzej. Spectrum masz pełne, nawet chyba pełniejsze niż pod lucky, jak dołączysz fotoredy. Na panelu monochromatycznym to po prostu inaczej wygląda. I ja bym nie porównywał spectro 400 do HPS 400 bo to jest zupełnie inna kultura pracy i generalnie samego growingu. Ale ogólnie jeśli masz hajs i lubisz się bawić to bier hps600 na to 1,2x1,2 z dobrym balastem, albo w ogóle wpie**** tam Gavitę, dobrą wentylację albo małe A/C i będzie bajka. Bo ja to lecę w ledy dlatego, że jakbym miał zawiesić 8 x600W u mnie to bym się tam ku**a upiekł. Ale na małych metrażach gdzie zużycie prądu też nie jest jakoś mega ważne to czemu nie HPS w sumie ?

---------- Post Zaktualizowany 15:35 ---------- Data pierwszego postu 15:32 ----------

Dla mnie bolączką spectro na pewno są 3 diody w rzędzie niewiele oddalone od siebie.

ale ładnie to oświetla kwadrat 1,2 x 1,2. Fazo coś tam kiedyś pisał, że nawet 1,5x1,5 by pociągnęło, ale ch*j wie, on dużo pisał xd
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Ja wiem, że nie jest jednoznacznie be i powinno robić robotę na 1,2 x 1,2... Tylko nie robi coś u mnie i kończą mi się pomysły.
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Ja wiem, że nie jest jednoznacznie be i powinno robić robotę na 1,2 x 1,2... Tylko nie robi coś u mnie i kończą mi się pomysły.

a robiłeś kiedyś testa, że te same geny, odżywki etc tylko lampa inna?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Nie... ale to się dzieje w zasadzie przy każdym grow na spectro... obok stoi przecież namiot z hps/led, nieraz są takie same rośliny, wszystko leci na biotabs itd.
 
D

Drziolo

Guest
" Ale ogólnie jeśli masz hajs i lubisz się bawić to bier hps600 na to 1,2x1,2 z dobrym balastem, albo w ogóle wpie**** tam Gavitę, dobrą wentylację albo małe A/C i będzie bajka."

Wreszcie jakiś głos rozsądku...
 

Broken23

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2019
Postów
36
Buchów
1
A to nie jest tak że pod HPS 600w gorzej będzie rosło niż na ledzie? ;p A dwa że właśnie ch*j wie jak to będzie z tym gorącem też nie zamierzam tam prawie że wdupcac klimy xD z tego wszystkiego to chyba wezmę ten panelik z USA, bo mówisz że za***iscie ci rosną pod nim ? Na pewno lepiej od spectro :)
 
D

Drziolo

Guest
A to nie jest tak że pod HPS 600w gorzej będzie rosło niż na ledzie? ;p A dwa że właśnie ch*j wie jak to będzie z tym gorącem też nie zamierzam tam prawie że wdupcac klimy xD z tego wszystkiego to chyba wezmę ten panelik z USA, bo mówisz że za***iscie ci rosną pod nim ? Na pewno lepiej od spectro :)

startuj szybko na tym panelu, i porównamy kolorowe lampki i HPS.
 

Pan_wiesio

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2019
Postów
38
Buchów
0
Wczoraj dokupiłem trzy pojedyncze moduły lucky grow do namiotu z sezonowkami, i wymieniłem wszystkie źródła światła z uniwersalnych na bloom

Czekam na efwkty
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół