nasiona marihuany

SpectroLight 400 , jaki polecacie LED ? 1.2 x 1.2 x 2.0

Wyszukiwarka Forumowa:

Broken23

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2019
Postów
36
Buchów
1
Witam, kupuje namiocik 1.2 x 1.2 x 2 wymiary. Interesuje mnie led SpectroLight 400W z soczewka 120.

Zna ktoś owy sprzęt i poleca ? Lub moze co innego polecacie max do 4000zł za led jestem w stanie dac . Z gory dzieki za info :headbanger:
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Widzę już chyba 10 post z takim pytaniem czy mi się wydaje ? :D Spectro to dobry i przede wszystkim polski sprzęcik. :D Jeśli nie czujesz się na siłach żeby samodzielnie zbudować panel, to myślę, że to dobry wybór. ;)
 

Pan_wiesio

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2019
Postów
38
Buchów
0
Polecam lucky grow
Sprawdź ofertę
Kwiaty rosną jak na drożdżach.
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Ja nie polecam, reklamowałem już 4 lampy z 5, które kupiłem. Na szczęście jest 5 lat gwarancji. Ogólnie awaryjny sprzęt. Luckygrow serio nie odstają od nich. Zobacz sobie u mnie w relkach bo lecę na takich i takich.
 

Broken23

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2019
Postów
36
Buchów
1
[MENTION=69351]Jasiul3c[/MENTION] o których mówisz ledach o spectro Light czy lucky grow? Widzę że lecisz I na spectro I na Lucy grow, jako iż widzę że masz ogromne doświadczenie sądząc po postach twoich ?, co byś mi polecił do namiotu 1.2 x 1.2 x 2. Bo teraz to już mam dylemat ? ( jeśli lucky grow, to jaki modular I ile świateł, uniwersalne dadzą radę? ) I jaka soczewka najlepsza 90 czy 120.
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ja ze spectro nie jestem zadowolony. Póki co dobrze zapowiada się ten solarsystem od lightworks. Dopiero zaczyna się u mnie flo ale powinno być naprawdę przyzwoicie. Teraz na FF mają promo -12% to za 3400pln taki panel wychodzi. Warto rozważyć.
Robię relkę z tym panelem oraz ze spectro. Dziś wrzucę pewnie następne zdjęcia ale powiem tylko, że pod spectro jest dość słabo i nie mam pojęcia z czego to wynika.

https://www.forum.haszysz.com/showt...una)-Spectrolight-Hejzy-i-nie-tylko-na-2-88m2
 

Pan_wiesio

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2019
Postów
38
Buchów
0
faktycznie fajnie u Ciebie porównać można te dwa światełka
jaki masz realny pobór prądu? ciekaw jestem jak to wypada w stosunku do Lucky Grow
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
[MENTION=69351]Jasiul3c[/MENTION] o których mówisz ledach o spectro Light czy lucky grow? Widzę że lecisz I na spectro I na Lucy grow, jako iż widzę że masz ogromne doświadczenie sądząc po postach twoich , co byś mi polecił do namiotu 1.2 x 1.2 x 2. Bo teraz to już mam dylemat ( jeśli lucky grow, to jaki modular I ile świateł, uniwersalne dadzą radę? ) I jaka soczewka najlepsza 90 czy 120.

Generalnie to mówiłem o spectro, że chu**we bo awaryjne. Ale problem z lucky jest taki, że gorzej oświetlają powierzchnię niż spectro niestety i przy małych namiotach to może się wydarzyć tak, że lampa o konstrukcji zbliżonej do spectro z soczewkami 120 lepiej to ogarnie niż lucky. Ja mam taki namiot, o którym Ty piszesz, robię w nim sionka i spectro za***iscie ogarnia taką powierzchnię. Mógłbym niby zamienić tam lampe i zobaczyć jak by było ale ku**a panie to tyle roboty xd

I mówię o luckygrow modular 660, ja mam soczewki 90 i uniwersalne źródła
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Generalnie to mówiłem o spectro, że chu**we bo awaryjne. Ale problem z lucky jest taki, że gorzej oświetlają powierzchnię niż spectro niestety i przy małych namiotach to może się wydarzyć tak, że lampa o konstrukcji zbliżonej do spectro z soczewkami 120 lepiej to ogarnie niż lucky. Ja mam taki namiot, o którym Ty piszesz, robię w nim sionka i spectro za***iscie ogarnia taką powierzchnię. Mógłbym niby zamienić tam lampe i zobaczyć jak by było ale ku**a panie to tyle roboty xd

I mówię o luckygrow modular 660, ja mam soczewki 90 i uniwersalne źródła

Wiesz może co siada w spectro? Czyżby zasilacze?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
faktycznie fajnie u Ciebie porównać można te dwa światełka
jaki masz realny pobór prądu? ciekaw jestem jak to wypada w stosunku do Lucky Grow

Nie wiem, nie sprawdzałem poboru. Może za jakiś czas pożyczę od koleżki przyrząd i sprawdzę.
Póki co napisałem do spectro z pytaniem czy odniosą się jakoś do mojego problemu... Co by nie było, panel kosztował parę złociszy to chciałbym z niego korzystać... a skoro obok stoi namiot z hps lub LED tak jak teraz i nie ma tego problemu (warunki te same) to musi on być gdzie indziej. Tak przynajmniej myślę :)
 

Pan_wiesio

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2019
Postów
38
Buchów
0
Generalnie to mówiłem o spectro, że chu**we bo awaryjne. Ale problem z lucky jest taki, że gorzej oświetlają powierzchnię niż spectro niestety i przy małych namiotach to może się wydarzyć tak, że lampa o konstrukcji zbliżonej do spectro z soczewkami 120 lepiej to ogarnie niż lucky. Ja mam taki namiot, o którym Ty piszesz, robię w nim sionka i spectro za***iscie ogarnia taką powierzchnię. Mógłbym niby zamienić tam lampe i zobaczyć jak by było ale ku**a panie to tyle roboty xd

I mówię o luckygrow modular 660, ja mam soczewki 90 i uniwersalne źródła

Na tę chwilę posiadam dwa bliźniacze namioty o wymiarach 120x120 oświetlane Lucky Grow, z tym że mam soczewki 120. Natomiast juz po 20 dniach widać było różnicę w doświetleniu namiotu. dokupiłem dwa pojedyńcze moduły (o jeden za mało).
ciekaw też jestem jak miałoby się kwitnienie na tych soczewkach do flo. Chyba skuszę się przy kolejnym projekcie - jestem ciekawskim gadżeciarzem :) a przy okazji będziemy mieli obraz różnic. do drugiego namiotu też muszę dokupić coś więcej i zastanawiam się czy pchać się za ciosem w te Lucki, czy spróbowac czegoś nowego. ogólnie rośliny pod nimi idą nieźle, tylko to co sugeruje sprzedawca (pokrycie namiotu 120x120 jednym panelem 550, czyli z pięcioma lampami) nie idzie w parze z tym co ja widzę u siebie. trzeba więcej.

---------- Post Zaktualizowany 14:55 ---------- Data pierwszego postu 14:49 ----------

Nie wiem, nie sprawdzałem poboru. Może za jakiś czas pożyczę od koleżki przyrząd i sprawdzę.
Póki co napisałem do spectro z pytaniem czy odniosą się jakoś do mojego problemu... Co by nie było, panel kosztował parę złociszy to chciałbym z niego korzystać... a skoro obok stoi namiot z hps lub LED tak jak teraz i nie ma tego problemu (warunki te same) to musi on być gdzie indziej. Tak przynajmniej myślę :)

teoretycznie mogą:
a) stwierdzić że wina leży po stronie growera, nasion lub innych czynników - i tak według mnie odpiszą
b) przyjąć panel na zasadach reklamacji - ale co, jeśli na działającym poprawnie nadal wyniki będą te same? faux pas ;)
c) zwyczajnie mogą olać temat lub odesłać Cię do dystrybutora

sam jestem ciekaw jak to się będzie rozwijało
natomiast na tę chwilę jestem pełny podziwu do tego światełka z USA
tam zdaje się wszystkie kwiatki rosną równiutko
będę obserwował
 

Broken23

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2019
Postów
36
Buchów
1
Kurna panowie Ale robicie mętlik w głowie ? jeden mówi że spectro dziala do dupy drugi że fajnie rosną krzaczki A jeszcze inny że lucky grow lepiej się spisuje I lepiej uderzać w lucky.. A jeszcze inny że 5x lampa lucky growa nie starczy na wymiar 1.2 x 1.2 x 2. Ja myślałem że jeżeli lucky growa będę kupował to ten modul z 6x lampa Ale czy starczy? Czy jednak ten spectro xD ku**a pieniądze mieć to jedno Ale kupić za nie coś dobrego to problem ;3 chyba że polecacie coś do 4000zl. Na ten wymiar namiotu mysle że z palcem w dupie starczy inwestycja 4 koła na światełko . Jasiu czyli podsumujac twoim zdaniem lepszy jest spectro, rośliny mają lepszy efekt ta ? Z tym że bardziej awaryjne od lucky. Ale w zasadzie zawsze to 5 lat gwarancji jest wi3c można bawić się w reklamację.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół